| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

USA bezradne jak Rosjanie w Biesłanie

Dokładnie , ogarnia mnie wściekłość jak słyszę o umierających ludziach z braku wody i żywności, jak gangi szaleją.

Na szczytową amatorszczyznę jaką wykazują władze USA wobec terenów nawiedzonych kataklizmem.
Nie mogę zrozumieć - dlaczego ?
Teren jest zasadniczo niewielki, to taki problem zabezpieczyć siłami wojskowymi ewakuację i żywność ?
O co tu chodzi ?

Pią 02 Wrz, 2005 23:00

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Demokracja!
- Nie można strzelać do bandytów, bo potem podadzą Gwardię narodową do sądu! Przecież oni tylko ratowali dobytek przed zalaniem, a tu GN zabiła dwóch... i 5 miliardów dolarów odszkodowania gotowe....
- Nie ma wody i żywności bo demokracja nie pozwala - przecież najpierw trzeba na ten cel przegłosować odpowiednie fundusze i środki...
Evil or Very Mad

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Pią 02 Wrz, 2005 23:55

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W sumie nie tylko my dajemy ciała. Nie tylko u nas buduje się osiedla na terenach zalewowych.
Inna ciekawa sprawa jeśli 30 lub 45 dni od aresztowania (przestępstwo lżejsze lub ciężkie) nie dojdzie do procesu- nie można gościa za nie skazać. A tam zalało całe archiwum z dowodami i aktami. Amnestia....
Żeby tak u nas obowiązywały takie terminy.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 03 Wrz, 2005 16:35

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie usłyszałem w TV że Castro oświadczył na konferencji prasowej że Kuba może wysłać w ciągu 12 godzin 100 lekarzy i kilka ton lekarstw...

Komentarz? Niemcy walczą o pokój, Żydzi walczą, Amerykanie mają Ministerstwo Kultury, Czesi Dni Morza, Chińczycy robią jeansy, lampa w podłodze - popieprzone to wszystko Wink

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sob 03 Wrz, 2005 23:11

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ej Castro powiedział 1112 lekarzy , ale USA upiera się jak Ruski po zatopieniu łodzi podwodnej, poza tym proszę zwrócic uwage jak mało materiału filmowego trafia w eter, jak mało zdjęć umierających dzieci i ofiar gwałtu , cenzura lepsza niż za czasów NKWD,

oj wściekły jestem i zawidziony ztrasznie,

Sob 03 Wrz, 2005 23:17

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Smutny
Jankesi są jak dzieci... Duże dzieci.
Takiego bajzlu to dawno nie widziałem. Zszokowany Przy takim rozpoznaniu tak dać ciała Exclamation Evil or Very Mad Szczyt nieprofesjonalizmu. Zniesmaczony
Ja to bym wiedząc, że takie cholerstwo nadciąga obstawił teren na około wojskiem i gwardią. Ewakuował obowiązkowo wszystkich. Później wojsko i gwardia by tam wlazły i razem z innymi służbami zrobiły porządek, a dopiero później z powrótem wpuściło ludzi. A tak mają ten cały syf... Co za g...
Pozdr.
wars98

Sob 03 Wrz, 2005 23:24

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To są właśnie efekty demokracji - najpierw należało by taką akcję zaplanować i demokratycznie przegłosować jej wprowadzenie w życie. Poza tym narusza ona wolność jednostki (a jak ktoś miał ochotę zostać w domu i popatrzyć przez okno na huragan?). I pozew gotowy..... A niedobry huragan nie chciał poczekać na przeprowadzenie akcji ratunkowo-zapobiegawczej zgodnie z demokratycznymi procedurami.... Twisted Evil

Sob 03 Wrz, 2005 23:31

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.