| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Napisałem już panu raz że osła to proszę sobie zrobić i wychować.
Obrażasz pan ludzi i bezpodstawnie oskarżasz .
1.Jak się coś załatwia to do końca widocznie nie przelał pan środków finansowych i tyle.
2. To inicjatyw Poznania były podziękowania i tu pan kłamie Oks nie prosił o usuniecie wpisu. Dowodów na to nie masz !!!
Nie zaczynaj wątków których nie możesz wyjaśnić bo wychodzisz pan na Durnia (jak zwykle)
3. Jak tak wszystkim zarzucasz że coś mieli załatwić to pytam się gdzie Gaźnik który pan Obiecał ???
Słowo Honor jest panu obce więc proszę sprawdzić je w słowniku.
W Sopocie czekają aż dotrzyma pan słowa (jak to pan wielokrotnie deklarował) i stawi się w na męska rozmowę.
A Pan Herus przyjechał z nimi do Poznania w Piątek Exclamation
Jak czegoś nie potrafi pan Udowodnić to lepiej siedź pan Cicho.
ps. Co do jedzenia w Grzegorzewie to pretensje do osoby która je zamawiała .
podać ci adres w Poznaniu Ul Wojska Polskiego Twisted Evil

Pon 16 Lut, 2009 1:24

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie, kontynuujcie swoj spor na gruncie prywatnym, bo to co teraz pokazujecie jest bardzo niesmaczne i czasem wrecz prostackie.
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pon 16 Lut, 2009 10:06

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony zakoczyłem monolog.Bo dyskusją tego nazwac nie można.Jeśli komuś nie wystarczyło to co do tej porynapisałem i nie zadał sobie trudu aby to sprawdzic to trudno.Ale dzięki argumentom Poldka typu kłamiesz pan dowiedziałem się że nawet załatwienie obiadów przerosło wydobywaczyków.Bo dowiezienie ciepłego posiłku na dystansie 5 km było logistycznie niemożliwe.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Pon 16 Lut, 2009 10:13

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mod ma racje rozmowa z tym panem który zapomina kto dowodził akcją i kto wydawał rozkazy .Jest bez sensu .Wieczny żale do innych wychodzą mu najlepiej.
pozdrawiam.

Pon 16 Lut, 2009 10:48

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek napisał:
Mod ma racje


Moja uwaga dotyczyla rowniez i Ciebie. Jesli nie macie niczego ciekawszego do opowiedzenia w tej sprawie to mysle, ze powinniscie zakonczyc te nic nie wnoszaca konwersacje. Chyba lepiej samemu to zrobic niz zdac sie na kogos innego.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pon 16 Lut, 2009 11:04

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu zadałem Poldkowi na pw kilka niewygodnych pytań.Odpowiedzi do dziś brak.Jak rozumiem Poldek jeszcze ich nie otrzymał więc zgodnie z deklaracją dla Poldka zadam je tu we wtorek.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 28 Lut, 2009 21:24

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proszę te pytania zadać podpisując się imieniem i nazwiskiem i skierować je to osób które były odpowiedzialne za akcje.
Proszę o by pan się pod tymi pytaniami podpisał.
Pytania maja charakter pomówień.

Nie 01 Mar, 2009 13:44

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jesli nie dacie sobie spokoju z dalsza eskalacja waszej "wojenki" to spowodujecie zamkniecie watku. Interesujace moga byc losy waszego "zlomu", a nie prywatne podchody.
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Nie 01 Mar, 2009 14:26

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proszę o zamkniecie tego wątku. Wszystkie pytania pan Jacek Dąbrowski powinien skierować do pana Kapitana Ogrodniczuka lub pana Okuniewskiego z TPS-u.

pozdrawiam.

Nie 01 Mar, 2009 14:56

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Na życzenie głównych dyskutantów zamknę watek. Bo i nic pozytywnego z tej dyskusji nie będzie.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pon 02 Mar, 2009 12:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.