| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirekk75
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 263
Pochwał: 1
Skąd: Krakow, obecnie New Jersey, USA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wycieczka byla w 2007 roku. Dokladnie nie pamietam ale jakos tak wrzesien, pazdziernik. Przegladam wszystkie moje zdjecia i Ferdynand/Elefant i Renault 35 tez nie widze. Moze byly wypozyczone.
Co do wejscia to trzeba miec kogos kto jest obywatel. Zolnierze sprawdzaja. Jak bede mial czas to moze jeszcze kiedys pojade.

_________________
Have you ever had this feeling that you wanted to go and you still had this feeling that you wanted to stay!!!

Wto 16 Cze, 2009 0:07

Powrót do góry
panc
Moderator
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3165
Pochwał: 30
Skąd: W-wa ,Pl. Na Rozdrożu 2 m. 183
Archiwum: Grzegorz Gąsienica-Poszepszyński
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sapiens napisał:

Takie pytanie czy byłeś tam teraz w marcu (2009)? Ja byłem w grudniu 2008 i tego PzKpfw 35(t) nie było.(...)


Nie mogło być bo juz od października 2008 był w Vojenské technické muzeum w Lešanach

http://zpravy.idnes.cz/do-ceska-se-vratil-tank-ktery-prezil-okupaci-i-hitlera-pfe-/domaci.asp?c=A081017_142249_domaci_ban

Plus kilka linkow w temacie:

http://www.diecast.cz/military/416-Historie-ceskoslovenskeho-tanku-LT-vz.-35,-ktery-Ceske-republice-darovaly-Spojene-staty-/

http://www.diecast.cz/military/328-Prvni-LT-35-v-barvach-nasi-armady-od-doby-okupace-Ceskoslovenska/
pozdr

Wto 16 Cze, 2009 6:22

Powrót do góry
Sapiens
Caporale Scelto

Caporale Scelto





Posty: 59
Skąd: Grodzisk Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oto wspomniane pojazdy:

P.S. Patrze że już 2007 roku Semovente 47/32 wyglądało jakby było świeżo malowane :/



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 18 Cze, 2009 20:28

Powrót do góry
mirekk75
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 263
Pochwał: 1
Skąd: Krakow, obecnie New Jersey, USA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To tak jak maja z Tygrysem. Nalezy do nich ale wypozyczyli go gdzies i ktokolwiek go wypozyczyl nie za bardzo chce oddawac.
_________________
Have you ever had this feeling that you wanted to go and you still had this feeling that you wanted to stay!!!

Czw 18 Cze, 2009 21:33

Powrót do góry
Sapiens
Caporale Scelto

Caporale Scelto





Posty: 59
Skąd: Grodzisk Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tez byłem wkurzony, że nie mają Tygrysa I ani nawet II. Poszedłem do gościa z okienka „Where is Tiger tank?”, a on odpowiedział „We dont have Tiger Tank here”. Musiałem mu przynieść aż pocztówkę z muzeum, na której było widać Tygrysa, on ujrzawszy ją skomentował to tak „Ooo yea, it’s Tiger Tank” Rolling Eyes . Później wyczytałem, że Tygrys I został zwrócony ( niepożyczony) do Niemiec Evil or Very Mad .

Czw 18 Cze, 2009 22:52

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.