| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacko
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No niestety ale coś ludzie są mało wylewni w tym temacie. Nic nowego się nie dowiedziałem i nawet nie znalazłem chętnych do otwarcia tego włazu Smutny No cóż wygląda na to, że będziemy musieli sami wyjaśnić tą zagadkę. Proponuję przeprowadzić wywiad środowiskowy w pobliskich miejscowościach:) Pozdro

Sro 18 Lis, 2009 22:54

Powrót do góry
yorke
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 298
Skąd: Oława
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a to nie jest jedna z dwoch wiez obserwacyjnych ? to tak w lepszym stanie. w wschod od lesnej drogi bystrzyca-nowy dwor

Czw 19 Lis, 2009 8:17

Powrót do góry
Jacko
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To nie jest ta wieżyczka o której piszesz. Owszem ten obiekt znajduję się w tym samym lesie ale w zupełnie innej lokalizacji. Wieżyczka obserwacyjna jest o wiele mniejsza i inaczej wygląda. Zniesmaczony

Czw 19 Lis, 2009 8:44

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jacko sms-a dostałem thx umiesciłem fotki na forum o fortyfikacjach i dostałem odpowiedz na priv z info na brzegu ale nic szczególnego tam niema jest fajnie opisane całe rozmieszczenie komplksu strzelnicy z dokładnymi opisami położenia bunkrów wspomina sie tam o kolejce o której ci mówiłem oraz o"lotnisku" i tym bunkierku ale nadal nie wiadomo do czego służył a co do jutra to pracuje niestety Smutny

Sob 21 Lis, 2009 1:47

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam a moze małe oderwanko od kopanka proponuje penetracje dostępnych i znnych podziemi pod lasem i samym jeczem kto sie pisze podawać psaujące terminy

Nie 22 Lis, 2009 12:45

Powrót do góry
Jacko
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ja się na to piszę!!! Uśmiech Nie mam niestety większej wiedzy na temat domniemanych podziemi ale znam kilka ciekawych obiektów, które warto odwiedzić. Co do terminu to dostosuje się do Was. Pozdro

Nie 22 Lis, 2009 14:31

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ok JACKO na liście ktoś jeszcze leci z nami ??

Pon 23 Lis, 2009 1:52

Powrót do góry
Jacko
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak narazie mam 2 chętnych ale żadnych konkretnych informacji o domniemanych podziemiach Zniesmaczony

Pon 23 Lis, 2009 7:12

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

informacj jakies pozbieram osobiście trzeba brdzie sie zaopatrzyc w latarki i baterie do nich

Pon 23 Lis, 2009 11:05

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam ponownie jak na drugiej cześci meczu .... po długiej mroznej przerwie powraca nasz temet nie wiem jak pozostali ale ja juz byłem w lesie moja wykrywka juz rozpoczela sezon jednak wbrew oczekiwaniom znowu kupa odlamków łusek i innego draństwa ale w lesie jest juz całkiwm przyjemnie i dodam ze ziemia wcale nie jest amarznieta a nawet kilka centów pod mchem jest sucho jak w lecie wiec zapraszam czekam na propozycje

Wto 02 Mar, 2010 9:18

Powrót do góry
bobson
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.Niedawno przeprowadzilem sie do Miloszyc i zapoznaje sie z historia tych ziem.Przez to trafilem na to forum i do tego tematu.Jesli byla by taka mozliwosc to chetnie wybralbym sie w teren.Nie posiadam niestety ani wykrywacza ani odpowiednich map, wiec bylbym obserwatorem:)

Sob 06 Mar, 2010 20:47

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam myśle że nie bedzie z tym problemu pogoda zaczyna sie robic wiec niebawem napewno sie wybierzemy do lasu no i oczywiście mamy zamiar w tym sezonie poexplorować podziemia byłych zakładów a wiec bedziemy w kontakcie Bardzo szczęśliwy

Nie 07 Mar, 2010 19:10

Powrót do góry
bobson
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czekam na informacje Uśmiech

Pon 08 Mar, 2010 13:49

Powrót do góry
Jacko
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Można wznowić penetracje jelczańskich lasówUśmiech Na dniach powinienem przeprowadzić wywiad środowiskowy w pobliskiej miejscowości. Znam kilku ludzi, których informację mogą okazać się przydatne.

Nie 14 Mar, 2010 10:57

Powrót do góry
dlugi134
Chorąży

Chorąży





Posty: 170
Skąd: Brzeg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No to kiedy jakiś wypadzik ? Myślę że uda mi się wygospodarować trochę czasu.
_________________
Historia jest najlepszym nauczycielem
ale ma najgorszych uczniów.
(Mahatma Gandhi)

Nie 14 Mar, 2010 19:28

Powrót do góry
bobson
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem chetny na wypad

Nie 21 Mar, 2010 12:55

Powrót do góry
n0rt
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no witam wszystkich jestem za czekam na info i lecimy dodam ze warto zacząć penetrowac teren po byłm obozie ale szczegóły jak sie spotkamy bo niechce aby sie zabardzo rozeszło a mam pewne potwierdzone ciekawostki Bardzo szczęśliwy

Nie 16 Maj, 2010 23:05

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.