| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marpar
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 219
Pochwał: 1
Skąd: Mielec
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie było formalnego wypowiedzenia wojny, czegóż więc miałoby być formalne zakończenie wojny?
_________________
"Venimus, vidimus et Deus vicit"

Nie 07 Gru, 2008 19:05

Powrót do góry
SZP
Starszy Sierżant .

Starszy Sierżant .





Posty: 131
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Sprawa wojny z Niemcami lekko odbiega od standardowego modelu kończenia stanu wojny (traktat pokojowy), ale formalnie wojny już nie ma od dawna. Stan wojny Niemiec z wszystkimi państwami z którymi formalnie i faktycznie toczyła wojnę III Rzesza, został zakończony dzięki jednostronnym deklaracjom zawartym w konstytucjach obu państw niemieckich (RFN i NRD) z 1949 roku, potwierdzony został przez "Traktat o ostatecznej regulacji w odniesieniu do Niemiec" z 1990, tzw. traktat 2+4. Polska formalnie nie jest jego stroną (choć uczestniczyła w części negocjacji), ale traktat potwierdził ostatecznie zakończenie stanu wojny.

Pon 08 Gru, 2008 20:21

Powrót do góry
von Schimansky
Oberfeldwebel

Oberfeldwebel





Posty: 109
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Formalnie , pewnie tak. Nawet te niekorzystne dla nas układy zawarte przez rząd Mazowieckiego (negocjator -K.Skubiszewski http://paszporty.blogspot.com/2008/10/tw-kosk.html

nie były traktatem pokojowym. Kohl skutecznie (niestety) do tego nie dopuścił.

_________________
'Demokracja- ustrój dający ludowi złudzenie, że jest władcą, podczas gdy prawdziwą władzę dzierżą inne siły'

Nie 21 Gru, 2008 20:46

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
panowie, ani NATO, ani Unia Europejska nie maja tu nic do rzeczy.
W Reims/Karlhorst( Berlin) Niemcy, a w Tokio Japonia podpisały akty bezwarunkowej kapitulacji wobec PRZEDSTAWICIELI koalicji antyhitlerowskiej i antyjapońskiej, czyli w imieniu wszystkich państw walczących formalnie lub faktycznie z tymi państwami.
I to kończy II wojnę w sposób jednoznaczny, gdyż Polska, w realiach 1945 roku, była państwem koalicji, obojętnie, który rząd polski był przez które kraje akurat uznawany.

A klasyk prawa międzynarodowego publicznego Pan Profesor Wojciech Góralczyk znakomicie to uzasadnił ( kolega Wars przytoczył tzw, sentencję, wnioski) - i taki stan prawny jest w Polsce i w Europie akceptowany.

Natomiast kwestia szczegółowego przebiegu granic, umowy dwustronne itp. - to są sprawy już bardzo szczegółowe, wymagające rzecz jasna odrębnej regulacji, ale - niejako w następstwie.

Pozdrawiam

PS- po uwadze Marcora zrobiłem edit z Poczdamem na prawidłową informację, bo młodzież czyta...


Ostatnio zmieniony przez Zubek dnia Sro 31 Gru, 2008 18:34, w całości zmieniany 1 raz

Nie 21 Gru, 2008 21:00

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zubek napisał:
Witam,
W Poczdamie Niemcy....
Pozdrawiam

..Cos chyba poslizg i pospiech kolego..Wink
M.

Sro 24 Gru, 2008 23:50

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marcor napisał:
Zubek napisał:
Witam,
W Poczdamie Niemcy....
Pozdrawiam

..Cos chyba poslizg i pospiech kolego..Wink
M.


Jasne Embarassed Embarassed Embarassed

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko głupią minę! Bo nawet "skrót myślowy" nie bardzo pasuje
Zszokowany Zniesmaczony

Zaraz zrobię edit - bo to przecież 7/8.05 w Reims, a 8/9.05 w Berlin -Karlhorst...

Poczdam - to już kwestia powojennych Niemiec i powojennego ładu i porządku w Europie przecież!

Pozdrawiam

PS - HEHEHE - i tak jakoś mi sie udało z ta wpadką- Human np od razu walnąłby z grubej rury - Zubek, ty i tak się nie znasz itd. I wreszcie tym razem - niestety, miałby całkowitą rację Embarassed Wink

Z Nowym Rokiem - raz jeszcze wszystkiego naj! Wink

Sro 31 Gru, 2008 18:31

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z m.in. z tymi tekstami:
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12538&Itemid=47

http://bobry7.salon24.pl/515486,niemcy-w-stanie-wojny-z-polska-no-chyba-tak

http://3obieg.pl/polska-sama-sie-prosi-by-niemcy-zabraly-jej-ziemie-zachodnie

Poza tym wiadome jest każdemu zdrowo myślącemu ludkowi, że Niemcy obecnie prowadzą wojnę...ale nie w tradycyjnej, militarnej formie( bo na to USA im NA RAZIE nie pozwalają, mając tam m.in.swoje bazy) ale gospodarczą, efekt w sumie robi się taki sam(no bez strat oczywiście ludnościowych i materialnych-tzn. zniszczeń i mordów, bo straty materialne mamy w postaci przejmowanie gospodarki polskiej przez niemiecką i pracy Polaków dla Niemców...jak to przed i w czasie wojny było, czyli napędzamy im gospodarkę).
Poza tym UE to jakby forma Rzeszy, co raz bardziej się nią staje.
O tym mówiło już dawno temu trochę ludzi m.in. " Żelazna Dama".
A to wszystko dzieje się za przyzwoleniem USA(Żydów), tzn. na razie USA blokuje Niemców w sprawach militarnych, czyli chęci utworzenia armii europejskiej odrębnej od NATO(czyli niezależnej od USA)- i za to USA chwała, ale reszta nie przedstawia się korzystnie dla PL, marnie widzę los PL z takim rządzeniem, gdzie sterują nami wywiady rosyjsko-niemiecko-żydoamerykańskie, gdzie każda z tych grup chce dla siebie coś ugrać i tak na prawdę żyjemy w nieustannym konflikcie między tymi grupami..a gdzie interes polski i polskie elity??? Które miałby nas bronić i naszego interesu??? No właśnie brak...czystki "polskiej szlachty" się udały Ruskim i Niemcom w XX wieku.(pojedyncze jednostki,owszem są ale nie mają żadnego wpływu na kraj)


Ostatnio zmieniony przez Kosmopolak dnia Pią 17 Kwi, 2015 17:09, w całości zmieniany 1 raz

Pią 17 Kwi, 2015 12:52

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Weźże puknij się w czoło i zastanów co piszesz.

Pią 17 Kwi, 2015 13:06

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proponuję Tobie to samo...tyle że zrób to mocniej...
Jak to mawiał Frank :„Polacy mają być tak biedni, żeby dobrowolnie wyjeżdżali na roboty do Niemiec”

Mało Ci jeszcze? Ty chyba w innym świecie żyjesz...siedzisz tylko przed kompem i grasz w gry czy co? Jesteś leśniczym i poza lasem świata nie widzisz ??? Bo chyba słabo jesteś zorientowany co się dzieje w PL i na świecie...
to tak jak by z jakimś politykiem alb urzędnikiem gadać...fakt oni żyją w innym świecie...taki matrix

nie pozdrawiam...ehh

Pią 17 Kwi, 2015 13:40

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Staram się nie wdawać w głupie i bezsensowne dyskusje, zwłaszcza z osobami wyznającymi dziewiętnastowieczny pogląd na życie i politykę.
Najprościej siedzieć i narzekać na brak pracy, krzyczeć na temat wykupu ziemi i majątku przez obcokrajowców, zagrożenia niepodległości. No i Żydzi, oni są główną przyczyną wszystkich nieszczęść tego kraju.
Osobiście dobrze czuję się w towarzystwie Niemców, Szkotów, Rosjan czy Amerykanów.
Znam kilku i staram się zacierać niekorzystny obraz Polaka spowodowany między innymi takimi wypowiedziami jak Twoja.
Było już tu kilku "patriotów", którzy by tylko ochoczo ginęli bohatersko na barykadzie wolności.
Mnie się nie chcę, zamiast szukać nie istniejących wrogów, wolę żyć normalnie, zarabiać pieniądze i zajmować się swoim hobby.
Ja natomiast pozdrawiam ciepło i dużo zdrowia życzę.

Pią 17 Kwi, 2015 13:58

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Mnie się nie chcę, zamiast szukać nie istniejących wrogów, wolę żyć normalnie, zarabiać pieniądze i zajmować się swoim hobby."- to jest kwintesencja opisu ogromnej większości obecnych Polaków...smutne ale prawdziwe.
Nie jestem takim "patriotą" o jakim zapewne myślisz...Jestem np. negatywnie nastawiony do większości naszych powstań narodowych...i naszych wielkich "patriotycznych "zrywów" i emanowania bohaterstwem po kilku głębszych...
Ale pewna świadomość narodowa, historyczna by się przydała...no choćby to by dbać o własne interesy narodowe...ale niestety jak wspomniałem u nas brak "szlachty", nie ma kto nami kierować, POlacy mają wszystko gdzieś...byle sobie żyć i rozwijać pasje...no cel przez Ruskich i Niemców został osiągnięty, o ile o czystkach Ruskich na nas coś wiadomo medialnie o tyle o np. rzezi Polaków w 1939 w Wielkopolsce i na Pomorzu nie za wiele...a ponoć straty "szlachty" tamtejszej liczy się w ok. 80 tys. ...
Właśnie, właśnie jeszcze Żydzi polecam choćby zapoznać się z dziełem Henrego Makowa"Illuminati-sekta, która zawładnęła światem", albo "Żydowscy kolaboranci Hitlera" Lisiaka, bądź też setki innych pozycji przemilczanych w mediach, na rzecz np. "rzygowin" Grossa albo "Pokłosia" to może dać jakiś zalążek do przemyśleń...
No XIX wiek... piękne jeszcze czasy były...(mówię ogólnie, nie w odniesieniu do pozycji PL), ostatki wolności jednostki, wolności gospodarczej(USA), niestety początki Bismarcka i systemu socjalnego...no niestety upadek ostoi europejskości(Francja)... ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co się teraz dzieje...
Też dobrze się czuję w obecności NIE POlaków, np. ...Niemców i Niemcy- szarzy obywatele, są raczej przyjaźnie bądź neutralnie nastawieni do Polaków, ale inaczej patrzy się(JA PATRZĘ) na szarych obywateli a inaczej na działania rządów np. niemieckiego....A ja się staram w relacjach międzynarodowych, głównie niemieckojęzycznych, z całą mocą zacierać obraz takiego POlaka jak Twój...
Te wszystkie życzliwości na co dzień, ten cały "cymes" nie jest dla mnie podstawą do zapominania o swojej świadomości narodowej, historycznej i noszenia klapek na oczach w obliczu wojny gospodarczej, na razie...
w której jesteśmy terytorium okupowanym przez konglomerat rusko-niemiecko-żydoamerykański...
"Najprościej siedzieć i narzekać na brak pracy, krzyczeć na temat wykupu ziemi i majątku przez obcokrajowców, zagrożenia niepodległości". - A kto mówi, że to właściwa droga, to narzekanie i nic nie robienie??? To raz, a dwa prościej jest mieć wszystko gdzieś i sobie żyć...byle żyć, co będzie to będzie, czy w PL czy w DE czy gdzie nogi poniosą byle żyć...sobie.... to prostsza droga: takie słynne :" róbta co chceta"- osławiona definicja dla pewnych mas społecznych....co jest na rękę naszym mocodawcom na "naszym" terytorium okupowanym...

Nie pozdrawiam ale zdrowego rozsądku to dużo życzę...

Pią 17 Kwi, 2015 15:38

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nazywasz Rosjan "ruskimi". Jak się czujesz, gdy zostajesz określony mianem "polaczka".
Dalsza dyskusja jest bezcelowe i nie na temat. Raczej nie znajdziesz wspólnego języka z Żydem. Ukłon

Pią 17 Kwi, 2015 15:47

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niby czemu miałbym być określony "polaczkiem"? Okradłem kogoś,pobiłem, oszukałem...obrażałem jakąś nację ? NIE, to czemu mam być pejoratywnie określany?
Ruscy używam do określenia ich jako pewnego tworu......zresztą nie tylko ja...raczej to powszechne...i jeśli ma to to wydźwięk negatywny to się ciesze...bo tak ma być, precyzując chodzi mi o ludzi( Rosjan , w dużej mierze też Żydów, Polaków i innych), powiązanych z bolszewizmem, komunizmem, czystkami na Polakach, Rosjanach i innych narodowościach. Dla mnie to nie za bardzo Rosjanie...stąd Ruscy...
Do Rosjan jako Rosjan nie mam nic negatywnego,raczej pozytywy, mało tego jestem gorącym zwolennikiem Putina w jego walce z UE, pod kapeluszem USA...sam "amerykańce" przyznali, że wydali o ile mnie pamięć nie myli ok. 5 mld dolarów na destabilizację Ukrainy, chyba od '91 r....:)tak na marginesie...
Do każdej innej nacji też nic nie mam, raczej neutralny stosunek, zarówno do Żydów, Niemców, Rosjan itd....ale do momentu kiedy szanują naród polski...Niestety to właśnie Żydzi-oczywiście nie wszyscy,tylko pewne silne grupy z nich mówiąc oględnie nie szanują Polaków oraz Niemcy- tak samo nie wszyscy, pewne kręgi bardzo silne nie szanują Polaków, tak samo Ci Ruscy...(którzy się identyfikują z bolszewizmem, komunizmem itp.) nie szanują Polaków...to tak w skrócie telegraficznym...Więc Polska to nie ciemny zaścianek świata, raj dla antysemitów, antyniemców, szowinistów,nacjonalistów itp....odwołać się można by do "złotych czasów polskości"...gdzie obcokrajowcy(głównie Żydzi) mieli raj na ziemi( w porównaniu do innych państw) itp. itd.
Więc do Ciebie jako Żyda nie mam nic......chyba, że...

tyle wyjaśnień...bo to nie na temat jak wspomniałeś...
pozdrawiam

Pią 17 Kwi, 2015 16:55

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ruskie- to są pierogi. Radzę zapoznać się najpierw z regulaminem, zanim zaczniesz pisać na forum.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 17 Kwi, 2015 19:58

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosmopolak napisał:



A to wszystko dzieje się za przyzwoleniem USA(Żydów),
... sterują nami wywiady rosyjsko-niemiecko-żydoamerykańskie


No - geniusz, po prostu i bez dwóch zdań - geniusz W szoku
Dano temu już słyszałem co prawda, że wszystkiemu winni są Żydzi i cykliści, ale nie wiedziałem, dlaczego Żydzi Gupi
A teraz już wiem Eureka
Pozdrawiam
R

Pią 17 Kwi, 2015 22:15

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A niby co w tym dziwnego? Co raz częściej słyszę to określenie - geniusz, dzięki nie każdy otrzymuje taki komplement:). Ja np. o Tobie bym tego nie napisał, po Twoim wpisie...
Poczytaj trochę np. o żydomasonerii...
Zapoznaj się z działalnością grupy Bilderberga, Rorthschildami, Sorosem, Rockeffelarami itp. itd.

HAHAHAH!!!


Nie pozdrawiam

@Maxikasek: przecież wyjaśniłem co mam na myśli pisząc Ruscy...nie jest to dla mnie w żadnym wypadku nacja... więc w czym problem? O Rosjanach napisałem, że to Rosjanie...a nie Ruscy...
pozdrawiam

Sob 18 Kwi, 2015 0:20

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To nie geniusz ale Gejzer Inteligencji - i to podwójny. Trzeba mieć nieźle ............... aby pisać takie brednie
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sob 18 Kwi, 2015 20:01

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety co poniektórzy mają zryte mózgi. Włos się na głowie jeży. Jak można egzystować z takim podejściem do życia. Poglądy jak u krzykaczy z ugrupowania niejakiego Leszka Bubla.
Smutne to i śmieszne.

Sob 18 Kwi, 2015 20:26

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą...

rzekł ktoś, kiedyś...Uśmiech

Ciebie bym ani geniuszem ani Gejzerem Inteligencji nie nazwał-z przykrością dla Ciebie stwierdzam....dzięki za komplement:)

Sob 18 Kwi, 2015 22:23

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@BAti : Niestety większość mózgów nie ma w ogóle...ale to są takie łatwo sterowalne masy społeczne...:/ co cieszy "pasterzy" tych "owiec i baranów" prowadzonych na rzeź Uśmiech
„Ci, którzy manipulują społeczeństwem tym niewidocznym mechanizmem, stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą w naszym kraju. Nasze umysły są formowane, nasze gusta są urabiane w dużej mierze przez ludzi, o których istnieniu nigdy nie słyszał" - a to też ktoś kiedyś powiedział, akurat nie o PL ale co to za różnica...Uśmiech

Kolejny raz nie pozdrawiam

Sob 18 Kwi, 2015 22:32

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Merytoryka wypowiedzi rodem z toruńskiej rozgłośni "ojca" inwestora.
Najlepiej, gdyby ktoś z Panów Moderatorów zlitował się i zamknął temat.Tak będzie najrozsądniej.

Sob 18 Kwi, 2015 23:24

Powrót do góry
Kosmopolak
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hahha, pękam ze śmiechu, moderator mnie zablokował czasowo, normalnie cyrk na kółkach...Uśmiech Chyba trzeba zejść do "podziemia" z "niezależnego" internetu...hahah:)..."komuno wróć"! Uśmiech pękam ze śmiechu....Uśmiech
A ja się pytam szanownego Moderatora czemu mnie zablokował czasowo? Czyżby prawda się nie podobała "reżyserom" tego serwisu? Proszę o podanie konkretnego powodu, punkt regulaminu itp., nie ogólnika...

@Bati wprawdzie nie jestem jakimś przesadnym zwolennikiem ciągłego, nadmiernego czepiania się o błędy językowe, ortografię itp., każdemu się zdarzają literówki itp., rozumiem to, jednak staram się reagować( sam też jestem otwarty na poprawki językowe moich wypowiedzi) w przypadku używania słów, które w j. polskim nie istnieją(pomimo, że może w języku "jegomościa" istnieją?...) Niech mi "jegomość" wyjaśni co to jest "merytoryka"???

To jedno, drugie, jeśli już starasz się mnie gdzieś zaszufladkować- to niech się odwdzięczę i niech zgadnę, czy aby nie jesteś miłośnikiem np. "Gó*na" z Czerskiej?
A jeśli Twoja ostatnia wypowiedź dotyczyła zacytowanej przeze mnie wypowiedzi "Ci, którzy manipulują...", to polecam zapoznać się kto był autorem tej myśli i innych podobnych, jakąś jego książkę przeczytać..jaki miał wpływ na rządy, na świat, kto nim się zainspirował!!! heh:) itp., jakie miał powiązania, kim byli ludzie z nim związani i trochę się "doedukować"...Uśmiech A to tylko wierzchołek góry lodowej.....Nawiasem mówiąc autor tego cytatu był Żydem(co "oczywiście" nic nie znaczy Uśmiech ) hehhe:)

Polecam też do edukacji twórczość prof. Suttona...(choćby np. 13 min.filmik na youtube_Wall Street-bolszewizm, jak jego książki zbyt obszerne)może jeszcze nie za późno, nie wszystko stracone....

Pozdrawiam!Uśmiech

PS "reżyserzy" -wiem, że ten wpis nie na ma związku z założonym wątkiem, ale to odpowiedź na wcześniejsze wpisy....pisanie tego gdzie indziej nie miałoby sensu...więc chyba nie zablokujecie mnie znowu??? heh:) jak wspomniałem proszę o konkretne powody zablokowania...

Wto 21 Kwi, 2015 13:01

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4246
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ale jaja!!! że też wcześniej tu nie zajrzałem? Szczena Szczena Szczena
_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Pon 10 Sie, 2015 23:43

Powrót do góry
MarioYY
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo i jestem mega w szoku po tym czego się tutaj dowiedziałem. Dla mnie są to zupełnie nowe nieznane wcześniej fakty

Wto 24 Maj, 2016 14:25

Powrót do góry
nela87
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W szoku

Sro 15 Cze, 2016 16:37

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.