| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krzychu74 napisał:
Witam!
słomek: model świetny (jak dla mnie) i na pewno cieszy nowego właściciela w Australii. Piwo
Mulko: tak zapytam z ciekawości czy jesteś modelarzem? Bo jak na razie to tylko jeden Twój temat widzę. Kolega słomek pokazał nam co skleił (lepiej lub gorzej, ale jest), więc wypadałoby, żebyś i Ty też zaprezentował nam swój dorobek (jeśli sklejasz modele), aby Koledzy mogli go ocenić.

Pozdrawiam.


Już chyba wspominałem że nie jestem modelarzem, ale jak coś skleję to wrzucę na forum byście jak chcecie mogli go ocenić Wyluzowany'

ale wątpię że zrobię coś lepszego od kogo kolwiek Bardzo szczęśliwy i będą same krytyki Bardzo szczęśliwy

_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Czw 11 Mar, 2010 10:45

Powrót do góry
słomek
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Czarne/Tuchola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że poziom wypowiedzi zależy od wieku wypowiadającego. Już rozmawiałem na ten temat z Krzychem i w skrócie ( bez urazy ) nasuwa mi się jedno: "jaki pan, taki kram". Poziom forum jest zależny od poziomu gospodarowania, którego obrazem jest dyskusja userów. Administracja forum IOH powinna się cenić i cenić poważnych użytkowników forum. Nie stwarzajcie pola do popisu dla ludzi, którzy nie są ku temu odpowiedni.

Czw 11 Mar, 2010 13:25

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Albo ja się już starzeję i coraz mniej rozumiem ten świat, albo to świat staje się coraz bardziej niezrozumiały...
Za "moich czasów panie dziejku" to uczono mnie dwóch rzeczy: Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz i Nie ucz ojca dzieci robić.
Tymczasem dzisiaj...
Mulko napisał:
Cytat:
Już chyba wspominałem że nie jestem modelarzem, ale jak coś skleję to wrzucę na forum byście jak chcecie mogli go ocenić '

ale wątpię że zrobię coś lepszego od kogo kolwiek i będą same krytyki

Bóg mi świadkiem... nie rozumiem. Skoro się na tym nie znasz to dlaczego pouczasz innych, którzy mają w tej dziedzinie mniejsze lub większe doświadczenie, ale je mają?
Do tej pory był to jeden z najspokojniejszych działów na tym forum, do czasu, aż pojawił się Kolega Mulko i zaczął się rejwach. Sęk w tym, że bardzo sobie cenię spokój i miłą atmosferę i ostatnią rzeczą jaką tutaj sobie życzę są kłótnie. Kilku młodych-gniewnych się już tutaj przewinęło, ale daliśmy radę więc i teraz też damy. Tak więc Kolego Mulko albo się uspokoisz, przestaniesz wszystkich naokoło pouczać i zaczniesz się zachowywać przyzwoicie, albo będę zmuszony sięgnąć po środki dane mi do dyspozycji przez Admina.
słomek: wierz mi, cenimy sobie poważnych użytkowników, ale walka z plagą "młodych-gniewnych wszystkowiedzących teoretyków"jest naprawdę ciężka. Twój pomysł z dodaniem wieku już jest przekazany Dawidowi i mam nadzieję, że zostanie szybko wprowadzony.
A tak przy okazji, wiesz może w jakim stanie model dotarł do Australii? Delikatna rzecz, a wiadomo jak poczty obchodzą się z paczkami.

Pozdrawiam.

Czw 11 Mar, 2010 15:18

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wysłałem model Victory dobrze zapakowany w paczce "ostrożnie" i dotarł na miejsce z wyglądem jak po bitwie pod Trafalgarem Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Czw 11 Mar, 2010 15:57

Powrót do góry
słomek
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Czarne/Tuchola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze by z Polski wyszedł cało - zagranicą jest już ok ;]

Czw 11 Mar, 2010 16:28

Powrót do góry
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krzychu:
Ja na tym forum nikomu źle nie życzę i tylko pisałem co by można było dorobić do modeli. Ale jeżeli to tak bardzo ci przeszkadza... A po 2 to słomek zaczął ale dobra przestańmy się wszyscy kłócić prze zemnie. Wszystkich przepraszam.

_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Czw 11 Mar, 2010 16:42

Powrót do góry
alfiasty
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 352
Skąd: Leubus ;)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja ci wybaczam krytyke Wink (ostatni raz) Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Piwo
_________________
-------------------------------------------------------
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach ! .Fiodor Dostojewski

Czw 11 Mar, 2010 16:51

Powrót do góry
słomek
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Czarne/Tuchola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mulko, przepraszam bardzo, co niby ja pierwszy zacząłem? To, że moje modele kłują Ciebie w oczy? Przepraszam ale to nie jest moja wina. Dorośnij jeden z drugim albo przynajmniej pomyśl, zanim coś napiszesz.

Czw 11 Mar, 2010 17:17

Powrót do góry
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wyzwałeś mnie że tkwię w jakiejś komunistycznej propagandzie jak napisałem że t34 jest za bardzo sponiewierany. Ale ja już na ten temat nie się kłócę i wszystkich co uraziłem przepraszam...
_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Czw 11 Mar, 2010 17:32

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Już się nie denerwujcie, spokojnie koledzy Bardzo szczęśliwy . Mam tylko jedno do słomka, nie wkurzaj się, ale skoro wystawiasz model na taką stronę, to ci niektórzy będą krytykować, co zrobić, zawsze się komuś nie spodoba, nie możesz zakazać ludziom żeby źle coś ocenili, taka jest cena opisywania na forum Bardzo szczęśliwy
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Czw 11 Mar, 2010 17:41

Powrót do góry
słomek
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Czarne/Tuchola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Łącznik Klossa, liczę się z konstruktywną krytyką a nie jak już ktoś wcześniej napisał, z gówniarskimi "nie, bo nie" z resztą ta rozmowa nie ma sensu ze względu na Wasz wiek. Na szczęście, jak zapewniał Krzychu, wnioski zostały wyciągnięte i sprawa nieletnich na forum będzie rozpatrzona.

Czw 11 Mar, 2010 19:03

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O bogowie Exclamation Exclamation Exclamation Słomek wystawia pięknego Panzera Piwo Nic dodać, nic ująć, usiąść i patrzeć z otwartą gębą. A tu...dym. Mulko powinien mieć małą czerwona kreskę pod awatarem, tak dla "spokojności". Mimo, że Krzychu74, jest oazą niebiańskiej łagodności. Inaczej się nie da. Pozostaje tylko niesmak.......niestety.

Były "modelarz" seth.

Czw 11 Mar, 2010 19:17

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale mam jedną sprawę, to że Mulko nie powinien krytykować bo nie jest modelarzem, nie powinno cię nakłaniać do chęci wyrzucania nieletnich z forum. Mam 14 lat i mogę interesować się historią czy modelarstwem nie wkurzając innych i nie dając bezsensownej krytyki, bo tego nie robię, nie możesz mnie za to wyrzucić z forum. Ale nie chcę nikogo denerwować, zatem kończę te rozmowy raz na zawsze, wszyscy się trochę wyżyliśmy i myślę, że na tym należy zakończyć panowie Wink
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Pią 12 Mar, 2010 17:42

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Łącznik Klosa:

Cytat:
Przepraszam, ale mam jedną sprawę, to że Mulko nie powinien krytykować bo nie jest modelarzem, nie powinno cię nakłaniać do chęci wyrzucania nieletnich z forum. Mam 14 lat i mogę interesować się historią czy modelarstwem nie wkurzając innych i nie dając bezsensownej krytyki, bo tego nie robię, nie możesz mnie za to wyrzucić z forum.



O co Tobie chodzi kolego? Czytaj ze zrozumieniem.Nie jestem moderatorem i nikogo stąd nie wyrzucam. Właśnie obecność młodych użytkowników jest szczególnie cenna i jest szansą na rozwój forum. Wszyscy się uczymy, przez całe życie. Mnie to też dotyczy. Jednak aby kogoś krytykować trzeba mieć podstawy, a tu zabrakło i dobrej woli i podstawowej wiedzy.

I jeszcze jedno:


Cytat:
wszyscy się trochę wyżyliśmy


Kto się wyżył, ten się wyżył. Mnie to nie dotyczy.

Pią 12 Mar, 2010 19:39

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię o tobie seth, źle mnie zrozumiałeś, ty nic nie mówiłeś o młodych, tylko słomek kilka wypowiedzi wyżej, no fakt, ja się nie wyżyłem i ty też nie, ale mówię tu o np. Mulko. Spokojnie, wszystko rozumiem nic do ciebie nie mam seth, zresztą do żadnego z was, każdy z nas tworzy to forum swoją osobą, więc powinniśmy współdziałać, czyż nie? Pozdrawiam. Wink Wink Wink
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Pią 12 Mar, 2010 20:30

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, skończmy dyskuse na temat innych użytkowników, winny dostał karę i sądze że będzie spokój, a za miesiąc nikt nie będzie pamietał o zajściu Wink
Piwo

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pią 12 Mar, 2010 21:03

Powrót do góry
słomek
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Czarne/Tuchola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam tylko, czy kolejne moje produkcje będą wywoływały takie kontrowersje wśród modelarskiej młodzieży Bardzo szczęśliwy

Pią 12 Mar, 2010 21:36

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

słomek napisał:
Ja się zastanawiam tylko, czy kolejne moje produkcje będą wywoływały takie kontrowersje wśród modelarskiej młodzieży Bardzo szczęśliwy


Spokojnie, dawaj fotki nowych modeli, są świetne Wyluzowany
W razie problemów będziemy doprowadzać niepokornych do stosownego poziomu Wink

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pią 12 Mar, 2010 21:53

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.