| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A cóż to za nowość???

Jak w temacie - przy próbie wejścia do odpowiedzi w temacie, w którym się udaielałem otrzymałem komunikat:

"Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum"

Czy mam przez to rozumieć, że stałem się niewgodny lub zbyt trudny w dyskusji i nie zostałem dopuszczony do dalszych wypowiedzi???? Interesujący sposób pojmowania świata - "będę dyskutował tylko z tymi, którzy uważają że mam rację a reszcie zatkam mordy w ten czy inny sposób".......

Wto 14 Cze, 2005 23:06

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nic takiego nie powinno się pojawić:
- Jaki dział
- Jaki wątek

Może przez przypadek coś się przestawiło w konfiguracji.

Wto 14 Cze, 2005 23:18

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "Srali muchy będzie Wiosna !!!" na http://www.ObliczaHistorii.pl/. W tym temacie pojawiła się odpowiedź od Twojej ostatniej wizyty. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.

http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?p=8583#8583

Jeżeli chcesz zaprzestać obserwacji tego tematu możesz albo kliknąć odnośnik "Przestań śledzić ten temat", który znajdziesz na dole strony z powyższym tematem, albo klikając poniższy odnośnik:

http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=1155&unwatch=topic

--
http://www.ObliczaHistorii.pl/

Wto 14 Cze, 2005 23:24

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czyli jest tak jak myślalem. Wątek "srali muchy..." został przeniesiony do śmietnika chyba wczoraj albo przedwczoraj, a co za tym idzie jest przeznaczony do wykasowania. Znajduje się on w tej chwili na forum, ale jest niedostępny dla użytkowników. Więcej powiadomienia na maila w tej sprawie nie dostaniesz bo w wątku nie można już pisać Wink Także wszystko jest w porządku po prostu chciałeś wejść do wątku który teoretycznie nie istnieje Wink

Wto 14 Cze, 2005 23:29

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To chyba powinien się pokazywać w takiej sytuacji komunikat w stylu:

"Wątek został usunięty"

Bo obecny wprowadza w błąd......

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Wto 14 Cze, 2005 23:39

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie potrzeba żadnego komunikatu.

Jeśli coś "nie istnieje", to znaczy że z takich czy innych przyczyn zostało usuniętę.
Zapamiętaj to doświadczenie na przyszłość i po kłopocie.
Nastepnym razem, czytając taki komunikat, będziesz wiedział o co chodzi.

Tak dla jasności sytuacji, napiszę Ci jeszcze że watek został usunięty na moją prośbę.
Zakładałem go tylko po to, żeby poznać odpowiedź Iljona na zadane pytanie.

Moim zdaniem po prostu szkoda miejsca na takie rozmowy.

Pozdrawiam Matejko

Ps.: Napisałeś.; "będę dyskutował tylko z tymi, którzy uważają że mam rację a reszcie zatkam mordy w ten czy inny sposób".......

Jeśli pisząc to "pijesz" do mnie, to pragnę Ci przypomnieć, że sam zdeklarowałes się jako ateista. Co za tym idzie, nie wiesz po prostu co to są uczucia religije, a chcesz o tym gadać.... No i gdzie tu sens i logika...?

Dlatego odpisalem Ci tam, że z Tobą juz nie dyskutuje.
Zdanie swoje podtrzymuje i proszę, nie odpisuj.

Po prostu przeczytaj mój post i przyjmij do wiadomosci.

Pozdrawiam raz jeszcze Matejko

Sro 15 Cze, 2005 6:17

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Owca napisał:
To chyba powinien się pokazywać w takiej sytuacji komunikat w stylu:
"Wątek został usunięty"
W momencie gdy wątek jest na stałe usunięty z forum dosaniesz komunikat, że "wybrany temat nie istnieje", w przypadku gdy temat leży w śmietniku to po prostu dostajesz komunikat, że nie możesz go przeczytać. Na przyszłość proponuje po otrzymaniu takiego komunikatu sprawdzić, czy odpowiedni wątek nadal znajduje się w odpowiednim dziale Wink

Pozdrawiam
Dawid

Sro 15 Cze, 2005 8:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.