| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hadiuka
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 139
Skąd: Bytom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Do moderatora: zakończ Waść te bzdety seth`a - dalej ciągnie wątki od rzeczy nie na temat (tłumaczę na język ojczysty: "poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć".

Pią 07 Sie, 2009 22:31

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hadiuka :

Cytat:
Do moderatora: zakończ Waść te bzdety seth`a



Ceterum censeo Carthaginem esse delendam .

Do Administracji Forum IOH .

Z racji nie możności zastopowania kłamliwej i nachalnej propagandy Świadków Jehowy , którą od pewnego czasu serwuje user o nicku Hadiuka , mój udział ograniczy się do stwierdzenia :

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam .

Hadiuka , to Katon a , nie bzdety . Hadiuka to jest forum historyczne a nie forum Strażnicy .

Sob 08 Sie, 2009 12:35

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hadiuka przebrnąłem przez Twoje posty i ''prawdy'' w nich zawarte. :/ Zastanawiam się nad zakazaniem tematów poruszających sprawy religii (od tego są inne fora). Agresja która wynika z Twojej wiary też mi się nie podoba! Przypominam------>IOH to forum historyczne!!!

definitywnie zamykam! Nic dobrego nie wynikło z tej dyskusji! Wszelkie zażalenia na priv!

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Nie 09 Sie, 2009 15:20

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.