| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romulus
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 35
Skąd: polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piwo w ....

Witam wszystkich, ciekawe sposoby można coś wykorzystać .Mi osobiście trafiły się różne historie,szukam w super miejscówce karczma i młyn 2 w 1 Bardzo szczęśliwy ,a tu tnie ciągnik czarny ciagnik pole juz skoszone ale dawnego PGR. wiec ze blisko do lasu dałem dyla jakoś nie miałem ochoty na dyskusje ci z dawnych PGR są bardzo upierdliwi lepiej omijac.Znowu innym razem jakis wiatrak fajne trafienia nagle za plecami ni stąd ni z owąd pojawia sie koles z 2 metry laga w łapie jak bochenek chleba mi sie juz nogi uginaja co to bedzie i pyta co pan na moim polu robi ? Wiadomo ściema, łuski jakies fenigi ,guziki zawsze trzeba mieć w kieszeni , Uśmiech no i pokazuje mu a ze gorąco wyciągam 2 leszki z plecaka i daje 1 gościowi i mowie napijemy sie bedzie mi razniej i jakoś poszło rozgadał sie tak ze juz zaczynał marudzić heheh ale dostałem pozwolenie na wieczyste łażenie a ze ma kupę pola wiec super.Najlepszy numer zbieram sie do wyjścia w teren a tu tel odbieram tak słucham a tu dzien.bry komisariat policji bla bla bla pan posiada wykrywacz taki i taki znał sie cholera, wiec odpowiadam tak, bo wie pan jest taka sprawa chłopu sąsiad po złosci prety stalowe w zboże powciskał i mu maszyna sie psuje od tego. żeby przeszukać wiec pytam gdzie i kiedy a koles tam gdzie pan chodzi na 6 ha wiec mowie ze za duży teren nie wykonalne i pytam skąd ma takie informacje o tym ze mam .a on ludzie dzwonią i to kilkunastu wiec uwazajcie las i pole ma uszy i oczy ktore nas sledzą nawet nie wiemy ))) pozdro

Wto 15 Kwi, 2008 21:46

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z piwskeim to znam.Kiedys jak "upilem" rolnika zaprowadzi mnie na teren osadu neolitycznej i kazal kopac.Bardzo ciezko bylo sie wykrecic (na szczescie jakos mi sie udalo zbiec Wink).
Co do "oczastego lasu" to pewnie zalezy od czesci Polski,oraz ilosci kopaczy ryjacych pola. U mnie jak na razie nie ma z tym zadnych problemow (odpukac).

_________________
"Audaces fortuna iuvat"

Wto 15 Kwi, 2008 22:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.