| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orzel13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 428
Skąd: Swindon(GB)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Martwe konta"

Userzy, Dawidzie, Rzymianie, na 91 stron w dziale Użytkownicy, czyli ze spisem ludności tegoż oto forum, pierwsze 38 pokazuje mi Użytkowników którzy nie napisali nic na forum - mają po zero postów. W związku z tym zapytuję w sposób następujący Uśmiech : Czy nie należałoby czegoś z tym zrobić? Ew. czy masz taką możliwość. Większość z tych kont nie była odwiedzana Nigdy przez właścicieli. Czy nasze forum powinno się szczycić tym że mamy 4000 (czy tam ile nas jest) userów czy tym że mamy ok. 600 userów "na poziomie"? Jeśli ktoś zareejestrował się 3 lata temu i wcześniej się nie logował to jakie ma szanse na zapamiętanie hasła? Pewnie i tak nie pamięta że się rejestrował i zrobi sobie nowe konto. Proponuję ustawić coś w rodzaju automatycznego kasowania kont (jeśli się da) dla tych co się ani razu nie zalogowali po upływie miesiąca.

"Jak kocha to wróci", powiedział Jasio i wyrzucił tornister kolegi przez okno Laughing To taki pierwszopostowy OT Laughing

_________________
Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

Pią 20 Lut, 2009 3:05

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomysł bardzo dobry, tylko że atakowanie wszystkich którzy zalogowali się przez miesiąc to też trochę przesada, bo każdy może nie mieć dostępu do internetu. Na początek można usunąć wszystkich którzy się nigdy nie zalogowali. Później np. tych którzy nie logowali się od 3 lat i mają poniżej 10 postów.

Pią 20 Lut, 2009 9:15

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry, tylko spóźniony Wink . Coś takiego działa od roku, z tego co pamiętam po roku od ostatniego logowania konto jest usuwane. Przy pierwszym "czyszczeniu" skasowano jakies 600 kont.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 20 Lut, 2009 12:16

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
z tego co pamiętam po roku od ostatniego logowania konto jest usuwane.

http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=69
http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=60
http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=91
http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=95
http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100

Pią 20 Lut, 2009 12:23

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czyli nie działa Laughing Ale ręczne usuwanie kont było, nagle zniknęło 600 userów.
PS
Sprawdziłem, skasowano tych, którzy się zarejestrowali i nigdy nie zalogowali.
http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=8256

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 20 Lut, 2009 12:58

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu robimy "sprzątanie" i usuwamy martwych użytkowników Wink Działa to mniej więcej tak jak napisał maxikasek tylko, że odpalamy to ręcznie raz na jakiś czas (mniej więcej raz na rok) Wink

Niedługo będzie kolejne sprzątanie, które obejmie nie tylko osoby które się nie logowały, ale też te, które mają wpisane fałszywe maile w swoim profilu Wink Więc lepiej jest sprawdzić, czy ma się dobry adres wpisany Wink

Pią 20 Lut, 2009 17:20

Powrót do góry
orzel13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 428
Skąd: Swindon(GB)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Trochę mnie uspokoiliście Wink Najlepiej jest samemu sprawdzić ile jest stron z "martwymi'' użytkownikami sortując ich tak: [ilość postów] [rosnąco]. Ale na to pewnie już wpadliście Wink . Z drugiej strony należy pogratulować najaktywniejszym:
1. maxikasek
2. Human
3. de Vilars
4. seth
5. Grendel
Życzę wszystkim takiej wiedzy i aktywności na forum jakie Wy macie Piwo

Do malyxxl:
Nie chodziło o to żeby kasować konta wszystkim którzy się nie zalogowali w miesiącu, tylko żeby kasować konta wszystkich którzy się nie zalogowali wcześniej ani razu. Można oczywiście wydłużyć ten okres np. do 3 miesięcy lub kwartału.

_________________
Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

Pią 20 Lut, 2009 19:20

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Orzeł na pewno nie zmniejszymy terminu, który jest przedstawiony w regulaminie, czyli:

Cytat:
5. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do usuwania kont użytkowników którzy nie zalogowali się na swoje konta przez 8 miesięcy.


Z 8 miesięcy może się zrobić 12 itp.. ale na pewno nie np 7 Wink

Pozdrawiam
Dawid PiwoPiwoPiwoPiwoPiwoPiwoPiwoPiwo

Sob 21 Lut, 2009 4:29

Powrót do góry
orzel13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 428
Skąd: Swindon(GB)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spoko, to był tylko taki przykład, regulaminu dawno nie czytałem (od rejestracji) i chyba czas się z nim lepiej zapoznać Wink .
_________________
Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

Sob 21 Lut, 2009 15:56

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Od czasu do czasu robimy "sprzątanie" i usuwamy martwych użytkowników


Ehhh...przerabiam to na forum Nikona, ale mam nieco większe możliwości sprawdzenia.
Tam jest ok 26 000 użytkowników, jednorazowy rekord on line to ok 1400, ok 6000 jest aktywnych stale, 18000 okresowo...wynika z tego, że 8000 jest martwych...i pewnie myślałbym tak dalej gdyby nie to, że mamy grupy regionalne i mam możliwość poznania wiele osób osobiście. Sprawdziłem - na ok 100 użytkowników (podejrzanych), tylko 4! okazało się rzeczywiście martwych, reszta czasowo/okresowo zaglądała na forum, a niektórzy nawet dość intensywnie. Nie logowali się, bo takiej potrzeby nie było...nie piszą, ale czytają - i chwała im za to, bo zamiast pisać bzdury czy nabijać liczniki nic nie wnoszącymi postami, lepiej poczytać co mają do powiedzenia fachowcy.
Cytat:
5. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do usuwania kont użytkowników którzy nie zalogowali się na swoje konta przez 8 miesięcy.
Nie wiem czy to nie jest zbyt restrykcyjne. Fakt nie logowania się wcale nie świadczy o tym, że nie jest się zainteresowanym treścią forum. Dotyczy to zwłaszcza młodych ludzi, którzy często siedzą na różnych forach i nie zawsze pamiętają o terminach logowania obowiązkowego.
Nie bądźmy takimi dyktatorami Bardzo szczęśliwy

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Sob 21 Lut, 2009 19:40

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ALF napisał:
Nie wiem czy to nie jest zbyt restrykcyjne. Fakt nie logowania się wcale nie świadczy o tym, że nie jest się zainteresowanym treścią forum. Dotyczy to zwłaszcza młodych ludzi, którzy często siedzą na różnych forach i nie zawsze pamiętają o terminach logowania obowiązkowego.

To po co im konto na IOH??? Mam na myśli tych co nie napisali ani posta lub ani razu się nie zalogowali (a jest ich sporo). Na IOH nie ma ograniczeń w postaci dostępu (do np. zalączników) tylko dla zalogowanych userów. Jak ktoś chce tylko czytać to niech czyta. Z doświadczenia (własnego) stwierdzam, jeżeli sa fora, na których się zarejestrowałem kupę czasu temu, a nie logowałem się na nich od dawna, to znaczy, że po prostu ich nie odwiedzam.

Zresztą nie chodzi o usuwanie kont osób z dorobkiem postowym tylko o martwe dusze, czyli takich co się w ogóle nie zalogowali lub logowali się bardzo dawno, a nie napisali ani jednego posta. I tylko o takich chodzi. Jeżeli ktoś klepnął choć kilka postów to pozostanie ku pamięci potomnych Wink .

Cały problem martwych dusz jest absolutnie nieistotny dla uzytkowników i nie warto sobie zawracać nim głowy. Dlatego ja sobie nie zawracam. Problem jest istotny dla administracji, gdy będzie sie chciała chwalić "statystykami", a wtedy martwe dusze mają wpływ na wiarygodność własnych twierdzeń. Dlatego tez proponuje by tymi sprawami zajmowali się ci co powinni, a uzytkownicy niech sobie pierdołami głowy nie zawracają Wink .

Pozdrawiam,
Marmik

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 21 Lut, 2009 19:54

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś przez 3 lata się nie logował i nie napisał posta, to widocznie konto mu niepotrzebne. Nie ważne czy pamięta o forum czy nie. Proste.

Sob 21 Lut, 2009 19:57

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlatego tez proponuje by tymi sprawami zajmowali się ci co powinni, a uzytkownicy niech sobie pierdołami głowy nie zawracają Wink .


Mam paroletnie doświadczenie w moderowaniu forum...i wiem, ze taka postawa prowadzi donikąd. Forum, to społeczność, jeśli społeczność nie czuje, że jest potrzeba, efekty są przykre. Widziałem to już na paru forach...dzisiaj ich już nie ma. Natomiast te, na których udało się zintegrować społeczność rozwijają się świetnie.

Cytat:
Jeśli ktoś przez 3 lata się nie logował


To jest imho właściwy okres na kasowanie pustych kont. Bo jeśli ktoś czytuje forum przez dłuższy czas, to na ogół w końcu się przełamie i coś napisze. Jeśli nie zrobił tego przez ten okres, to już nie zrobi.

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Nie 22 Lut, 2009 2:43

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ALF napisał:
Cytat:
Dlatego tez proponuje by tymi sprawami zajmowali się ci co powinni, a uzytkownicy niech sobie pierdołami głowy nie zawracają Wink .
Mam paroletnie doświadczenie w moderowaniu forum...i wiem, ze taka postawa prowadzi donikąd. Forum, to społeczność, jeśli społeczność nie czuje, że jest potrzeba, efekty są przykre. Widziałem to już na paru forach...dzisiaj ich już nie ma. Natomiast te, na których udało się zintegrować społeczność rozwijają się świetnie.

Mam paroletnie doświadczenie z pisania na IOH... i wiem, że postawa w odniesieniu do martwych dusz jest dla użytkowników bez znaczenia. Od czasu do czasu ktoś się nadziwi, że konta istnieją i tyle, efekty nie są przykre. Przenoszenie doświadczeń z innych list dyskusyjnych jest niecelowe. To forum ma się dobrze i nic nie zapowiada by miało przestać istnieć w momencie, gdy ludzie zajmą się historią, a nie biadoleniem nad martwymi duszami (czy trzymać je 8 czy 80 miesięcy) i innymi technicznymi pierdołami.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 22 Lut, 2009 10:34

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A skąd wiesz?...poproszę o źródło Twojej wiedzy. Bo ja z ponad setką "martwych dusz" rozmawiałem osobiście.

A teraz przykład...wiesz jak na młodego użytkownika forum wpływają takie teksty?
Cytat:
Ticonderogi (BTW - 1600 ton wieksze od Daringa) są krążownikami z kilku powodów, w tym jednego prostego. Pisałem już o tym kilka, czy kilkanaście (?) miesięcy temu, więc nie zamierzam się powtarzać.

Znam ten problem z kilku forów, starsi, zasiedziali użytkownicy moją ten problem wszędzie, bowiem co jakiś czas przychodzą nowi, a staremu nie chce się pisać po raz wtóry to samo, więc wysyłają do szukajek, albo odpowiadają jak powyżej...a młody przeczytawszy parę takich tekstów woli milczeć niż się odzywać...i po co ma się logować? żeby się narazić na takie potraktowanie? Woli czytać...część może się przełamie, ale reszta?

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Nie 22 Lut, 2009 14:29

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ALF napisał:
A skąd wiesz?...poproszę o źródło Twojej wiedzy.

Przeczytaj jeszcze raz (tym razem powoli i kompleksowo) mój post i wszystko stanie się jasne.

ALF napisał:
Bo ja z ponad setką "martwych dusz" rozmawiałem osobiście.

W kontekście IOH, bez znaczenia.

ALF napisał:
A teraz przykład...wiesz jak na młodego użytkownika forum wpływają takie teksty?
Cytat:
Ticonderogi (BTW - 1600 ton wieksze od Daringa) są krążownikami z kilku powodów, w tym jednego prostego. Pisałem już o tym kilka, czy kilkanaście (?) miesięcy temu, więc nie zamierzam się powtarzać.

Widzę, że przenosimy dyskusje z innego forum i innych okoliczności. Słowa takie są kierowane do upartego użytkownika, który powinien mieć dostateczną wiedzę, by zrozumieć poruszane przez siebie zagadnienie. Forum jest ogólnodostępne, co nie znaczy, że posty kierowane w eter na ślepo, lecz do konkretnych odbiorców. To się nazywa dyskusja i gdy ktoś chce/ma cos do powiedzenia to zawsze może sie włączyć.

Warto też by młodzi uzytkownicy wiedzieli, że można korzystać z czegoś takiego jak funkcja "Szukaj".

ALF napisał:
Znam ten problem z kilku forów, starsi, zasiedziali użytkownicy moją ten problem wszędzie, bowiem co jakiś czas przychodzą nowi, a staremu nie chce się pisać po raz wtóry to samo, więc wysyłają do szukajek, albo odpowiadają jak powyżej...a młody przeczytawszy parę takich tekstów woli milczeć niż się odzywać...i po co ma się logować? żeby się narazić na takie potraktowanie? Woli czytać...część może się przełamie, ale reszta?

Znam tez problem, gdy młodzi uzytkownicy wpadają i zaczynają wszystko ustawiać po swojemu. Zaczynają się mądrzyć na podstawie publikacji sprzed trzydziestu lat, lub zaczynają poprawiać kontrast zdjęć.
Jeszcze raz podkreślam, że post który tu przywlokłeś z FOW, kierowany był do doświadczonego użytkownika, o sporej, ale bardzo niepoukładanej wiedzy.

Forum to nie hyde park, gdzie każdy może napisać "Kocham Zośkę". Właśnie dlatego głos zabierają Ci co maja coś do powiedzenia, a reszta czyta i decyduje czy włączyć się do dyskusji czy tez nie. Jezeli właczenie do dyskusji ma być na zasadzie "Zgadzam się z Iksińskim" to lepiej milczeć, aż do czasu gdy faktycznie będzie się miało cos do powiedzenia.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 22 Lut, 2009 17:02

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widzę, że przenosimy dyskusje z innego forum i innych okoliczności. Słowa takie są kierowane do


Nie jest ważne skąd, ani do kogo...chodzi o sens i kontekst mojej wypowiedzi, ale w aspekcie
Cytat:
W kontekście IOH, bez znaczenia.
i tego
Cytat:
Zaczynają się mądrzyć
oraz tego
Cytat:
który tu przywlokłeś
dalsza dyskusja nie ma sensu
EOT

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Nie 22 Lut, 2009 22:19

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proste to to tak nie jest maxyl podałeś taki przykład

http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=69

Tu kolega
Liczba wizyt: 542
Liczba dni na forum:: 1606 - jak widać bywa i czyta forum średnio raz na 3 dni tylko że nie pisze postów - system takiej osoby nie usunie. Znam kolegów z forum którzy dopiero po roku czytania forum zaczęli dopiero pisać.

Nie 22 Lut, 2009 22:32

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, czasami lepiej mądrze stać niż głupio biegać, jak mówi przysłowie futbolowe Uśmiech

Nie 22 Lut, 2009 22:36

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szponiasty napisał:
Proste to to tak nie jest maxyl podałeś taki przykład

http://www.ioh.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=69

Tu kolega
Liczba wizyt: 542
Liczba dni na forum:: 1606 - jak widać bywa i czyta forum średnio raz na 3 dni tylko że nie pisze postów - system takiej osoby nie usunie. Znam kolegów z forum którzy dopiero po roku czytania forum zaczęli dopiero pisać.

To w takim razie czemu jest coś takiego :
Cytat:
Ostatnia wizyta: Nie 26 Mar, 2006 11:29

Błąd forum ?
Zarejestrował się w 2004 i myślę że właśnie w tym okresie nabił te 500 wizyt.

Nie 22 Lut, 2009 22:56

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Głównie kasowani są użytkownicy którzy nigdy się nie zalogowali... na dzień dzisiejszy takich użytkowników jest około 470, z czego około 200 kont nadaje się do wykasowania (zostały założone 8 miesięcy temu)

Jak na razie zastanawiamy się co zrobić z użytkownikami typu wskazany Wonder - czyli osoby, które nic nie napisały i nie logują się od 3 lat Wink

Pon 23 Lut, 2009 0:04

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ALF napisał:
...chodzi o sens i kontekst mojej wypowiedzi

Sens Twojej wypowiedzi, który w przedziwny sposób wyewoluował od mojego prostego twierdzenia, jest taki by tworzyć ochronki dla amatorów, nie korzystać z wyszukiwarek, pisać to samo po kilka razy. Czyli jednym słowem pochwała miernoty. Prawda jest taka, że są lepsze sposoby na wymianę informacji. Jeżeli ktoś czuje się niedoświadczonym to niech dużo czyta i dużo pyta (i niech korzysta choć z google, bo o wizycie w bibliotece to już nawet nie ma co marzyć) zanim zacznie stawiać pierwsze tezy. Podstawowym błędem jest właśnie to, że ludzie nie czytają i nie pytają, a wypowiadają się z pozycji co najmniej specjalisty. Niestety, zamiast pochwały wypisywanych głupot, z reguły dostaną kilka wskazówek i pracę domową, która pozwoli im się przygotować do dyskusji. Jeżeli mają nieco ambicji to może coś z tego będzie. Jeżeli nie to trudno, udział w dyskusji jest otwarty, dobrowolny. To nie szkoła podstawowa czy gimnazjum, do których muszą chodzić.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 23 Lut, 2009 2:05

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, a po co w ogóle kasować? Im większa ilość użytkowników forum tym lepiej. Piwo Pozdrawiam.

Pon 23 Lut, 2009 21:28

Powrót do góry
Piotr Wysocki
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 206
Pochwał: 1
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są aktywni i coś piszą to tak, a jeżeli ktoś od roku, albo i dłużej nie zagląda na forum, to po co trzymać delikwenta?

Pon 23 Lut, 2009 22:32

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

[quote="Piotr Wysocki"]
Cytat:
Jeżeli są aktywni i coś piszą to tak, a jeżeli ktoś od roku, albo i dłużej nie zagląda na forum, to po co trzymać delikwenta?
Witam, dla reklamy Wink . Jednak ilość zarejestrowanych użytkowników ma znaczenie. Pozdrawiam.

Wto 24 Lut, 2009 0:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.