| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Plaża- firmowy fant :)

Witam, jako, że już sezon plażowy rozpoczęty (dziś na plaży naliczyłem 7 innych piszczałkowców !!! ) trafiłem przed wczoraj fanciora Uśmiech Matchboxa samolocik hehe.


Opis załącznika:

Nie 03 Lip, 2005 13:59

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że fotkę przy klawiaturze zrobileś....
Bo inaczej, to już bym się zastanawiał, jak tego "kolosa" do domu zatargałeś.... Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam Matejko Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Nie 03 Lip, 2005 15:23

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Plaża- firmowy fant :)

elpas napisał:
Witam, jako, że już sezon plażowy rozpoczęty (dziś na plaży naliczyłem 7 innych piszczałkowców !!! ) trafiłem przed wczoraj fanciora Uśmiech Matchboxa samolocik hehe.

Z takim sprzętem to już tylko kanary Laughing

Pon 04 Lip, 2005 20:08

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziś jak zwykle plaża... miałem juz lepszy wypas, znowu jakiś resorak (rozdaję je zawsze pierwszemu grzecznemu małemu dziecku , który podejdzie z mamą Wink spytać co zbieram) i.... mam szczęscie na te cholerne smerfy heheh jak nie w lesie to na plaży ...


Opis załącznika:

Pon 04 Lip, 2005 20:32

Powrót do góry
plomber
Sous-lieutenant

Sous-lieutenant




Posty: 216
Pochwał: 1
Skąd: Kołobrzeg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Elpas jesteś w Grzybowie? Daj znać to pokopiemy razem. Mam nowy numer tel. Wysyłam Ci na priv. Też byłem dzisiaj na plaży. Nie mam się czym chwalić. Spotkałem tylko jednego z piszczałką.
pozdrawiam
plomber

Wto 05 Lip, 2005 3:31

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Elpas, ja widze, że Ty zarobioony jhesteś hehehe.Chyba w takim razie wyjeżdzam nad morze:))
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Czw 07 Lip, 2005 16:23

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja nad morze na plaże pokopać nie pojadę... za daleko.

Podjadę za to w niedziele wieczorkiem na 'dziką plażę " nudystów.... Nad Wisłe.
Oni, to pewnie kapuchy gubią.....
Sam bym pogubił, gdybym miał wszystko w garści nosić. Uśmiech

Chyba, że tajne kieszonki mają.... Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam Matejko

Czw 07 Lip, 2005 18:02

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

heheh, ja jade do Łeby w sierpniu, wie ktoś może jak tam jest z poszukiwaniami na plaży>??
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Czw 07 Lip, 2005 19:11

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

KudłatyHD napisał:
wie ktoś może jak tam jest z poszukiwaniami na plaży

Stary! weź duży plecak na kasę Uśmiech bo tam zjeżdza ludu pełno! Masz czesania od cholery.. aaaa i kija weź! Hhehehe na Netcoma bo też tam jeździ czesać. Musisz go jakoś pogonić heheh
Mnie tez kusi tam wypad na 2-3 dni Uśmiech to istne eldorado Uśmiech

Czw 07 Lip, 2005 19:34

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja jade tam na tydzien, ale jak bedzie faktycznie kasa to zostane na dłuzej hehehe
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Czw 07 Lip, 2005 21:47

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania plażowe trwają pełną parą Uśmiech trafienia sa różne, poprzez biżuterię i inne drobiazgi... Zaplecze techniczne powiększyło się zdrowo...
Nawet mam zadanie dla Matejki ! --> trafiłem dwie maski od auta... trzeba je polakierować i doklepać resztę auta heheh Finanse są na to jak widać na załącznikach Uśmiech)))
Jak komus się znudzi to można sobie skręta zrobić maszynką - bibułka w komplecie hehe. Plaża nie zapomina o nikim Uśmiech



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Wto 02 Sie, 2005 15:17

Powrót do góry
J_a_c_e_k
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

KudłatyHD napisał:
heheh, ja jade do Łeby w sierpniu, wie ktoś może jak tam jest z poszukiwaniami na plaży>??


witam Kudlaty a w jakim terminie jedziesz do Leby ja tem bede od 11 do 16 VIII moze sie skumamy

PZDR
Jacek (czlonek WGS maloaktywny Razz)
caj"wytnij to"@op.pl

Wto 02 Sie, 2005 15:23

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć
Ja będę od 6 sierpnia do około 15. i mam nadzieje zostać bogaty hehehe

_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Wto 02 Sie, 2005 15:49

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

elpas a jak łazisz to brzęczą zawleczki od puszek po browarach? bo mnie to strasznie dobijało podczas łażenia z wykrywką po plaży Mad to było na wiosce a tam dużo ochlejów Laughing

Sro 03 Sie, 2005 12:07

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wraith napisał:
brzęczą zawleczki od puszek po browarach?

I to jeszcze jak!!! Brzęczą jak rasowe 5 zł Uśmiech a tu dupa hehe tego jest najwięcej - czyste alu więc nie ominiesz tego. Jak je na dyskryminacji wytniesz to omijasz 1 zł i ponizsze oprócz żółtków - jakos tak... więc lepiej już je kopać. Trudno... Nic za darmo...

Sro 03 Sie, 2005 15:20

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No własnie te zawleczki dzwonią pięknie a tu taki badziew Zniesmaczony No ale pomimo to warto orać Uśmiech tutaj fanty plażowe z około 8 godzin łażenia, 5-tki od razu przebalowałem Uśmiech


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 03 Sie, 2005 17:21

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czesałes nad morzem czy jakimś jeziorem? Ale skoro już jesteś w domu to Ty jako główny podejrzany odpadasz Bardzo szczęśliwy bo ktoś mi od tygodnia wyczesuje plaże u mnie i nic nie mogę trafić a dziś rano przyjechałem po czesaniiu Kołobrzegu chciałem na godzinkę wstąpic do mnie - wchodzę zadowolony na plażę a tu ślady: rządek przy rządku!!!! Normalnie ubiję! Bardzo szczęśliwyŻeby jakoś się wkupił, piwko, czy może to nie! Włazi taki z butami hehe. Muszę chłopaków z "dmuchanej małpy" podburzyć i wypytać heheh

Sro 03 Sie, 2005 18:40

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kopałem na jeziorem he, to nie ja Rolling Eyes nad morze jadę dopiero gdzieś za tydzień i to w okolice Białogóry, będzie trochę na darmowe wakacje Mr. Green Piwo pozakopuj parę potrzasków z monetką pomiędzy szczękami, przejdzie ochota na kopanie Uśmiech

Sro 03 Sie, 2005 18:49

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja już sę nie moge doczekać wyjazdu, a jadę już jutro:)))
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Czw 04 Sie, 2005 11:23

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wróciłem z łeby, gdy by nie ciągły deszcz byłbym bogaty hehe. A tak to tylko wykopałem 100 zł plus kilka sreberek:))
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Czw 18 Sie, 2005 9:40

Powrót do góry
Bajus
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 4
Skąd: Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Jestem nowy w temacie poszukiwań. Wykrywacz był u mnie już dosyć długo, ale dopiero teraz mnie coś wzięło na poszukiwania. Wcześniej troszkę z ojcem po lasach biegaliśmy, ale bez większych sukcesów (podkowy i jakieś tam łuski).

Byłem dzisiaj rano na plaży (Gdynia Gł.) tak testowo - jakieś 11 pln (w tym 2 piątki) no i wchodzę a tutaj już od jakiejś godziny traktor mi buszuje Smutny wszystko taki przekopie i później tylko sobie z sitka wybiera.

I tak się zastanawiam czy nie lepiej w nocy szukać? Jakie Wy stosujecie taktyki? Nocne szukanie z latarkami czy też o świcie jak jeszcze wszyscy śpią? A jak ludzie reagują bo ja zbyt wielu nie spotkałem Uśmiech Byłem przed 7 w sobotę więc nie ma się co dziwić.

Mam jeszcze pytanko czy są chłopaki z okolic, bo może wybierzemy się na jakieś grupowe wykopki tak do 100 km od Gdyni.

Pozdrawiam

PS. Te kluczyki i kapsle to prawdziwa zmora i czasem kopie na 10 cm i wyciągam zardzewiały kluczyk Mad

Sob 15 Lip, 2006 13:03

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
w ubiegły weekend chodziłem z piszczałką po plaży w Sopocie i przez 1,5 godziny można było uzbierać około 19 zł + kieszeń pełną "zawleczek od browarów". Przechodząc obok grupki polskich Niemców usłyszałem żarty, że pewnie muszle i kamienie zbieram ... kiedy trafiłem przy nich 2 Euro i jeszcze specjalnie pozwoliłem im zobaczyć co trafiłem, nastąpiła dziwna cisza..hehehe

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sob 15 Lip, 2006 14:54

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehehe ja tak samo robię jak Monsun. Czasami robię prowokację z obrączką złota przy tych co śmieją się najbardziej Bardzo szczęśliwy.
A dziś.. trafiłem w Kołobrzegu i Ustroniu Morskim ogólnie ponad 160 zł. Także to wynik całkowicie zadowalający.
Jutro o 3 rano jadę na plażę... także apel do kolegi Bajusa:
na plażę idź wczesnym rankiem to ubiegniesz konkurencję, czesaj miejsca tam gdzie wylegują się plażowicze - prawą i lewą stronę od głównych wejść, molo... obserwuj ludzi za dnia w jakim pasie plaży leżą " foki" hehe
Ja już jestem na tyle bezczelny, że zaczynam czasami w dobrym miejscu o godzinie 19-20 hehe wpędzając co niektórych w straszne zdziwienie wręcz szok Bardzo szczęśliwy. Chodzę normalnie pomiędzy kolonistami i niczym się nie przejmuję a oni mają dodatkową atrakcję.
Musisz się uśmiechać do ludzi, przyzwyczaić, że kobiety będą robić sobie z Tobą zdjęcia, będziesz pozował do zdjęć, pożyczał wykrywacz mężowi a żonę zagadywal hehehe (niech się pobawi a Ty wymieniaj się telefonami z żoną hehe). Każdy zadowolony Uśmiech.
JA poprzez takie znajomości złapałem kontakty z kilkoma kolekcjonerami różnych rzeczy dziś właściciel hotelu zaprosił mnie na wystawny obiad i pokazał swoją kolekcję widokówek z Ustronia Morskiego... a wszystko przez tę naszą piszczałkę Wink....

Sob 15 Lip, 2006 23:39

Powrót do góry
Bajus
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 4
Skąd: Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Okej dzięki za rady elpas napewno spróbuje tak jak mówisz. Dowiedziałem się, że ten traktor jeździ tylko raz w tygodniu (właśnie w soboty) i mam nadzieję, że tym razem go ubiegnę. Idę w piątek właśnie tak koło 3 rano i będę czesać wg. zaleceń. Trzeba tylko teraz poczekać na dobrą pogodę, bo nikt raczej nie wyjdzie na plaże w taki pochmurny dzionek.

elpas a Ty czeszesz codziennie czy robisz jakieś przerwy i czy ciągle w tych samych miejscach czy też zmieniasz miejscówki jak rękawiczki?

Chłopaki mówicie, że lubicie prowokować - a nie boicie się o swoje piszczałki, że możecie je stracić? Jak niepotrzebnie zdenerwujecie pana z paskami na spodniach z lśniącym łysym łbem?

Nie 16 Lip, 2006 11:11

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bajus a od czego masz nogi?? Chyba nie będziesz stał i patrzył się na drecha !! A po co Ci Bozia dała rączki ?? Wykrywacz do tyłu i dawaj go Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
A drech się uspokoi...będzie wiedział gdzie jego miejsce!
Pozdrawiam
Piwo

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Nie 16 Lip, 2006 12:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.