| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czacha1111
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Skąd: Biłgoraj
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wykrywacz na militarke do 1500 zł

Bardzo proszę o podanie mi kilku modeli wykrywaczy na militarkę . Suma jaką będę dysponował to 1000-1500 zł . Chcę by wykrywacz wyszukał np. zasobnik o długości 1,5 metra na głębokości około 1,5 m i np. nie wielkię przedmioty jak hełm itd. bardzo proszę o pomoc .

Wto 18 Sie, 2009 9:41

Powrót do góry
Armand
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 60
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poczytaj jakie zasięgi podają producenci wykrywaczy dla pracy statycznej.
_________________
wykrywacze metali

Pon 05 Paź, 2009 19:46

Powrót do góry
grand1
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam moja rada wykrywka typu PI prosty w miare tani i głębbbbboki

Pozdrawiam Wink

Pon 19 Paź, 2009 21:29

Powrót do góry
volt
Chorąży

Chorąży





Posty: 184
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

JA PROPONUJE MIDASA

Sro 21 Paź, 2009 12:07

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

grand1 napisał:
witam moja rada wykrywka typu PI prosty w miare tani i głębbbbboki

Pozdrawiam Wink


Nie wiem czy to dobra rada..niby tak ale w obecnej chwili wykrywacze typu VLF niewiele ustepuja w zasiegach polskim produkcjom PI.
A jednak sa uniwersalne.Pociagniesz nimi i monety,i wytniesz drobne zelaztwo,i militarki nakopiesz.

Przy tej kwocie, z nowych-w rachube -wchodzi jedynie Rutus,no moze cos od Armanda ale tu opinie sa podzielone...

Z uzywanych polecilbym Fiszerki lub cos Whitesa-starszy model z przebiegiem-moze uda Ci sie trafic.

Pią 23 Paź, 2009 0:16

Powrót do góry
SiD
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 10
Skąd: "Polka na RKM i granaty..."
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A taki Smętek HS-3? Za 700pln można z dwiema sondami trafić używkę, a zasięg to on ma na żelastwo wystarczający Wyluzowany
_________________
...gdyby tak choć VISa mieć przy boku...

Nie 25 Paź, 2009 0:03

Powrót do góry
Widmo
Kapral

Kapral




Posty: 45
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja Polecam zakupić X-terra 70 Spisuje się bardzo dobrze w terenie, pracuje stabilnie i można zmieniać cewkę co pozwala szukać duże przedmioty, jak i drobnice...

Sob 28 Lis, 2009 13:59

Powrót do góry
heniekb82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z Penetratora Armanda, aktualna cena nowego od producenta to 699 zł. W tej cenie od Armanda jest jeszcze Prospector za 999 zł - ma napewno lepszy zasieg. Polecam Penetratora - dobrej jakosci sprzet, latwy w obsludze. Wiec jesli kierowac sie marka, to kupilbym Prospectora.

Pią 07 Maj, 2010 13:09

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

heniekb82 napisał:
ja korzystam z Penetratora Armanda, aktualna cena nowego od producenta to 699 zł. W tej cenie od Armanda jest jeszcze Prospector za 999 zł - ma napewno lepszy zasieg. Polecam Penetratora - dobrej jakosci sprzet, latwy w obsludze. Wiec jesli kierowac sie marka, to kupilbym Prospectora.
\

hmm.....
Jezeli to twoj pierwszy detekror to mozesz byc zadowolony-sam to przerabialem przed laty...kopiac blachy i podkowy...

Ale moze niech wypowiedza sie inni gdyz moj post bylby "tendencyjny".

Sob 08 Maj, 2010 0:46

Powrót do góry
joziofix
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 218
Skąd: Dziki Wschód
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

heniekb82 napisał:
ja korzystam z Penetratora Armanda, aktualna cena nowego od producenta to 699 zł. W tej cenie od Armanda jest jeszcze Prospector za 999 zł - ma napewno lepszy zasieg. Polecam Penetratora - dobrej jakosci sprzet, latwy w obsludze. Wiec jesli kierowac sie marka, to kupilbym Prospectora.


dlaczego, gdy ktoś pisze cokolwiek o Armandach ma zawsze "1 post doświadczenia" na tym forum??? Zdziwiony Zdziwiony Zdziwiony Wyluzowany i zawsze armandy są niezawodne, niesamowite i najlepsze Zdziwiony
ta kryptoreklama jest już jest bardziej żałosna niż śmieszna...

_________________
"Nie ignoruj rzeczy, które są niewygodne"

Pią 28 Maj, 2010 16:15

Powrót do góry
damiani
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

HS-3 lub Salamandra S-5 i nic lepszego się nie znajdzie w tych cenach.

Sro 04 Sie, 2010 9:05

Powrót do góry
-nautilus3-
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 36
Skąd: Roztocze Środkowe
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam Prospectora od trzech lat i dziwię się że większość je gani .Co prawda ma swoje wady kiepski teleskop który potrafi się połamać już po roku ,wykrywacz po rozłożeniu i złożeniu przez kilka min głupieje nie można go ustawić do gruntu,kable na wtyku tj.masowy się rwie i trzeba lutować,podczas wymiany akumulatorków rwą się kable ...ale co tam cyny u mnie dostatek:))Ma też zalety:)Lekki,uniwersalny w terenie kiedy chodzę z kolegami ma lepsze osiągi ,a inni mają sprzęt z górnej półki po 5000 -6000 Pln.Przykład ustawień jak dla mnie najbardziej opcjonalnych dla tego modelu czułość na 9,dynamiczny,grunt 1,dyskryminacja 6.Przy tych ustawieniach jeszcze się puszek nie nakopałem.Ważne żeby się nauczyć odróżniać dźwięki a na pierwszych wykopkach z tym wykrywaczem to trzeba kopać wszystko żeby dojść do jakiegoś wyczucia... Na statycznym to kopie się wszystko...Jak dla mnie to na kolor jest bardzo dobry na militarne tylko na czysty teren!
Moje najlepsze osiągi to
- maszyna do pisania niemiecka na 1,5 m
-wycieraczka sam 1,2 m
-boratynka 23cm duża wilgotność gruntu ...normalnie 15 cm

Piwo

Nie 10 Kwi, 2011 17:08

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.