| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twrozyna
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Georadary

czy ktos ma doswiadczenie w pracy z tymi urzadzeniami, bedzie potrzebny ekspert do przeszkolenia operatorow

prosze o konstruktywne uwagi

Sro 29 Cze, 2005 8:00

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jesli chcesz przeszkolenia to zglos sie do instytucji ktore posiadaja ten sprzet od dziesiecioleci. Wa-wa, Krakow, Wroclaw to osrodki ktorych uczelnie i instytucje zajmujace sie geofizyka posiadaly takie urzadzenia. Bo praca a tym bardziej wlasciwe odczytywanie wynikow to proces bardzo skomplikowany i nie da sie do tego opisac w instrukcji obslugi.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 29 Cze, 2005 9:25

Powrót do góry
....
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tomek czy zakupiliście ten radar od Litwinów, który sugerowałem. Wszystko zależy co posiadacie. Na nieznanym sprzęcie jest jeszcze większy problem ze szkoleniem. Pogadam z kolegom co u nas obsługuje taki sprzęt, ale nie obiecuj sobie za wiele. Po tygodniu można nauczyć sie to obsługiwać, ale nie interpretować sygnały. Owszem coś się dowiedzą, ale ich interpretacje będą wielce enigmatyczne i tylko możliwe w dogodnych warunkach terenowych. Co do szukania w terenie gdzie ma być użyty to wyższa szkoła jazdy i rok nauki to mało. Góry to nie jednorodne podłoże, no i pochyłe zbocza, tego nie da się przekazać w ciągu kilku dni.

Czw 30 Cze, 2005 9:26

Powrót do góry
twrozyna
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Adamie, Łotysze nie Litwini, temat jest w trakcie, podstawowe szkolenie zapewnia dostawca, ale ewentualni instruktorzy na polskiej ziemi tez mile widziani
do kudi'ego: masz racje, tylko ja tez o tym doskonale wiem a dla niektorych taniej jest kupic urzadzenie & osprzet za 15-20tys euro niz placic komus np z PAN po 2-3tys zl za dzien

dziekuje za pomoc

Czw 14 Lip, 2005 21:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.