| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stary Wirus
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 280
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wysyłaj oba, może cóś wezną?
SW

_________________
No i cóż z tego, że niektórzy nie są inteligentni. Ważne jest to, że nie chcą się uczyć!

Wto 17 Sty, 2006 17:43

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
ciekawe tematy to:
- historia monet
- wojska napoleońskie w Polsce
- dalsze części o dywizjach ochotniczych SS
- archeologia militarna - o konkretnym grzebaniu w terenie, z konkretnymi wynikami itp.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 24 Sty, 2006 16:00

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

zbV napisał:
Tematów mam dość duuuuuuuużo. Tu UNO-1 albo tu DUE-2 . Wybierajcie redakcjo. Wink


No, piekne! Tylke tylko, że nie samą IIWŚ i nie samymi "niemieckimi" tematami IOH stoi! Wink

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Wto 24 Sty, 2006 16:18

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To moze cos o komandorze Romanowskim ?

Wto 24 Sty, 2006 17:18

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

palacz napisał:


Ta , a ja czytalem ze to Polacy rozpetali II wojne swiatowa, nawet zdjecia widzialem, rozne zdjecia, rozne artykuly.

Dlatego tez chetnie przeczytalbym artykul o tych bombach, jak to tam na prawde bylo. Ciekawe czy poza niemieckimi opracowaniami mozna znalezc cos na ten temat.


Witaj "Palacz" Exclamation
Coś ty Exclamation nigdy nie oglądałeś filmu
"Jak rozpętałem IIWojnę Światową" Question Uśmiech Wink

A co do tematu to chętnie poczytał bym w "IOH "recenzji książek które zostały lub zostaną opublikowane. Oczywiście w temacie Wink


Ostatnio zmieniony przez kojakk dnia Wto 24 Sty, 2006 23:08, w całości zmieniany 1 raz

Wto 24 Sty, 2006 19:36

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 455
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

WERTTREW napisał:
i nie samymi "niemieckimi" tematami IOH stoi!

Laughing Niezły kawał. Ale niech będzie. W takim razie macie tu inne TRE , QUATTRO .

Wto 24 Sty, 2006 22:55

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przy tej okazji moze warto byloby zrobic cykl reportazy-wywiadow z czlonkami roznych formacji [AK, AL, NSZ itp - przyp. IT]. To juz wymierajacy ludzie, a maja do powiedzenia tyle fascynujacych rzeczy. Nawet tych ktore dzis wielu uzna zna "niegodne".

jestem za
i tak samo za
Cytat:
nie samą IIWŚ i nie samymi "niemieckimi" tematami IOH stoi

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Wto 24 Sty, 2006 23:23

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ta , a ja czytalem ze to Polacy rozpetali II wojne swiatowa, nawet zdjecia widzialem, rozne zdjecia, rozne artykuly.

Dlatego tez chetnie przeczytalbym artykul o tych bombach, jak to tam na prawde bylo. Ciekawe czy poza niemieckimi opracowaniami mozna znalezc cos na ten temat.

Tak racja a moj dziadek walczyl w AK(Afrika Korps) uzywal Polskiego mausera wz 98k, zas drugi dziadek walczyl jako Falshimjager jego dowodca byl Sosabowski czy jakos tak. Oczywiscie biedni Polacy nie dali rady obronic Monte Cassino przed naciarajacymi oddzialami izraelskimi. A slyszeliscie o tym ze Holokaust wymyslili biedni niemcy z izraela ktorzy byli katowani przez zydowskich oficerow z mossadu ?? A podobno Berlin zajeli pierwsi chinczycy.

Hahahaha ale sie posmialem dzisiaj Uśmiech

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Sro 25 Sty, 2006 3:49

Powrót do góry
Darth Tom
Mat

Mat





Posty: 53
Skąd: Polska Północna
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jakiś "kompleksowy" artykół o Riese Razz Może być seria. A moze też o propagandzie w krajach "demokratycznych" ??? + filmy Bardzo szczęśliwy Czad !!!
_________________
Dlaczego marynarz ? Bo zaczęło się wszystko od Miniatur Morskich (dziś pieczołowicie przechowywanych) mojego Ojca - więc jakby co, to pretensje do Niego Bardzo szczęśliwy

Czw 26 Sty, 2006 19:32

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 455
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może coś o argentyńskich komandosach na Falklandach ? Ciekawi mnie ale ani jednego słowa nie kapuję Crying or Very sad
http://www.tropaselite.hpg.ig.com.br/TROPAS_BUZO_TATICO.htm

Pią 03 Lut, 2006 22:54

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W starych numerach "Komandosa" byl artykul (w dwoch czesciach) o walkach o Malwiny (Falklandy). Szukaj kolo 92/93 roku. Napisalem z niego seminarium na zajecia z PO, nauczyciel byl oficerem w stanie spoczynku (kmdr.) i w efekcie dostalem celujacy na koniec roku i skierowanie na wakacyjny oboz PO (kto wie, ze bylo takie cos?, super sprawa, w wojewodztwie dawali po dwa skierowania na szkole UśmiechUśmiech ).

Pozdrawiam

Wto 07 Lut, 2006 17:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.