| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku jednak nie jest tak do końca. Pisałem już o tym nie raz w tym temacie. Póki co przepłacony jest stadion w Poznaniu i autostrad nie będzie, reszta wygląda trochę inaczej.
Swoja drogą będą stadiony nowoczesne, upragniony obiekt kibiców a oni i tak narzekają. Hipokryzja i niezadowolenie naszego narodu zadziwia mnie coraz bardziej Wink Wink

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 17 Kwi, 2011 16:13

Powrót do góry
borys
Major

Major




Posty: 2109
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brodeur napisał:
Póki co przepłacony jest stadion w Poznaniu

każda pliszka swój ogon chwali , stadion Wisły tez jest przepłacony

_________________
Священная война

Nie 17 Kwi, 2011 20:40

Powrót do góry
AK47
Warrant Officer

Warrant Officer





Posty: 191
Skąd: Namysłów
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brodeur napisał:
Swoja drogą będą stadiony nowoczesne, upragniony obiekt kibiców a oni i tak narzekają. Hipokryzja i niezadowolenie naszego narodu zadziwia mnie coraz bardziej Wink Wink


Kibice przypomnieli polskiemu rządowi, że koniec już "Pierdzenia w stołek" i znajdowania sobie tematów zastępczych i wymówek. Wg. mnie przesadzili z tymi dworcami przypudrowanymi. Może zmieniłbym na torowiska - krzywe.

_________________
"Umiesz liczyć?Licz na siebie"

Pon 18 Kwi, 2011 7:08

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A nie sądzicie, że lepiej byśmy na tym wyszli odstawiając przedstawienie wedle formuły z Alternatywy 4? Uśmiech Dodatkowa kasa się przyda - szczególnie gdy niektórzy armię chcą nam redukować...
_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 18 Kwi, 2011 10:21

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ale co to ma do rzeczy Zszokowany
Jak zwykle...
Pozdrawiam

Czw 12 Maj, 2011 0:43

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A co panie kolego wypowiedź kolegi wnosi do tematu? Cos w stylu: "przyganiał kocioł... Rolling Eyes
_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 13 Maj, 2011 12:10

Powrót do góry
AK47
Warrant Officer

Warrant Officer





Posty: 191
Skąd: Namysłów
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po co budować drogi czy też kłaść nowe tory? Nie lepiej na czas Euro dopuścić do ruchu tylko rowery? Ciekawy byłby widok - 20 tys. peleton szalikowców. Nie no to by był rekord Guinnessa.
Laughing

_________________
"Umiesz liczyć?Licz na siebie"

Pon 16 Maj, 2011 13:46

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No to prawie jesteśmy przed początkiem imprezy... Jak można się było spodziewać nic do końca nie jest gotowe... ale to chyba nowa europejska norma Smutny Czy ktoś wie jak będzie wyglądało otwarcie tego wielkiego show?
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 01 Cze, 2012 10:28

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No to prawie jesteśmy przed początkiem imprezy... Jak można się było spodziewać nic do końca nie jest gotowe...
To teraz proszę o konkrety. Co nie jest gotowe a miało być gotowe na UEFA Euro 2012? I trzymajmy sie faktów a więc rzeczy i inwestycji które bezwzględnie musiały zostać spełnione i które wymagała od nas sama Uefa. Na początek drogi, a więc autostrady i drogi ekspresowe nie były wymogiem Uefy. One Ci już odpadają. To nasi politycy mówili że dadzą radę z tymi inwestycjami. Co więc wymagała od nas Uefa a nie jest do końca gotowe?
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pią 01 Cze, 2012 16:43

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A czymże drogie dzieci jest dla nas UEFA? Uśmiech Na na na Ja tam prosty człek i nie wiem, nie wiem Uśmiech Co tam sobie zaplanowała to jej problem Uśmiech - na Euro z kraju wyjeżdzam Uśmiech Jeszcze nie tak dawno Brodeur broniłeś tezy jak to impreza przyczynia się do rozwoju godpodarczego kraju - czyż nie mamy związanej z tym specustawy? Uśmiech Czy aby wszystkie przedsięwziecia dla których ją uchwalono zostały zrealizowane ? Uśmiech Więc nie odwracaj teraz kotka... Uśmiech Czy może dla UEFA to tacy mili jesteśmy i dla niej też dokonaliśmy szeregu zmian w ustawodawstwie ?... Czy Orliki wszystkie które przewidziano w planie już stoją i moze ktoś się zapyta ile kosztowały ? Uśmiech
A może to tylko ja nie chwytam jak to zwykłą handlową okazję należy obowiazkowo okrasić szatami wielkie narodowego wysiłku, poświecenia czy tam jeszcze czegoś...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 01 Cze, 2012 17:17

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marek8888 napisał:
No to prawie jesteśmy przed początkiem imprezy... Jak można się było spodziewać nic do końca nie jest gotowe... ale to chyba nowa europejska norma
Brodeur napisał:
To teraz proszę o konkrety. Co nie jest gotowe a miało być gotowe na UEFA Euro 2012? I trzymajmy sie faktów a więc rzeczy i inwestycji które bezwzględnie musiały zostać spełnione i które wymagała od nas sama Uefa.
Marek8888 napisał:
A czymże drogie dzieci jest dla nas UEFA? Uśmiech Na na na Ja tam prosty człek i nie wiem, nie wiem Uśmiech Co tam sobie zaplanowała to jej problem
Czyli nie potrafisz obronić swojego zdania?
Cytat:
Jeszcze nie tak dawno Brodeur broniłeś tezy jak to impreza przyczynia się do rozwoju godpodarczego kraju(...)
I nadal to podtrzymuje.
Cytat:
(...) czyż nie mamy związanej z tym specustawy?
Przyznam się że nie słyszałem o tym. Będę wdzięczny jeśli mi wskażesz jaka to ustawa.
Cytat:
Czy aby wszystkie przedsięwziecia dla których ją uchwalono zostały zrealizowane ?
Jeżeli taka ustawa była, która zakładała jakie przedsięwzięcia mają zostać zrealizowane do Euro 2012, to będę wdzięczny o wskazanie jej. Każda informacja jest ważna i cenna dla rzeczowego dialogu.
Cytat:
Czy Orliki wszystkie które przewidziano w planie już stoją i moze ktoś się zapyta ile kosztowały ?
A co mają Orliki do UEFA?
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pią 01 Cze, 2012 21:05

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo - Ustawa z dnia 7 września 2007 r. o przygotowaniu finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 z załącznikami i aktami wykonawczymi.
Diabeł - jak zawsze w naszych realiach tkwi w aktach wykonawczych albo odesłaniach do innych ustaw. W tym wypadku w pierwszej kwestii mamy rpozporządzenia z maja tego roku gdzie powykreślano wszystkie niezrealizowane inwestycje z wcześniejszych rozporządzeń Uśmiech Wszystko do prześledzenia dla zainteresowanych na stonach sejmowych Uśmiech W przypadku dróg i linii kolejowych to zupełnie inna bajka - tu mamy do czynienia z całą kombinacją ustaw specjalnych i zwykłych... i na pozór nie jest łatwo zauważyć jakikolwiek ich związek z tym Euro... ale jak się już pogrzebie bardziej szczegółowo...
A o dzieciach to tylko dlatego było, ze jakoś tak lubią co poniektórzy jak te dzieci na świat patrzeć i skupiać się bardziej na ortografii niż na sztuce logicznego myslenia. W szkole - podstawowej - faktycznie są to rzeczy ważne - tylko czy tak ważne są też później...Uśmiech Jak powiedziła dawno temu E. Łętowska - problem w tym, ze wielu, bardzo wielu ludzi zatrzymuje się na tym etapie i sposobie myślenia.
To tyle

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 01 Cze, 2012 22:00

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wszystko ok tylko znowu rozmijamy sie z podstawowym pytaniem, czego nie zrealizowaliśmy w związku z Euro 2012 a co wymagała UEFA? Znowu zadziałała tu nasza pycha. Skoro mamy zrobić to, to i to, to dorzućmy od siebie jeszcze to, to, to i to żeby było git. Wszystkie podstawowe inwestycje spełniono a z resztą były przysłowiowe rzucenie sie z motyką na słońce. Ja cieszę sie z Euro bo gdyby nie ono boje sie pomyśleć po jakich drogach, liniach kolejowych itp przyszło by mi sie poruszać w Wielkopolsce. Może połowa z inwestycji które zrealizowano teraz doczekała by sie realizacji przed 2020 rokiem. Ciekawe kiedy Polacy przestaną narzekać tylko cieszyć sie z czegoś co udało sie zrobić. Przed Euro narzekanie było na infrastrukturę, szczególnie na PKP, teraz narzekamy że zmarnowano pieniądze na stadiony o których marzyliśmy w latach 90. Pamiętam jeszcze akcje "Stadion Narodowy" z lat 90. kiedy zbierano fundusze na budę takiego obiektu.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Sob 02 Cze, 2012 13:23

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kiedy tu nie o narzekanie chodzi a o sposób załatwienia tej sprawy chodzi... Nie pytając się czy w ogóle chcemy zabrano wiele środków z inwestycji np. drogowych miejskich na budowę stadionów - lata miną nim budżet będzie wstanie je zrealizować. Nikt nie pytał się mnie czy ja chce bombastyczny stadion z marnie grającymi piłkarzami na którym nie ma czego oglądać... Jakoś z tej perspektywy nie bardzo mnie to cieszy...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Nie 03 Cze, 2012 12:57

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja cieszę sie z Euro bo gdyby nie ono boje sie pomyśleć po jakich drogach, liniach kolejowych itp przyszło by mi sie poruszać w Wielkopolsce.

No z takim wnioskiem proponowałbym się wstrzymać o jeszcze 2-3 lata, gdy się okaże co z tych dróg zostanie (nawiasem mówiąc kolej się zmodernizowała, chociaż różnicy nie widać, za to modernizując się ta sama kolej rozpieprzyła mi drogę dojazdową na moją działkę i jakoś nie kwapi się żeby po sobie posprzątać). Ale niezależnie od tego, w kierunku w którym ja się poruszam po tych wyremontowanych i pięknych równych „drogach”, ja osobiście wolałem starą dobrą koślawą szosę która tam się znajdowała jeszcze kilka lat temu. Bo wcale nie była aż taka koślawa, jeździło się szybciej, wbrew temu co twierdzą jej konstruktorzy było bezpieczniej i mniej kierowców nagminnie łamało przepisy.
Chciałbym również zauważyć że między innymi podobne „cudowne inwestycje” (co za idiota używa określenia inwestycja względem czegoś co nijak nie zwróci się jeśli chodzi o krajową gospodarkę?) realizował niejaki pan Adolf H kilkadziesiąt lat temu, co niemieckiej gospodarce jakoś nie pomogło w odbiciu się od dna.
Cieszmy się więc. Gdy w Rzymie pospólstwo zaczynało się burzyć, Cezar ogłaszał igrzyska, tłum miał rozrywkę, tłum się uspokajał. Cieszmy się z naszych igrzysk.

Nie 03 Cze, 2012 19:16

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie pytając się czy w ogóle chcemy(...)
Cytat:
Nikt nie pytał się mnie czy ja chce bombastyczny stadion z marnie grającymi piłkarzami na którym nie ma czego oglądać...(...)
Nikt mnie nie pytał czy zgadzam sie by moje podatki poszły na granty rządowe, dofinansowania rządowe dla projektów które dla mnie nie mają żadnego znaczenia. Itd. I co to wnosi? Społeczeństwo wybrało rząd który rządzi w imię społeczeństwa, tak działa demokracja.
Cytat:
Gdy w Rzymie pospólstwo zaczynało się burzyć, Cezar ogłaszał igrzyska, tłum miał rozrywkę, tłum się uspokajał. Cieszmy się z naszych igrzysk.
Ta i w 2007r. poprzedni rząd wiedział że za jakiś czas "lud będzie sie burzyć i damy im w zamian igrzyska". Dlaczego tylko ja patrzę na korzyści z Euro nie przez pryzmat swojego podwórka? Jakie to typowe dla naszego kraju, najważniejszy jestem tylko "ja, jednostka".
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 03 Cze, 2012 19:54

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tam generalnie na EURO się cieszę.

Nie podoba mi się polityka władz Wrocławia:
- przewrócenie (systematyczne od kilkunastu miesięcy) komunikacji miejskiej do góry nogami
- strefa kibica w Rynku = getto...
- podnoszenie podatków i wprowadzanie nowych (od deszczu) - po przepłaceniu stadionu i zakupie drogich tramwajów za granicą..
- no i sam stadion - (nazywany w niektórych kręgach Velvet-Arena - ze względu na podobieństwo do zgniecionej rolki pewnego papieru); szczegóły w załącznikach...

Prezydent Dutkiewicz to ma jednak dobrze - mieszka poza Wrockiem (nie płaci dziwacznych podatków) i pojawia się tam gdzie trzeba, i ściska rękę komu trzeba - załatwiając sobie wybór na następną kadencję i zamieniając Wrocław w miasto dla turystów, a nie dla mieszkańców...

Neutral



Opis załącznika:
miało być...

Opis załącznika:
jest...

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pon 04 Cze, 2012 9:35

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no i sam stadion - (nazywany w niektórych kręgach Velvet-Arena - ze względu na podobieństwo do zgniecionej rolki pewnego papieru);

Jeśli cię to pocieszy, stadion w Warszawie wygląda jakby powstał 40 lat temu i teraz aż się doprasza zmiany elewacji na coś współczesnego.
No ale pamiętajmy że pierwszy remont już przeszedł.
Gdy do polski przyjadą zagraniczni kibice, pierwszą myślą jaka im się nasunie to: „No i o co chodzi z tą polską w budowie? Stare stadiony, stare drogi… Polska w remoncie…”
Ot takie największe korzyści z Euro. Zamiast zbudować do 2020 roku autostrady które będą służyć przez kolejnych kilkadziesiąt lat, mamy „przejezdne” autostrady które jeśli aura będzie sprzyjała, może wytrzymają do 2020 roku.
No ale nie ma się czym przejmować. Po tylu inwestycjach napędzających gospodarkę, za kilka lat i tak przyjdzie się wyprowadzić do jakiegoś normalnego kraju, bo tutaj będziemy mieli powtórkę z Grecji. Na dłuższą metę nie ma więc sensu się przejmować technologią wykonania inwestycji. Intryguje mnie jedynie ta powszechna radość w społeczeństwie.
Ciekawe czy ktoś już się zastanawiał nad nakręceniem „Misia 2”.

Pon 04 Cze, 2012 12:10

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Radość jest bo od wieków wiadomo, ze lud jest łasy na igrzyska... Uśmiech a patriotyzm raczej jest gdzieś tam sobie dalej dopiero... Uśmiech Ludziska znękani codziennością potrzebują odrobiny zabawy... Gdyby jeszcze Jaśnie Oświecona Rada Ministrów rozdawała darmowe żarcie słupki by skoczyły do góry... Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Czw 07 Cze, 2012 13:30

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli cię to pocieszy, stadion w Warszawie wygląda jakby powstał 40 lat temu i teraz aż się doprasza zmiany elewacji na coś współczesnego.
Ta. Nowoczesna membrana mieniąca sie na dowolne kolory. Co rozumiesz przez pojęcie współczesnej elewacji? Jakieś przykłady takich współczesnych elewacji na innych stadionach świata?
Cytat:
No ale pamiętajmy że pierwszy remont już przeszedł.
Kiedy przechodził remont stadion narodowy?
Cytat:
Ot takie największe korzyści z Euro. Zamiast zbudować do 2020 roku autostrady które będą służyć przez kolejnych kilkadziesiąt lat,
Mając na uwadze tempo powstawiania autostrad przed Euro wierzysz ,że nagle bez wielkiej imprezy, przyśpieszono by budowę tych dróg u nas w kraju tak by wszystkie zbudowano do 2020 roku?
Cytat:
mamy „przejezdne” autostrady które jeśli aura będzie sprzyjała, może wytrzymają do 2020 roku
Pomijając jeden odcinek autostrady A2 który rzeczywiście można nazwać tylko "przejezdnym" to pozostałe autostrady zostały oddane do użytku w pełni wyposażone.
Cytat:
Intryguje mnie jedynie ta powszechna radość w społeczeństwie.
A mnie intryguje to nasze narodowe narzekanie. Ciągle źle, ciągle niedobrze.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 10 Cze, 2012 15:33

Powrót do góry
borys
Major

Major




Posty: 2109
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brodeur napisał:
Cytat:
Intryguje mnie jedynie ta powszechna radość w społeczeństwie.
A mnie intryguje to nasze narodowe narzekanie. Ciągle źle, ciągle niedobrze.

nie żebym się czepiał czy coś ale np.Gdańsk dopłaca do pobytu reprezentacji Niemiec 279 tys. złp i gdzie tu zarabianie ????

_________________
Священная война

Nie 10 Cze, 2012 16:08

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że to czy zysk będzie czy nie jest - od strony księgowej tak prosty do "wykreowania", że niekt nie dojdzie jak naprawdę było 'Smutny
Autostrady zbudowane z piasku... no cóż a ktoś się spodziewał, że będzie inaczej? Smutny Stadiony, których estetyka i praktyczna użyteczność jest taka jaka jest... to w sumie też żadna niespodzianka - wiadomo chyba było, że nie wygra lepszy projekt tylko lepszy ... tak ogólnie lepszy...
Problemem szerszeym jest za to kwestia standardów naszej rodzimej demokracji - która dość dobrze się ujawniła właśnie w trakcie całych przygotowań do Euro i całokształtu imprezy. Niby na zachodzie Europy też jest z tym coraz gorzej ale i tak kwestia przejrzystości większości tranzakcji jest tak dla przykładu niższa nawet w Turcji...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Nie 10 Cze, 2012 17:15

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A masz już przed sobą bilans wydatki - przychody?? Reprezentacja Niemiec to jeden z faworytów imprezy. Największe gwiazdy oznaczają najwięcej fanów. Najstarszy sposób na przyciągnięcie największej rzeszy ludzi. Jeżeli ktoś już odwiedzi Gdańsk to na pewno zahaczy o strefę kibica lub inne paby a tam zostawią konkretną gotówkę. Warto też przypomnieć że w Gdańsku wszystkie mecze fazy grupowej rozegra kolejny faworyt Euro, Hiszpania. Grają mecze co 4 dni więc jeśli kibicie przyjechali na pierwszy mecz to pewnie zostaną tam już do ostatniego meczu grupowego.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 10 Cze, 2012 17:22

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja ze swojej strony dodam, że mimo, iż z zewnątrz stadion wygląda nieciekawie, to w środku... całkiem insza inszość...

Mr. Green



Opis załącznika:
rozgrzewka

Opis załącznika:
hymny

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Nie 10 Cze, 2012 17:31

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No właśnie może tak najlepiej z pierwszej ręki jakieś wrażenia jak jest w środku tych stadionów - jak to w ogóle wygląda...Uśmiech
A tak w ogóle sądzę, ze jesteś drogi Brodeur trochę adwokatem złej sprawy i podchodzisz tak ciut za bardzo po linii słuszności rzadzącego Uśmiech
Moim skromnym zdaniem nie sztuka jest zachwycać się, ze w ogóle coś powstało a każdą krytykę traktować jako przykład malkontenctwa.
Powstało - OK ale niekidy powstać mogło za mniejsze pieniądze albo powstać mogło coś lepszego Uśmiech Sztuką jest aby na każdej tego typu sprawie czy inwestycji wyciągac wnioski na przyszłość - a przyjrzystość czy jawność tego typu inwestycji w naszych realiach dzili przepaść w zakresie informacji dostępnych dla ogółu i to nie tylko według standardów europejskich lecz nawet stosowanych w Turcji Uśmiech
Zygmunt Stary potrafił postawić kraj gospodarczo na nogi w 10 marnych lat a kiedy to było Uśmiech My dziś zasłaniamy się komuznizmem i zaborami a standardy jawności stosujemy made in USRR... Smutny i to ile lat po odzyskaniu swobody...
A w kwestii księgowości - ja nie wiem co jest w księgach Uśmiech Ja tylko wiek wedle jakich standardów sa one prowadzone i jakie to daje - teoretycznie - spore możliwości...Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Nie 10 Cze, 2012 17:51

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.