| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milucha
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od kogo pochodzi, ta magiczna moc - czy od Boga, czy Diabła, ale na pewno istnieje! Kilkoro ludzi, a właściwie ich bliscy i znajomi przekonali się o potędze magii, po wykonaniu testu na obliczenie daty śmierci, tu go znajdziecie: https://sites.google.com/site/news048/ Sprawdzić warto. Ile komu życia zostało. Polecam.

Nie 21 Sie, 2011 21:02

Powrót do góry
milucha
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od kogo pochodzi, ta magiczna moc - czy od Boga, czy Diabła, ale na pewno istnieje! Kilkoro ludzi, a właściwie ich bliscy i znajomi przekonali się o potędze magii, po wykonaniu testu na obliczenie daty śmierci, tu go znajdziecie: https://sites.google.com/site/news048/ Sprawdzić warto. Ile komu życia zostało. Polecam. Question

Nie 21 Sie, 2011 21:03

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A teraz kiedy już poznałas jak się z tym czujesz? Jakoś tak lżej na sercu?Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 24 Sie, 2011 12:32

Powrót do góry
Speedy
Porucznik

Porucznik




Posty: 575
Pochwał: 7
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na pewno milucha czuje się lepiej, gdyż aby poznać ową datę śmierci trzeba wysłać sms-a za 30 zł. Jeśli kilku jego znajomych sprawdziło swą datę śmierci, to milucha zarobił pewnie co najmniej ok. 100 zł. Ja np. jakbym zarobił ot tak 100 zł to od razu poczułbym się lepiej i myślę że nie jestem w tym względzie wyjątkiem.
_________________
Pozdr.
Speedy

Czw 25 Sie, 2011 22:28

Powrót do góry
kasia11
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy lepiej czy nie to akurat inna sprawa.
Podejrzewam że on nie zarobił ale właściciele stronki na pewno...

Powiem tak moje podejście jest troszkę inne niż niektórych wypowiadających się w tym temacie
Nie ma czegoś takiego jak magia biała czy czarna - to sztuczny podział wprowadzony przez ludzi którym się wydaje że tak to wygląda.
Ktoś tu przytoczył Księgę Magii Maga Abramelina, owszem ciekawa - tak na marginesie popieram marka8888 nie dla "laików" - ale autor w całym ferworze nie napisał jednej cholernie ważnej rzeczy - każda akcja wywołuje reakcję jak w fizyce. Ratując magią czyjeś życie nigdy nie mamy pewności czy nie odebraliśmy go komuś innemu.
Bo obowiązuje coś tak banalnego jak zasada równowagi. Więc tak naprawdę magia jest szara ;p
Kiedyś pamiętam czytałam dość ciekawą książkę niestety było to bardzo dawno temu i nie pamiętam tytułu - chodziło o to, że główny bohater przenosił się w przeszłość żeby uratować swoją nie pamiętam czy żonę ale na pewno bardzo bliską kobietę - ona w wyniku jakiegoś wypadku była sparaliżowana - i po powrocie do swojej rzeczywistości odkrywał że tak naprawdę nie wiele się zmieniło - albo gineła albo zdarzała się jakaś inna tragedia.
Utkwiło mi w pamięci z tej książki jedno zdanie "Raz ustalona rzeczywistość zawsze wraca na swoje miejsce"

A co do Kościoła - od razu piszę na nikogo nie napadam i nie jest to moim zamiarem - dwulicowa banda oszustów. potępiają "magię" a czczą maga i gdzie tu logika???? Bo ja jej za ch****rę nie widzę Zszokowany

Czy złem jest postawienie Tarota - nie sądzę jeśli komuś na tym zależy, co do zdolności u ludzi - jak to kiedyś powiedział ktoś bardzo mądry:
"Są na tym świecie rzeczy o których nie śniło się filozofom" Bardzo szczęśliwy
Jasnowidzenie - choćby zwykłe deja'vu - chyba każdy miał kiedyś coś takiego Bardzo szczęśliwy

Czw 01 Wrz, 2011 12:53

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że wydaje się , że wszelkiej maści kościoły postawiły wypwiedzieć wojnę także wszelkiej maści "magiom" - ot choćby z pozoru niewinny przypadek gdy św. Piotr (?) walczy z duchami pomagającymi Szymonowi Magowi - kłpopotliwymi wszak dla doktryny a czym w istocie będącymi nie wie nikt...
_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 02 Wrz, 2011 10:44

Powrót do góry
tomek0803
Moderator
Major

Major





Posty: 2202
Pochwał: 3
Skąd: Racibórz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kod:
Wychodzi na to że umarłem rok temu..

yess.. oszukałem przeznaczenie Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sro 07 Wrz, 2011 21:54

Powrót do góry
VALKYRIE
Kapral

Kapral





Posty: 43
Skąd: Kolobrzeg/obecnie mieszkam w UK
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

magia

Widze,ze ACTA już zaczęla dzialac na stronach IOH Wink

podana strona juz nie istnieje hehehhe Laughing

_________________
"Hic et nunc - tu i teraz".
Valkyrie
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz. [Jonathan Carroll].

Sob 10 Mar, 2012 22:40

Powrót do góry
Perfecki
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 23
Skąd: Żary, lubuskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale podaje kilka przykładów na potępienie przez Biblię takich praktyk jak magia:
...“Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by (...) uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni (...). Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój” (Pwt 18,9-14).

kolejny cytat:
...“Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich” (Kpł 19,31).
dalej:
“Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu” (Kpł 20,6).

chyba wystarczy? Wink

Sro 05 Wrz, 2012 14:44

Powrót do góry
kubba102
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie tylko to, że niektórzy potrafią mówić: "No w sumie to może nawet magia istnieje".
Żeby zaraz potem dodać: "Ale taki tarot dla zabawy to nic takiego".
Well...

Pon 14 Sty, 2013 17:05

Powrót do góry
tomek0803
Moderator
Major

Major





Posty: 2202
Pochwał: 3
Skąd: Racibórz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może z tego narodzić się ciekawa dyskusja... Bardzo szczęśliwy

Pon 14 Sty, 2013 17:27

Powrót do góry
czołgista68
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 74
Skąd: Południe
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Magia czy hipnoza

Słyszałem od ojca taka oto opowieść. Był we wsi człowiek o którym się mówiło ze się zajmuję czarną magią. Otóż chłop ten założył się z dwoma innymi w karczmie oto że przejdzie przez środek pnia topoli. Pień ten leżał koło drogi i miał 1m średnicy. Na to wszystko nadjechał inny chłop furmanką z sianem. Widząc całe przedstawienie krzykną na tych dwóch ,,głupcy nie widzicie że on po drzewie się czołga,, I wtedy ci dwaj oprzytomnieli. Zaś człowiek ten spojrzał na tego woznice takim wzrokiem że w płomieniach staną wóz ze sianem. Przerażony gospodarz poodcinał szybko postronki i odbiegł na bok z końmi odwrócił się a wóz wcale się nie palił.

Pią 18 Sty, 2013 21:40

Powrót do góry
sargon1
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 25
Skąd: Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie powstają legendy.
Ktoś coś usłyszał, ktoś coś powiedział i historia zaczyna "żyć własnym życiem". Bardzo szczęśliwy
W wielu regionach naszego kraju można usłyszeć (przeczytać) o podobnych zdarzeniach.
Mamy XXI wiek. Wiek techniki i rozumu a matki wciąż zawiązują swoim dzieciom na rączce czerwone kokardki. Tak na wszelki wypadek, ochrona od uroków.
Właśnie uroki, "uroczne oczy", stanowią też część magii.
Obawa przed "zauroczeniem" towarzyszy nam w życiu powszednim. Twisted Evil

Nie 20 Sty, 2013 19:49

Powrót do góry
czołgista68
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 74
Skąd: Południe
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Uroki to nie legendy! Są ludzie obdarzeni tak przenikliwym wzrokiem że aż ciarki przechodzą. Do tego dochodzi jeszcze zazdrość i mieszanka wybuchowa gotowa.

Pon 21 Sty, 2013 11:29

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A tak z ciekawości wie ktoś jak dokładnie mają działac te czerwone kokardy i wstążeczki? Uśmiech Kiedyś sporo ich nosili ułani jeszcze w XVIII wieku - to tez ma związek ? Uśmiech
A co dziwnych obyczajów to nawet na szczytach szczytów szeroko rozumianych elit III RP wcale nie trzeba wiele robić aby dotać "szufladę" czarownicy czy kogoś parającego się magią... Co by nie mówić o magii ludzie tak naprawdę kochają ploty - im gorsze tym lepsze Smutny
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 21 Sty, 2013 17:19

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Co by nie mówić o magii ludzie tak naprawdę kochają ploty - im gorsze tym lepsze


Pt marku 8888

Właściwie nie stosowne jest tutaj uzycie rzeczownika " ploty ". Z psychologi od dawno wiadomo ( i nie tylko ) ,że zjawisko jakiekolwiek którego nie znamy , nie potrafimy wytłumaczyc / zrozumiec czy też fakt nam nie znany budzi ... poczucie swoistego " strachu" . Ponieważ istnieje przemożna cheć zrozumienia , wyjasnienia przyjmuje się wszystkie " koncepcje ". Oczywiscie im nizszy poziom wiedzy / intelektu tym owe tłumaczenia sa głupsze alogiczne ( metoda odwrotnie proporcjonalna ) . Zatem im nizszy poziom intelektualny tym szybciej i łatwiej rozpowszechniaja się głupoty i nonsensyis a podawane jako " pewniki " tzw famy masowej . . Co ma jeszcze ta zalete ,że nie trzeba mysleć- zasady / prawidła tych schematów wykorzystuja szeroko pojete mass- media . A doba internetu szalenie ją rozpowszechniła. Bez wysiłku odbiorca ma odpowiez i niestotna jest jej wartość logiczna / materialna - bo z założenia odbiorca jest bez... krytyczny ( ... mózgowy ) .

PS . Kłania sie w tym schemacie ( obecnym ) zasada entropii całkowitej / skonczonej , w przeciwieństwie do społeczeństw sprzed setek lat gdzie do takiego samego podejścia ( rozumienia ) i akceptacji tłumaczenia alogicznego obligował społeczeństwa ówczesne brak ... informacji / wiedzy .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pon 21 Sty, 2013 21:03

Powrót do góry
czołgista68
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 74
Skąd: Południe
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czerwone wstążki są w użyciu do dziś.Może nie w całym kraju ale na południu na pewno. Wiąże się je koniom na głowie przy kantarze. Można się z tego śmiać ! Ale każdy dbający o swoje konie gospodarz zakłada im taki właśnie amulet który ma je chronić przed urokami.

Pon 21 Sty, 2013 22:28

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na północy wstążki też są w użyciu i to powszechnym - chodzi mi zaś o to jak to niby ma działać? Uśmiech Dlaczego akurat czerwona wstążka a nie np. zielona lub zołta? Uśmiech
W sumie to jednak dobrze, ze tylko takie obyczaje pozostały - nie tak wcale dawno przecież spluwano na intencję odegnania sił nieczystych Uśmiech i nie tylko to Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 22 Sty, 2013 21:14

Powrót do góry
czołgista68
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 74
Skąd: Południe
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego właśnie czerwony kolor wstążki ? Prawdopodobnie dlatego że kolor czerwony najbardziej skupia na sobie uwagę. Oprócz wstążek na uprzęży zakładano mosiężne blaszki w kształcie kółek mocno wypolerowane co miało za zadanie odbijać złe spojrzenia.

Sro 23 Sty, 2013 11:38

Powrót do góry
PędnikNieŁągiewki
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: magia

j23 napisał:
istnieją dwa rodzaje magii - biała i czarna ta pierwsza aby pomagać a ta druga aby zaszkodzić. Czy jest to takim wielkim złem wobec Boga ułożyć sobie czasem dla rozrywki Tarota? Jak myślicie istnieją u ludzi zdolności jasnowidzenia lub inne niewytłumaczalne cechy? jeśli tak to ta moc pochodzi od Boga czy może od Diabła?
____________________________
Nie pozwolisz żyć czarownicy. - Księga Wyjścia


Nie wałkuje się ciasta durszlakiem, ni drogowym walcem - raz wyjść może makaron, drugi - nawierzchnia z zakalcem... W szoku
Dlatego nie widzę jakichkolwiek powodów, by w sprawach uzdrowień (a tak naprawdę korygującego wpływu aury osobnika A na zdeformowaną aurę osobnika B) autorytatywnie miał prawo wypowiadać się jakikolwiek Kościół, a szczególnie Katolicki, bo to nie ta materia i nie to narzędzie - nie mierzymy ciśnienia w oponach suwmiarką, a wałka manometrem... Dodatkowym przeciwwskazaniem jest fakt, że nie tyle niekompetencja religiantów jest rażąca, co akurat nie dziwi - magisterium z religii nie czyni nikogo-nie upoważnia do bycia odpowiedzialnym za skutki magistrem farmacji - co fakt, że religijne ciało opiniotwórcze drogę zwykło mierzyć w kilogramach a wagę fury gnoju - w kilometrach per sec. Po prostu zawsze mierzyli zjawiska nie tą miarką, którą powinny być mierzone, i nie w tych jednostkach miary, które są adekwatne zjawisku mierzonemu - i tym większą wykazywali się dezynwolturą, zadufaniem w nieomylność itp. im większymi brakami narzędziowymi - a przede wszystkim umysłowymi! - taka świątobliwa atanda wszem i wobec emanowała... Dlatego zawsze z równania Wysokiemu Urzędowi Inkwizytorskiemu wychodził Diabeł, miotła jako dowód wpływu czarostwa na siłę ciągu, stos i ew. kilka psalmów śpiewanych ku chwale Pana gdy płonęła skazana, zaś na koncie Kościoła we wcale nie cudowny sposób pojawiał się... skonfiskowany majątek delikwentki i jej rodziny...
Bezdotykowo "znikam" torbiele, włókniaki, tłuszczaki i mięśniaki(ginekologiczne item...) i guzki tarczycy, leczę! nieuleczalne przez medycynę akademicką przypadki jelita drażliwego, ruchem dłoni "znikam" bóle głowy, a wiele z w/w potrafię zniknąć mając na monitorze...fotografię klienta będącego na antypodach...Ja tu działam, a on tam czuje rzeczy, "o których fizjonomom się nie śniło." Laughing Laughing
Wszystko to robię bez "obwieszania się" cudaczącymi obrazami i figurami, bez "zapuszczania końców w wodę" cudotwórstwa mniemanego osób niedawno zmarłych, bez tego całego "dymu i mącicielstwa", w którym hosztapleria zwyczajowo łapie skołowacone ryby... Ani w tym Diabła, ani Boga, bo cóż by był ze mnie za uzdrowiciel, który działałby "per procura", i per procura którego działaliby "inni szatani" czy święci lub bogowie, a nie na własną odpowiedzialność za rzeczy czynione?! Po co sięgać prawą ręką do lewego pośladka by się podrapać? Z taką właściwością albo się człowiek rodzi - albo nie, i żadnym "bytom wyraźnie powołanym do istnienia ponad potrzebę" inkryminowanym na siłę do sprawy wyjaśniania nic do tego!
Cytat:
Nie pozwolisz żyć czarownicy. - Księga Wyjścia

Jeśli już - z przyczyn przez się w/w jestem przeciwny jakiemukolwiek prześladowaniu kobiet-zielarek, bioenergoterapeutek i wiedźm - wziąłbym za łby wszelkiej maści przebiegłą, cwaną i wyuzdaną hosztaplerię-kapłańską szamanerię (nie mylić z szamanami plemiennymi acz i ci Cyryle jeśli idzie o Metody,nie są tu bez winy...) od wieków na wieki robiącą sobie z ludzi świątobliwe jaja a przede wszystkim źródło megazysków nieustających... Za pirze - i fiuuu, na Fiumicino - paszli von...!!! W szoku Czołg2 Czołg2 Czołg2

Wto 23 Kwi, 2013 1:33

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: magia

PędnikNieŁągiewki napisał:
Za pirze - i fiuuu, na Fiumicino - paszli von...!!! W szoku Czołg2 Czołg2 Czołg2


PT PędnikNieŁagiewki.

Trochę kultury , to nie wp.pl , onet .pl czy tym podobne . Jeszcze jak na pierwsze posty . Nie wierzysz Waść twoja osobista sprawa. Wiara jest , była i będzie OSOBISTYM wyborem / potrzebą .

Polecam Regulamin Dział III poz 4 pkt b i d .

PS. Indyferentny

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pią 26 Kwi, 2013 10:21

Powrót do góry
PędnikNieŁągiewki
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: magia

[quote="krakus57"]
PędnikNieŁągiewki napisał:
Za pirze - i fiuuu, na Fiumicino - paszli von...!!! W szoku Czołg2 Czołg2 Czołg2


PT PędnikNieŁagiewki.

Trochę kultury , to nie wp.pl , onet .pl czy tym podobne . Jeszcze jak na pierwsze posty .

PS. Indyferentny radzi:
Cytat:
Nie wierzysz Waść twoja osobista sprawa. Wiara jest , była i będzie OSOBISTYM wyborem / potrzebą .

Niewiara - waść nie uwierzysz - identycznie... A skoro tak - skoro Konstytucja IIIRP wiarę i niewiarę stawia na równi, w tym w ich tzw. "kwestiach drażliwych", skoro z wiarą można się publicznie manifestować na rozmaite, w tym indyferentne i infantylne sposoby - pomyślałem że "stosowanie jednej miary" dla wyrażania wiary i niewiary idzie tu nomen omen z automatu, tymczasem tak nie jest. W sytuacji, kiedy o "elementach wiary" sensu stricto nawet nie wspominam - wszak nie podważam ani dziewiczości minimum siedmioródki Maryi-obiektu kultu i wiary, ani dogmatu Trójcy, Boga jako takiego czy unoszącej się nam nad głowami chmary Aniołów-Stróżów i świętych, że o innych dogmatach wiary nie wspomnę - czynienie mi zarzutu z propagowania sposobów oczyszczania przedpola z elementu pasożytniczo-szowinistycznego i podciąganie tegoż pod "kwestie wiary" wydaje się być grubym naciąganiem nie tej co należy materii na wcześniej wyrzeźbione kopyto. W szoku W szoku

Cytat:
"...wziąłbym za łby wszelkiej maści przebiegłą, cwaną i wyuzdaną hosztaplerię-kapłańską szamanerię (nie mylić z szamanami plemiennymi acz i ci Cyryle jeśli idzie o Metody,nie są tu bez winy...) od wieków na wieki robiącą sobie z ludzi świątobliwe jaja a przede wszystkim źródło megazysków nieustających... Za pirze - i fiuuu, na Fiumicino - paszli von...!!!


Zacytowałem sam siebie by dobitnie wykazać, że nie o wierze w/wymienionego sensu stricto, a o wynaturzonych, władzą absolutną zdemoralizowanych i zdeprawowanych absolutnie osobnikach-wiary i dogmy zasobnikach piszę, a co uwagi pod adresem rzekomo kwestionowanej wiary czyni z gruntu chybionymi...: w_szoku: W szoku
Poza tym pozostaje jeszcze kwestia zupełnie tu pominięta, mianowicie: nikogo, włącznie z PS.Indyferentnym, nie razi - a w najwyższym stopniu powinien, choćby z racji ok.10 mln ofiar stosów podżeganych przez w/w Podżegaczy wśród których są ich dalecy krewni! - Cytat:
Cytat:
"Nie pozwolisz żyć czarownicy." - Księga Wyjścia

Jeśli to - ten skandaliczny, tym bardziej że z Xięgi Jedyniesłusznej Wiary wywiedziony cytat nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń u czytających to Forum, ani tym bardziej ich zdecydowanych protestów tylko - o zgrozjo! - "samo przez się zrozumiałą milczącą akceptację" - to strach się bać zważywszy na fakt, komu - i że epigonom-żyjącemu w złotogłowiu i królewskim przepychu świątobliwemu kontinuum modus vivendi i operandi Św.Officjum - dzisiejsza Wadza, a szczególnie walnięta na kolana Armia wraz z batalionami b.komuch-politruków zagląda w oczy, czerwony dywan toczy, a i w czym może - dogadza...
Ostrzej nie piszę choć z racji skandaliczności tego, co się w k"Raju dla hosztaplerii i jej niemundurnych oraz mundurnych absztyfikantów dzieje powinienem, boć to przecie wysokich lotów Forum, a nie jakieś
Cytat:
wp.pl, onanet czy tym podobne...


Cytat:
Polecam Regulamin Dział III poz 4 pkt b i d .

PS. Indyferentny

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

Jeśli polecany Regulamin tak został "skrojony", że swoim timbre stoi w sprzeczności z gwarantowaną Konstytucją równości i wolności wypowiedzi wszystkich obywateli - "...Rzeczypospolitej,
zarówno wierzących w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielających tej wiary,
a te uniwersalne wartości wywodzących z innych źródeł, równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski..."
- to wnioski nasuwają się jednoznaczne...

Nie 28 Kwi, 2013 19:16

Powrót do góry
Hadiuka
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 139
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PędnikNieŁągiewki - kwiecistym bukietem słownictwa Waść operujesz. Z doświadczenia podpowiem prostym językiem, że temat jest bardzo śliski i łatwo zarobić wafla. Naród u nas siermiężny i jeśli wykażesz się znajomością , jak to napisałeś "Xęgi", a nie daj Boże logicznie wyjaśnisz jej arkana, toś najgorszy wróg Narodu... Gupi , Bardzo szczęśliwy .
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupim - ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Pią 25 Paź, 2013 13:22

Powrót do góry
firon
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie wierzę w magię, wróżki itd.

Nie 15 Gru, 2013 19:06

Powrót do góry
Promaisha2053
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja również w owe rzeczy nie wierzę i wierzyć w zasadzie nie chcę. Gdyby ktoś mnie zapytał czy chcę znać swoją przyszłość uciekłabym daleko gdzie pieprz rośnie. Nie interesują mnie empirycznie takie rzeczy. Co innego czytać o tym, słuchać a co innego zagłębiać się w temat.

Wto 18 Mar, 2014 17:37

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.