| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinus
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 72
Skąd: 75 Pułk Piechoty - Chorzów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia Przedwojennego Lwowa Zakopanego i kresów

Informacja przeniesiona do właściwego działu

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=146111#146111


Ostatnio zmieniony przez marcinus dnia Nie 31 Sie, 2008 12:08, w całości zmieniany 1 raz

Pią 22 Sie, 2008 22:52

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem pobieżnie te zdjęcia, są fantastyczne! Ty nadawałeś nazwy poszczególnym plikom czy takie znalazłeś na napędzie? Bo widać brakuje niektórych numerów.

Sob 23 Sie, 2008 9:43

Powrót do góry
marcinus
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 72
Skąd: 75 Pułk Piechoty - Chorzów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

odp

Nie nadawałem numerów, część nie dała się odczytać lub miała niejasne rozszerzenia. Niestety pena już nie da się odczytać bo jak pisałem powyżej trzymał się na słowo, usiłowałem potem przejrzeć u kumpla w redakcji pod macintoschem niestety już pojawiało się że napęd jest niedostępny lub niewidoczny wiec to co miałem na laptopie spaliłem na płytkę, potem wszystkie pliki przeskanowałem antyvirem. Więc z czystym sumieniem powiesiłem to na rapidshare .

ps jak na rapidshare wygaśnie plik to dać mi znać powieszę znowu

Sob 23 Sie, 2008 12:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.