| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Książka skarg, próśb i wniosków

Jeszcze jej tu nie ma, a powinna być Mr. Green .

Wnioskuje o przeniesienie działu "Wytłumaczyć niewytłumaczalne" z Forum Historycznego do Forum Ogólnego (najlepiej do działu "Literatura, rozrywka").
To co tam się ostatnio wyrabia już nawet nie wzbudza śmiechu Zniesmaczony .

Opcja 2: Przenieść wątki, które nie pasują do rzeczonego działu do "Literatury i rozrywki".

W kwestii powyższego zapytam: "Gdzie jest generał?" Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 06 Kwi, 2008 13:33

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod tym obiema 'rencami'...

Uważam, że cały dział "Wytłumaczyć niewytłumaczalne" nadaje się do "Literatury i rozrywki"; a już z całą pewnością topik o 'Gwiezdnych Wojnach i Star Treku'... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Marmik: Piwo

PS. Zaczęło się zaśmiecanie forum - tzn. ono trwa już jakiś czas, ale ostatnio przybrało zbyt widoczne rozmiary...
Smutny

PPS. Zaczynam skłaniać się ku nielicznym postulatom o wyłączenie licznika...
Neutral

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Nie 06 Kwi, 2008 13:50

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A po co wyłączać licznik Question Jak komuś przeszkadzają rangi itp. to przecież można je ukryć w profilu tak samo jak medale Wink

Nie 06 Kwi, 2008 14:42

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W kwestii powyższego zapytam: "Gdzie jest generał?"

Jak to nie wiesz? Chla wino w piwnicy z szer. Orzeszko Wink
Generalnie, aż boję się tam wchodzić. Bo mi normalnie wszystko opada, jak czytam tam posty. Z drugiej strony wątek został stworzony (tak mi się wydaje), aby takie bzdety tam się znajdowały.
Jednak wątek o przyszłości oparty na wiedzy ze ST czy gier komputerowych wylądował tam gdzie jego miejsce Laughing

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 06 Kwi, 2008 15:28

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po zajrzeniu przed chwilą na dział ogólny mam taki pomysł:

Skoro życzenia urodzinowe składa się już prawie wszystkim użytkownikom tego forum, proponuję założyć nowy dział pt. "Urodziny naszych kolegów z forum, piaskownicy lub szkolnej ławy" - napisał bez najmniejszej dawki złośliwości Domarasc Ungardt (marzyciel)...

Nie 06 Kwi, 2008 21:45

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Był taki dział, ale został usunięty Wyluzowany

Nie 06 Kwi, 2008 21:47

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Książka skarg, próśb i wniosków

Marmik napisał:
Wnioskuje o przeniesienie działu "Wytłumaczyć niewytłumaczalne" z Forum Historycznego do Forum Ogólnego (najlepiej do działu "Literatura, rozrywka").

Ja tam po prostu nie wchodzę - nie wszedłem tam ani razu, bo sam tytuł podforum mówi o nim wszystko i skutecznie do odwiedzin zniechęca. Nie wiem po co taki dział na forum historycznym, ale to już pytanie do redakcji. Moja rada - po prostu olewać to i nie czytać. Szkoda oczu.

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Nie 06 Kwi, 2008 22:22

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Danziger, cenię Cię za dystans i zrównoważenie. Mi niestety czasem tego brakuje, a jak włażę na forum i jedyne nieprzeczytane posty na historycznym są w tym dziale to zerkam z czystej ciekawości. Ku swojej rozpaczy!
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 06 Kwi, 2008 23:31

Powrót do góry
Oberst Prymas
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 260
Skąd: Świebodzice
Archiwum: Iks :)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja bym wnioskował o zwracanie przez moderatorów, uwagi na użytkowników z błędami typu ort. w danych i wysyłanie im wiadomości na priv. Czasem tacy się zdarzają, i nie wygląda to zbyt ładnie. Ew. ja mogę na siebie przyjąć to niewdzięczną robotę. Wyluzowany
_________________
"Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział."

Pią 18 Kwi, 2008 8:26

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A nie po to przypadkiem jest ortmoduł?

Jego namiętne ignorowanie mnie przeraża.

Pią 18 Kwi, 2008 10:58

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
A nie po to przypadkiem jest ortmoduł?

Jeszcze lepsza jest poprawiarka błędów w FF. Uśmiech

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Nie 20 Kwi, 2008 21:16

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

danziger napisał:
Jeszcze lepsza jest poprawiarka błędów w FF. Uśmiech

Tylko nie zaczynajcie przypadkiem kolejnej dyskusji o wyższości jednych przeglądarek nad innymi Wink

Nie 20 Kwi, 2008 21:20

Powrót do góry
Tofik2
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 380
Skąd: Zalesie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A nie po to przypadkiem jest ortmoduł?


To może go całkowicie wywalić? Ci, którzy mają problemy z ortografią i tak będą go ignorować (ewentualnie niech piszą w Wordzie lub używają już wspomnianego Firefoxa), a dla tych, którzy ich nie mają nie należy to do udogodnień, że się tak wyrażę Razz

_________________
Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy, to przecież nie on, a jego rozsądek decyduje o tym, co myśli o czymś :]
www.historia.org.pl/forum

Pon 21 Kwi, 2008 14:18

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A po co wywalać ortmoduł, są tacy którym pomaga!!! A Ci co go nie używają, lub udają że nie widzą to po prostu lenie i ignoranci!!!! Evil or Very Mad
_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments


Ostatnio zmieniony przez PanzerII dnia Pon 21 Kwi, 2008 14:52, w całości zmieniany 1 raz

Pon 21 Kwi, 2008 14:38

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To może go całkowicie wywalić? Ci, którzy mają problemy z ortografią i tak będą go ignorować


A co z tymi, którzy nie mają problemów, a i tak znajdują ortmoduł przydatnym??

Cytat:
(ewentualnie niech piszą w Wordzie lub używają już wspomnianego Firefoxa)


A co z tymi, którzy worda nie mają i nie używają Open Office z jakiś tam powodów, a na dodatek organicznie nie znoszą przeglądarki reklamowej??

Cytat:
a dla tych, którzy ich nie mają nie należy to do udogodnień, że się tak wyrażę


Dla tych, którzy nie mają też należy to do udogodnień, bo wyłapuje literówki na przykład.

Pon 21 Kwi, 2008 14:50

Powrót do góry
7TP
Major

Major





Posty: 1605
Pochwał: 3
Skąd: Choszczno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Dla tych, którzy nie mają też należy to do udogodnień, bo wyłapuje literówki na przykład.


Zdecydowanie racja Human. Piwo Ja właśnie zawsze sprawdzam w ten sposób częste literówki, bo robię ich sporo.

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Pon 21 Kwi, 2008 15:54

Powrót do góry
Tofik2
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 380
Skąd: Zalesie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A po co wywalać ortmoduł, są tacy którym pomaga!!!


Serio są tacy?

Cytat:
A co z tymi, którzy nie mają problemów, a i tak znajdują ortmoduł przydatnym??


A są tacy?

Cytat:
A co z tymi, którzy worda nie mają i nie używają Open Office z jakiś tam powodów, a na dodatek organicznie nie znoszą przeglądarki reklamowej??


A są tacy?

Cytat:
Dla tych, którzy nie mają też należy to do udogodnień, bo wyłapuje literówki na przykład.


Gwoli ścisłości - zwykłe, dobrze napisane, wyrazy też.
Oczywiście na moje pytania "są tacy" może paść odpowiedź "nie, ale będą", ale inne fora jakoś funkcjonują bez tego. Oczywiście ioh nie musi być taki sam, ale kurde, mało to takich 'sprawdzaczy'?
Choć oczywiście, IMHO nie jest to konieczne, ale fajne udogodnienie Razz Mnie to jest raczej obojętne ze wskazaniem na opcję "przeciwko ortmodułowi".

_________________
Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy, to przecież nie on, a jego rozsądek decyduje o tym, co myśli o czymś :]
www.historia.org.pl/forum

Pon 21 Kwi, 2008 16:02

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Serio są tacy?


Serio, są tacy.

Cytat:
A są tacy?


Serio, są tacy- na przykład ja i 7TP, to masz już nas dwóch.

Cytat:
A są tacy?


Zdziwiłbyś się. Ja przypadkowo z mojej moderatorskiej kariery na innym forum wyniosłem, że są.

Cytat:
Gwoli ścisłości - zwykłe, dobrze napisane, wyrazy też.


Te same, które wyłapuje też word, więc nie rozumiem o co jest hallo?

Cytat:
Oczywiście na moje pytania "są tacy" może paść odpowiedź "nie, ale będą", ale inne fora jakoś funkcjonują bez tego.


Niektóre fora funkcjonują też bez polskich liter. W tym przypadku zawsze przypomina mi się może niezbyt elegancji, ale jakże trafny przykład "Prosze zrob mi laske".

Pon 21 Kwi, 2008 16:08

Powrót do góry
Piotr Kmiecik
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 419
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tofik2 napisał:

Serio są tacy?

są. na przykład niżej podpisany.

_________________
Śmierci nie znamy osobiście
Jak dotąd umierali inni...

Pon 21 Kwi, 2008 16:11

Powrót do góry
Tofik2
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 380
Skąd: Zalesie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
e same, które wyłapuje też word,


Ale nie wyłapuje FF Wyluzowany
Skoro są ci co używają, nie będę się już sprzeciwiał Razz

_________________
Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za swoje poglądy, to przecież nie on, a jego rozsądek decyduje o tym, co myśli o czymś :]
www.historia.org.pl/forum

Pon 21 Kwi, 2008 20:34

Powrót do góry
michalc13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 483
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie zmienia to faktu, że ortmoduł to lipa i strata czasu. Razz

Pon 21 Kwi, 2008 20:48

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że nie tak bardzo. CO niektórzy userzy poprawili swoją pisownię. Przypomnę że za notoryczny brak poszanowania dla j. polskiego można wpaść w oko jednemu upierdliwemu modowi a nawet zarobić ostrzeżenie . Wink
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 21 Kwi, 2008 20:52

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale nie wyłapuje FF


Za to umożliwa przeglądanie zawartości Twojego kompa, bo jest na Gecko.

Dziękuję. Postoję. Wolę jednak ortmoduł.

Pon 21 Kwi, 2008 21:07

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Za to umożliwa przeglądanie zawartości Twojego kompa, bo jest na Gecko.

Dlatego co niektórzy mają jeszcze odpowiedni system operacyjny Wink

Pon 21 Kwi, 2008 23:23

Powrót do góry
von Schimansky
Oberfeldwebel

Oberfeldwebel





Posty: 109
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Komunistyczna propaganda

Upomniano mnie,zapewnie słusznie Uśmiech , ze ponizszy post powinien znaleźć sie tu: (a nei w dziale Postacie historyczne), ale to taka moja goraca reakcja na wpis uczestników FF "Bolesława' i ,szczególnie "KK") , ktorzy -moim zdaniem- propagują tu komunizm.
-----------------------------------------------------------------------
Jako człek tu nowy, pragnę wyrazić zdziwienie, iż na forum , było nie było, znawców historii (sic!) toleruje się komunistyczną propagandę! Ponieważ, jakem napisał, to forum historyczne, nie muszę chyba wyjaśniać, dlaczego propagowanie zbrodniczej ideologii nie powinno być tolerowane. Zwłaszcza w Europie śr.-wsch., zwłaszcza w Polsce!
Czy szanowni admini i moderatorzy tolerowaliby na forum także zwolenników Hitlera i NSDAP? A w końcu biorąc 'tylko' pod uwagę ilość ofiar, komuniści o wielokroć ich w tym przewyższają.
Chyba,że koledzy szanowni wolność słowa rozumieją b.szeroko, na wzór amerykański? Jeśli tak, to w takim razie socjaliści narodowi powinni mieć tu równe możliwości z socjalistami międzynarodowymi.
W regulaminie zapisano zakaz rasizmu, ale ośmielam się twierdzić, iż tolerowanie komunistów i ich propagandy , wygląda w tym kontekście śmiesznie.
Korzystam z okazji w tym miejscu, aby zapytać o to administrację forum.
PS A propos Bronsteina "Trockiego" : twórcy teorii permanentnej rewolucji..., to warto , aby się z nią zapoznać. Jakkolwiek by to paradoksalnie nie zabrzmiało, chyba świat mial szczęście, że Bronsteinowi się nie udało zdobyć władzy w Sowietach i stamtąd wprowadzać owej teorii w życie.
-----------------------
POSTULAT dot. wprowadzenia formalnego zakazu propagownia na Forum IOH zbrodniczej ideologii komunistycznej.
W praktyce zycia publicznego w Polsce po 1989 widac, ze o ile ściga sie i tępi wszystko na prawo od PiS i LPR Laughing , mnoża sie rozne inicjatywy "antyfaszystowskie" , to na komunizm i jego miłosnikow patrzy sie przez palce. Mma nadzieje,ze na polskim forum milosnikow historii, a wiec FAKTOW, nie bedzie na to meijsca
Pozdrawiam

_________________
'Demokracja- ustrój dający ludowi złudzenie, że jest władcą, podczas gdy prawdziwą władzę dzierżą inne siły'

Pon 05 Sty, 2009 23:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.