| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

pomoc w zakupie

witam proszę o pomoc
planuje zakup wykrywacza interesuje mnie taki że by można było się wybra na militaria i monetki jestem nowy w tej dziedzinie sportu Uśmiech
wiec liczę na wasza pomoc koledzy . Uśmiech

Wto 18 Maj, 2010 20:46

Powrót do góry
joziofix
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 218
Skąd: Dziki Wschód
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No ok. Określiłeś się co do rodzaju poszukiwań, ale proponuję jeszcze podać zakres Twojego budżetu na taką zabawkę Uśmiech
_________________
"Nie ignoruj rzeczy, które są niewygodne"

Wto 18 Maj, 2010 21:13

Powrót do góry
gerberg
Kapral

Kapral




Posty: 42
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no chyba, że cena nie gra roli to wtedy jest okazja poszaleć, ale i tak radzę zastanowić się nad sprzętem dla początkujących, bo skomplikowane wykrywki na początku drogi poszukiwacza potrafią zniechęcić... i okopiesz się 2m na 2m żeby wyjąć kapselek Polmosu;)

Sro 19 Maj, 2010 14:22

Powrót do góry
joziofix
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 218
Skąd: Dziki Wschód
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie uważam, że nie ma sensu kupować "wykrywki dla początkujących". Załapać o co w tym wszystkim chodzi można dosłownie w 3 dni. A zrozumienie nawet skomplikowanej wykrywki to kwestia może tygodnia - dwóch.
A jak się kupi taką prostą wykrywkę to jesteśmy w stanie "ją zrozumieć" w jeden wieczór, ale potem musimy się z nią męczyć o wiele dłużej...
Tak więc niech kolega określi swój budżet Uśmiech

_________________
"Nie ignoruj rzeczy, które są niewygodne"

Sro 19 Maj, 2010 15:38

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

od 1200zl do 1700 tys zl Wyluzowany

Sro 19 Maj, 2010 23:08

Powrót do góry
FruiT
Leutnant

Leutnant





Posty: 299
Skąd: Oberschlesien
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rutus PROxima Mr. Green
_________________
Pozdrawiam
Michał

Czw 20 Maj, 2010 0:10

Powrót do góry
gerberg
Kapral

Kapral




Posty: 42
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rutus Proxima jest za trudny dla początkującego adepta sztuki;) po za tym mam wrażenie, że ciągle powtarzające się zdania "kup Rutusa","za tą kasę najlepszy Rutus" itd piszą ludzie którzy nim handlują lub koledzy tych którzy handlują... Proszę nie odbierać tego posta jako atak na firmę Rutus lub na kogoś z forumowiczów, bo tak nie jest, a jeżeli ktoś się poczuł urażony to go za to przepraszam, ponieważ nie było to moim celem. Ja wiem że to jest w miarę dobry sprzęt na określone warunki, ale z całą odpowiedzialnością wyrażam swoją opinie, że dla początkującego sprzęt jest trudny i bardzo łatwo się zniechęcić...

Czw 20 Maj, 2010 8:42

Powrót do góry
FruiT
Leutnant

Leutnant





Posty: 299
Skąd: Oberschlesien
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Za takie pieniądze nie kupi się nic prostego w obsłudze Mr. Green Piwo
_________________
Pozdrawiam
Michał

Czw 20 Maj, 2010 17:06

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam ponownie a co koledzy by powiedzieli o omedze 8000
a i jeszcze jedno ma któryś z kolegów tego rutusa ,jesli tak to poprosil bym o napisanie jak sie sprawuje w terenie Uśmiech

Czw 20 Maj, 2010 20:24

Powrót do góry
joziofix
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 218
Skąd: Dziki Wschód
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Słuchaj w takim przedziale cenowym raczej złego sprzętu nie kupisz, a jeszcze jakaś używka w dobrym stanie to już w ogóle będzie ok.

Bo tutaj na tym forum to raczej jest więcej biedaków Bardzo szczęśliwy i jak szukamy dla siebie wykrywki to w dużo niższym przedziale cenowym i musimy kombinować żeby tandety nie kupić Bardzo szczęśliwy

_________________
"Nie ignoruj rzeczy, które są niewygodne"

Czw 20 Maj, 2010 21:12

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

gerberg napisał:
Rutus Proxima jest za trudny dla początkującego adepta sztuki;) po za tym mam wrażenie, że ciągle powtarzające się zdania "kup Rutusa","za tą kasę najlepszy Rutus" itd piszą ludzie którzy nim handlują lub koledzy tych którzy handlują... Proszę nie odbierać tego posta jako atak na firmę Rutus lub na kogoś z forumowiczów, bo tak nie jest, a jeżeli ktoś się poczuł urażony to go za to przepraszam, ponieważ nie było to moim celem. Ja wiem że to jest w miarę dobry sprzęt na określone warunki, ale z całą odpowiedzialnością wyrażam swoją opinie, że dla początkującego sprzęt jest trudny i bardzo łatwo się zniechęcić...


Klka minut temu w innym poscie napisalem jak ja zaczynalem gdy slabiutkie wykrywacze kosztowaly majatek a nie bylo forum czy sieci by dowiedziec sie czegokolwiek o sprzecie...teraz masz zaraz info i pomoc...

Proxima -moim zdaniem nie jest za trudna-dwa to napewno znajdzie sie ktos kto pomoze poustawiac w terenie.
Na prostsze,lecz slabsze wykrywacze- szkoda czasu i kasy..

A co do "ataku" nigdy nie ukrywalem-a wrecz wielu osobom pomoglem kupic taniej Rutusa-nie bedac juz oficjanym dealerem.

A ze sporo osob go uzywa,i zachwala...

Pią 21 Maj, 2010 15:08

Powrót do góry
gerberg
Kapral

Kapral




Posty: 42
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kolego jms-bytom nie odbieraj tego jak "atak" na Ciebie czy kogoś innego, zresztą już w tym poście, który cytujesz jest o tym mowa... że:
"Proszę nie odbierać tego posta jako atak na firmę Rutus lub na kogoś z forumowiczów, bo tak nie jest, a jeżeli ktoś się poczuł urażony to go za to przepraszam, ponieważ nie było to moim celem"
forum jest od tego żeby wrażać swoje zdanie, co właśnie zrobiłem... a to, że byleś dealerem to już zupełnie nie wiedziałem. Zdanie na ten temat wyrobiłem sobie jak szukałem wykrywki dla siebie czytając 150 różnych postow na rożnych forach. pozdrawiam wszystkich a przede wszystkim tych którzy poczuli się urażeni moja wypowiedzią...

Pią 21 Maj, 2010 20:59

Powrót do góry
MeteW
Kapral

Kapral





Posty: 48
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

proximka to moja pierwsza wykrywka więc jak to sie mówi zanim poznasz wykrywacz zaprzyjaźnisz sie z saperką Uśmiech Wykrywacz w sam sobie łatwo obsługiwać ale problem w tym aby dobrze odczytywać sygnały ,co na początku każdy będzie miał problem niezależnie od wykrywacza Twisted Evil
Omego 8000 dobra a z sondą DD jeszcze lepsza ale za to sie juz buli około 2,2k(komplet) no i ta gwarancja na 5 lat Zdziwiony

Sob 22 Maj, 2010 12:57

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

MateW powiedz mi czy omega jest lepsza o rutusa ,to może jeszcze się wstrzymać i dołożyć pare złotych i zakupić tą omege Bardzo szczęśliwy

Sob 22 Maj, 2010 14:44

Powrót do góry
MeteW
Kapral

Kapral





Posty: 48
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

debnianin napisał:
MateW powiedz mi czy omega jest lepsza o rutusa ,to może jeszcze się wstrzymać i dołożyć pare złotych i zakupić tą omege Bardzo szczęśliwy


To pytanie niestety nie do mnie Uśmiech nie obcowałem z omegą. Może jakiś inny kolega ci pomoże Wink Co do proximy to dobry sprzęt na początek jak i na lata. Ogólnie wykrywki są podobne na necie pełno testów jest, z tego co sie orientuje na cewce 11DD omega to potwór na monety ale i też kosztuję nowy 2,5k a proxima 1,5k więc różnice widać.

Ja sam polecił bym ci proxime wspierajmy ten polski przemysł a nie tylko w zagraniczne pakujemy Twisted Evil a Jak sie nie spodoba to zawsze możesz odsprzedać bo firma znana i popyt jest.

Jakkolwiek jestem początkujący poszukiwacz więc mojego posta traktuj jak raczej sugestie niż dobrą rade Uśmiech

Sob 22 Maj, 2010 16:21

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ok poczytam jeszcze na forum i poczekam moze inni koledzy sie wypowiedza pozdrawiam

Sob 22 Maj, 2010 16:24

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a co koledzy powiedzą o tym sprzęcie White's Prizm IV,nadaje sie na militarke i drobnice Uśmiech

Sob 22 Maj, 2010 19:21

Powrót do góry
paweł333
Chorąży

Chorąży





Posty: 155
Skąd: Mazowsze Północne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,proponowałbym koledze rozejrzeć się za minelabem soverigcht(suweren).
Sprzęt naprawdę wart swojej ceny.

Sob 22 Maj, 2010 23:00

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pawle333 poprosił bym żebyś napisał coś o tym sprzęcie lub podał stronkę na której można poczytać na temat . Szczerze mówiąc nie sądziłem ze zakup sprzętu sprawi tyle problemu kompletny mętlik w głowie Uśmiech

Nie 23 Maj, 2010 9:33

Powrót do góry
gerberg
Kapral

Kapral




Posty: 42
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a może garrett gtp 1350 ja używam dla mnie naprawdę fajny sprzęt...

Nie 23 Maj, 2010 16:59

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kolego gerberg mógłbyś napisać coś o tym sprzęcie

Nie 23 Maj, 2010 17:34

Powrót do góry
Matis121
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gdzies ktos kiedys pisal ze omega jest glebsza od proximy.

Nie 23 Maj, 2010 22:17

Powrót do góry
paweł333
Chorąży

Chorąży





Posty: 155
Skąd: Mazowsze Północne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,nie będę się rozpisywał za mocno.Wpisz w wyszukiwarkę albo wejdź na forum odkrywcy,tam o nim jest sporo.
Ale ja mogę powiedzieć tylko że jest to sprzęt najwyższej klasy,niezależnie co kto będzie pisał na ten temat.Osobiście chodzę na co dzień z minelabem muszkieterem a soweright(suweren) ma kolega z którym jeżdżę na kopanie i jest to mój sprzęt docelowy tzn.jak już się na niego szarpnę to nie będę myślał o zmianie przez lata,bo to co wychodzi na tym sprzęcie to naprawdę głowa mała. Zszokowany .I wcale nie mówię o jakichś pierdułkach.
Jak chcesz kupić za 1700 to suweren tylko używany w grę wchodzi.

Sob 29 Maj, 2010 22:53

Powrót do góry
debnianin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 28
Skąd: Debno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki kolego za pomoc poczytam sobie na temat tego sprzętu pozdrawiam

Sob 12 Cze, 2010 7:43

Powrót do góry
as21
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja mam ten sam problem z pierwszym zakupem, im wiecej czytam i zbieram informacji o sprzecie tym jestem ( glupszy ) Jako pierwsza swoja wykrywke zamikerzam kupic Gart ace 250 lub Rutus Proxima.
Interesuja mnie wylacznie monetki, ale jak sie trafi cos innego tez bedzie fajnie.
O co chodzi z tymi cewkami i ich rozmiarami, oraz z dyskreminacja ?
Moze ktos to wyjasnic jasno i zrozumiale.

Czw 24 Cze, 2010 23:13

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.