| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pudełko Ek1

Cześć, mam problem z tym pudełkiem do eka, krzyżyk jest produkcji K&Q ale coś nie pasuje mi box, u góry wieko jest miękkie, pudełko wyłożone miękką,, skórką " , w środku niby wszystko ok jeśli chodzi o poduszkę i górne obicie wieka, od strony wewnętrznej widać blaszki które idą po rancie pudełka ( załączone zdjęcie) , proszę szanownych Kolegów o opinie, jeśli trzeba innych zdjęć to dorzucę , oczywiście brak emblematu krzyża na wieku i brak zatrzasku.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam Jarek

Pon 21 Sie, 2023 6:20

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5221
Pochwał: 25
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dla mnie pudełko nie podoba się i wg mnie nie jest z tym krzyżem od początku, mało tego , wyglada na bardzo młode, wewnętrzna tasma maskująca zawias nie jest z jedwabiu / satyny , dolny imlet wygląda jak " frotka no i niestaranne wycięcie pod zaczep jest jakby je dziecko wycięło
_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Sob 26 Sie, 2023 7:53

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Panów.
Jeżeli imlet nie jest przyklejony to można zerknąć na wewnętrzną stronę, powinien tam być numerek DRGM .....

_________________
"Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów" - Jaroslav Hasek

Sob 26 Sie, 2023 12:05

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Witam Panów.
Jeżeli imlet nie jest przyklejony to można zerknąć na wewnętrzną stronę, powinien tam być numerek DRGM .....


Ani drgnie, trzyma sztywno, niestety box przyjmuje, że jest kopią,leci do tzw śmietniczka.

_________________
Pozdrawiam Jarek

Sob 26 Sie, 2023 21:51

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wolka4 napisał:
dla mnie pudełko nie podoba się i wg mnie nie jest z tym krzyżem od początku, mało tego , wyglada na bardzo młode, wewnętrzna tasma maskująca zawias nie jest z jedwabiu / satyny , dolny imlet wygląda jak " frotka no i niestaranne wycięcie pod zaczep jest jakby je dziecko wycięło


Dzięki za opinie , również coś mi nie pasowało,na szczęście krzyżyk w miarę przystępnej cenie. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam.

_________________
Pozdrawiam Jarek

Sob 26 Sie, 2023 21:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.