| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 722, 723, 724 ... 774, 775, 776  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 591
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam! Powiedziano mi że dyskusja jest na forum które odznaczenie wylicytowałem na allegro. Ja bym jej tak do końca nie skreślał na podstawie tylko tych zdjęć. bo nie jedna osoba się przejechała stwierdzając szybko i zbyt pochopnie tylko na podstawie zdjeć.. Wysłałem fotki jescze do ''Militaria Berlin'' i stwierdzają że to oryginał ale żeby mieć pewność 100% muszą mieć je w reku.
Póki co za odznaczenie jeszcze nie zapłaciłem.
Pozdrawiam Przemek

Nie 08 Lip, 2018 12:30

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przemlo8 napisał:
Witam! Powiedziano mi że dyskusja jest na forum które odznaczenie wylicytowałem na allegro. Ja bym jej tak do końca nie skreślał na podstawie tylko tych zdjęć. bo nie jedna osoba się przejechała stwierdzając szybko i zbyt pochopnie tylko na podstawie zdjeć.. Wysłałem fotki jescze do ''Militaria Berlin'' i stwierdzają że to oryginał ale żeby mieć pewność 100% muszą mieć je w reku.
Póki co za odznaczenie jeszcze nie zapłaciłem.
Pozdrawiam Przemek


Cześć Przemek,
Jak będziesz już miał ją u siebie, to zrób dodatkowe foty, z reszta w rękach łatwiej się ocenia i coś więcej wówczas napisz. Może to zbieg okoliczności że odznaczenie ma wady w tych miejscach co kopia, ale jestem zdania, że lepiej kupić jeden oryginał mniej, niż jedną kopię za dużo. Na rewersie jedno miejsce mi się też nie podoba, ale to na inną okazję, reszta jak zapięcie wygląda dobrze. Zastanawiam się czy ja już z doświadczenia dmucham na zimne, a może kopiarze są już tak do przodu...
Pozdr. Krzysztof

Nie 08 Lip, 2018 16:55

Powrót do góry
Byry
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 190
Skąd: Bielitz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam, do sprawdzenia : https://allegro.pl/czaszka-waffen-ss-deschler-sohne-typ-i-i7435076486.html
Dzięki za info

_________________
Łączę pozdrowienia
Piotr

Nie 08 Lip, 2018 22:12

Powrót do góry
Adi_1991
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 198
Skąd: Gdynia, Gotenhafen
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam, z uwagi na to całe zamieszanie wokół PKA Wiedmanna sam zacząłem się obawiać w kwestii oryginalności, co do swojego egzemplarza notabene zakupionego na tym forum pod koniec 2016 r. Poniżej wrzucam fotki z prośbą o ponowną ocenę oryginalności, cobym spać mógł spokojnie Wink Pierwsze dwie to oryginalne z ogłoszenia, natomiast dwie kolejne są już mojego autorstwa. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe zdjęcia to proszę o informacje.

_________________
e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Adrian!

Nie 08 Lip, 2018 23:38

Powrót do góry
hiena
Chorąży

Chorąży




Posty: 161
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Byry napisał:
Witam, do sprawdzenia : https://allegro.pl/czaszka-waffen-ss-deschler-sohne-typ-i-i7435076486.html
Dzięki za info


Tu nie ma co sprawdzać..
Pozdro

Pon 09 Lip, 2018 4:45

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5220
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
wolka4 napisał:
ziko9999 napisał:
A jak oceniacie tą odznakę https://allegro.pl/odznaka-szturmowa-sygnowana-ladny-stan-m123-i743057http://forum.ioh.pl/posting.php?mode=quote&p=5216207921.html#thumb/5


świetnie zachowany egzemplarz Super Super Super
szkoda, że nie ma opcji " kup teraz " Wink Wink


Cześć Przemek.
Czy aby na pewno ... Wink


cze Paweł,

na tą chwilę tak.
ale patrząc na inne blachy tego sprzedawcy, które są i były lipami ( golden party, PKA, VWA in gold ) można się zastanowić czy wśród nich trafił się jeden rodzynek.

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Wto 10 Lip, 2018 8:28

Powrót do góry
BrunoWelt
Oberleutnant

Oberleutnant





Posty: 519
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

hiena napisał:
Cześć
Moim zdaniem wszystko ok z tą isą. Tak się składa że ją wylicytowałem... Jak ktoś ma ninne zdanie to proszę pisać.

białe tło z alledrogo

pozdro


A mi ona nie siedzi od początku, sama jej faktura - tj. "plastyka" trochę mi nie gra + drobne detale. Może lepsze zdjęcie rozwiałoby wątpliwości



Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam,
Michał
www.forum-militaria.pl

Wto 10 Lip, 2018 10:19

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wolka4 napisał:


cze Paweł,

na tą chwilę tak.
ale patrząc na inne blachy tego sprzedawcy, które są i były lipami ( golden party, PKA, VWA in gold ) można się zastanowić czy wśród nich trafił się jeden rodzynek.


W takim bądź razie Przemku mamy tutaj dwa rodzynki, ponieważ omawiana niedawno VWA z niewyraźną sygnatura L54 również jest od tego sprzedawcy.
Ma on chyba jeszcze w ofercie czarną VWA Widmann/Deschler chyba dobrą, bo przyznam się jakoś się jej nie przyglądałem.

Wto 10 Lip, 2018 11:17

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Adi_1991 napisał:
Witam, z uwagi na to całe zamieszanie wokół PKA Wiedmanna sam zacząłem się obawiać w kwestii oryginalności, co do swojego egzemplarza notabene zakupionego na tym forum pod koniec 2016 r. Poniżej wrzucam fotki z prośbą o ponowną ocenę oryginalności, cobym spać mógł spokojnie Wink Pierwsze dwie to oryginalne z ogłoszenia, natomiast dwie kolejne są już mojego autorstwa. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe zdjęcia


Hej,
PAB wygląda dobrze. Możesz podesłać zdjęcia łba orła, bo jakiś chyba nietypowy?
P/Kr


Ostatnio zmieniony przez krce1945 dnia Wto 10 Lip, 2018 20:22, w całości zmieniany 2 razy

Wto 10 Lip, 2018 18:01

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy są jacyś spece od czaszek ? Bardzo proszę o weryfikację Szanownych kolegów.
https://allegro.pl/czaszka-waffen-ss-rzm-499-41-iii-rzesza-niemcy-i7445175473.html

Pozdrawiam
Konrad

Wto 10 Lip, 2018 19:04

Powrót do góry
Adi_1991
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 198
Skąd: Gdynia, Gotenhafen
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krce1945 napisał:
Adi_1991 napisał:
Witam, z uwagi na to całe zamieszanie wokół PKA Wiedmanna sam zacząłem się obawiać w kwestii oryginalności, co do swojego egzemplarza notabene zakupionego na tym forum pod koniec 2016 r. Poniżej wrzucam fotki z prośbą o ponowną ocenę oryginalności, cobym spać mógł spokojnie Wink Pierwsze dwie to oryginalne z ogłoszenia, natomiast dwie kolejne są już mojego autorstwa. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe zdjęcia


Hej,
PAB wygada dobrze. Możesz podesłać zdjęcia łba orła, bo jakiś chyba nietypowa?
P/Kr

Zrobiłem najlepiej jak się tylko dało na obecną chwilę, mam nadzieję że coś wniosą.

_________________
e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Adrian!

Wto 10 Lip, 2018 20:25

Powrót do góry
bikopo
Porucznik

Porucznik




Posty: 717
Skąd: GDAŃSK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

[quote="AtomikDestruktor"]Witam
Czy są jacyś spece od czaszek ? Bardzo proszę o weryfikację Szanownych kolegów.
https://allegro.pl/czaszka-waffen-ss-rzm-499-41-iii-rzesza-niemcy-i7445175473.html

Paskudna kopia.
Pozdr. Bogdan

Sro 11 Lip, 2018 7:49

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Adi_1991 napisał:
krce1945 napisał:
Adi_1991 napisał:
Witam, z uwagi na to całe zamieszanie wokół PKA Wiedmanna sam zacząłem się obawiać w kwestii oryginalności, co do swojego egzemplarza notabene zakupionego na tym forum pod koniec 2016 r. Poniżej wrzucam fotki z prośbą o ponowną ocenę oryginalności, cobym spać mógł spokojnie Wink Pierwsze dwie to oryginalne z ogłoszenia, natomiast dwie kolejne są już mojego autorstwa. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe zdjęcia


Hej,
PAB wygada dobrze. Możesz podesłać zdjęcia łba orła, bo jakiś chyba nietypowa?
P/Kr

Zrobiłem najlepiej jak się tylko dało na obecną chwilę, mam nadzieję że coś wniosą.


Odznaczenie IMO jest OK, tak jak już wcześniej pisałem. Chciałem się upewnić, bo orzeł posiada nietypowego guza na czole i przycięty dziób, ale to nie ma wpływu na ocenę.
P/Kr

Pią 13 Lip, 2018 23:17

Powrót do góry
Adi_1991
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 198
Skąd: Gdynia, Gotenhafen
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krce1945 napisał:
Adi_1991 napisał:
krce1945 napisał:
Adi_1991 napisał:
Witam, z uwagi na to całe zamieszanie wokół PKA Wiedmanna sam zacząłem się obawiać w kwestii oryginalności, co do swojego egzemplarza notabene zakupionego na tym forum pod koniec 2016 r. Poniżej wrzucam fotki z prośbą o ponowną ocenę oryginalności, cobym spać mógł spokojnie Wink Pierwsze dwie to oryginalne z ogłoszenia, natomiast dwie kolejne są już mojego autorstwa. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe zdjęcia


Hej,
PAB wygada dobrze. Możesz podesłać zdjęcia łba orła, bo jakiś chyba nietypowa?
P/Kr

Zrobiłem najlepiej jak się tylko dało na obecną chwilę, mam nadzieję że coś wniosą.


Odznaczenie IMO jest OK, tak jak już wcześniej pisałem. Chciałem się upewnić, bo orzeł posiada nietypowego guza na czole i przycięty dziób, ale to nie ma wpływu na ocenę.
P/Kr
Dziękuję bardzo za pomoc!Piwo Super
_________________
e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Adrian!

Sob 14 Lip, 2018 1:15

Powrót do góry
bikopo
Porucznik

Porucznik




Posty: 717
Skąd: GDAŃSK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Fajna naprawa frontowa.
Pozdr, Bogdan

https://allegro.pl/niemcy-odznaka-szturm-ogolny-ii-woj-sw-i7453906423.html#thumb/1

Pon 16 Lip, 2018 22:00

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów,a co o tym myślicie?
https://allegro.pl/etui-do-krzyza-kvk-drugiej-klasy-rzadkosc-mint-i7465920424.html
https://allegro.pl/polizei-dienstauszeichnung-3-stufe-fur-8-yahre-i7456713360.html
https://allegro.pl/odznaka-za-rany-zlota-super-stan-oryginal-m105-i7437589702.html

Pią 20 Lip, 2018 22:51

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pozycję nr 3 można sobie spokojnie odpuścić. Wprawdzie oryginał, jednak kombinowany i upiększany. Oryginalna złota VWA Wiedmann/Deschler to wydatek minimum 1000 -1300 zł.

Sob 21 Lip, 2018 9:57

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Pozycję nr 3 można sobie spokojnie odpuścić. Wprawdzie oryginał, jednak kombinowany i upiększany. Oryginalna złota VWA Wiedmann/Deschler to wydatek minimum 1000 -1300 zł.
Dziekuję.A pudełko oryginał?

Sob 21 Lip, 2018 10:24

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Co do pudełka to niechciałbym jakoś specjalnie zabierać głosu, bo to nie mój temat. Jednak mimo wszystko nie robi ono na mnie dobrego wrażenia.

Sob 21 Lip, 2018 11:47

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Co do pudełka to niechciałbym jakoś specjalnie zabierać głosu, bo to nie mój temat. Jednak mimo wszystko nie robi ono na mnie dobrego wrażenia.
Szczerze i mi sie nie za bardzo podoba.Dzięki i pozdrawiam.

Sob 21 Lip, 2018 11:54

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wojtala73 napisał:
Witam kolegów,a co o tym myślicie?
https://allegro.pl/etui-do-krzyza-kvk-drugiej-klasy-rzadkosc-mint-i7465920424.html
https://allegro.pl/polizei-dienstauszeichnung-3-stufe-fur-8-yahre-i7456713360.html
https://allegro.pl/odznaka-za-rany-zlota-super-stan-oryginal-m105-i7437589702.html

Medal za 8 lat jest Ok.IMO a co do wstążki to mi podpada.

Sob 21 Lip, 2018 17:58

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Co do pudełka to niechciałbym jakoś specjalnie zabierać głosu, bo to nie mój temat. Jednak mimo wszystko nie robi ono na mnie dobrego wrażenia.
Dziekuję.To odpuszczam licytację.

Sob 21 Lip, 2018 19:25

Powrót do góry
tompress
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3800
Pochwał: 7
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wojtala73 napisał:
A pudełko oryginał?


Pudełko do KVK2 jest faktycznie dość rzadkie, ale egzemplarze, które ja widziałem były brązowe, bez nadruku na wieczku, ale za to z logo LDO wewnątrz. Takiego typu jako dedykowanego do KVK2 nie znam.

_________________
pozdrawiam
Tomek
============================
https://tompress.shop - aktualizacja w czwartki od godz. 20.00

Sob 21 Lip, 2018 21:13

Powrót do góry
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam. Proszę o wszelkie informacje na temat przedmiotów tej aukcji. Szczególnie Technische Nothilfe mnie zainteresował.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7488011359



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 02 Sie, 2018 5:43

Powrót do góry
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Oczywiście chodzi mi o to czy są oryginalne.

Czw 02 Sie, 2018 15:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 722, 723, 724 ... 774, 775, 776  Następny Strona 723 z 776

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.