| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aceton
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 386
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

FILM w IOH o Piramidach w Bośni

Jak oceniacie to dzieło , dla mnie bomba spodziewałem się czegoś ale reportaż a tu prawdziwy dokument - co dla mnie cenne rozwiązuje sprawę jasno. Jakie są wasze opinie ? Zszokowany

Czw 24 Maj, 2007 22:59

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie oglądałem, a bardzo chciałbym to obejrzeć. Może to ktoś ma na video?

Pią 25 Maj, 2007 6:16

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zacytuję sam siebie z innego wątku "Odnośnie filmu: moim zdaniem film zrealizowany i zmontowany w bardzo profesjonalny sposób. Nawet National Geo., Discovery czy Planet nie powstydziliby się tej produkcji. Przed samym filmem bardzo zajawkowe intro z logo IOH - uderza lekko w klimaty intra "Sensacji XX Wieku" Wołoszańskiego - ale ogólnie super pomysł."

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pią 25 Maj, 2007 11:41

Powrót do góry
czarnobylski
Porucznik

Porucznik





Posty: 719
Pochwał: 1
Skąd: 53°02' N 18°37' E
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dziś na spokojnie obejrzałem załącznik do magazynu. I jestem pod dużym, pozytywnym wrażeniem... Podobnie jak aceton spodziewałem sie reportażu a otrzymałem wykonany na wysokim poziomie dokument. Bez wątpienia jest to film inny niż poprzednie załączniki dodawane do gazety. Jakość tego filmu świadczy przede wszystkim o kierunku w jakim zmierzają IOH. Film pod względem jakości oddaje w pełni jakość wersji papierowej.
P.S. Ważna rzecz - oglądający nie ma narzuconej odpowiedzi na tytułowe pytanie, ale wypowiedzi fachowców pozwalają bez problemu określić się po stronie właściwej odpowiedzi.

IOH - tak trzymać !!!

_________________
czarnobylski

Nie zabieraj swoich narządów do nieba, tam wiedzą, że potrzebne są one tylko na ziemi

www.krewniacy.pl

Nie 27 Maj, 2007 19:43

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Film składaliśmy od poczatku cztery razy , aż w końcu jeden Pan powiedział - teraz może być . Nie chcieliśmy by było to weselne dzieło, mamy na oku nastepny ale na początek musimy spłacić koszty produkcji tego. Tak nie ma kompromisów.

Nie 27 Maj, 2007 22:23

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Duże brawa Panowie! Film obejrzałem wczoraj, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie...Chciałbym to sam kiedyś zobaczyć, nawet jako geologiczne cudo. Wink
_________________
Imię jego 40 i 4...

Wto 29 Maj, 2007 11:55

Powrót do góry
Etam
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 329
Pochwał: 1
Skąd: Mazowsze zachodnie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Film zrobiony super.Pierwsza klasa,oglądnąłem całość z pozytywnymi emocjami.Naprawdę udana produkcja.
Pozdrawiam Etam

Sro 30 Maj, 2007 23:13

Powrót do góry
Borynio
Sierżant

Sierżant




Posty: 84
Skąd: Krajenka
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Film zapewne fajny, ale dlaczego na mojej kopii nie ma dźwięku? Crying or Very sad
_________________
"Błoto stwarza czasem pozory głębi!"

Czw 31 Maj, 2007 20:53

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@Borynio - jeśli oglądasz na komputerze, to może brakuje Ci odpowiednich sterowników?

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 05 Cze, 2007 8:29

Powrót do góry
IKLowiec
Kapral

Kapral




Posty: 45
Skąd: Pomorze Zachodnie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A u mnie na stacjonarnym tnie sie strasznie, wprawdzie nie zdążyłem sprawdzić czy na kompie jest to samo, ale żeby na stacjonarnym odtwarzaczu sie cięło?

A ogólnie film ciekawy i ładnie nakręcony...

Pozdrawiam

_________________
BDB !!
Bunkerites of Poland

Nie 01 Lip, 2007 10:42

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A u mnie na stacjonarnym tnie sie strasznie, wprawdzie nie zdążyłem sprawdzić czy na kompie jest to samo, ale żeby na stacjonarnym odtwarzaczu sie cięło?


Oglądałem na stacjonarnym i nawet na przenośnym (z ekranem 5") i nic się nie cięło. Może to wina odtwarzacza?

Nie 01 Lip, 2007 12:02

Powrót do góry
Alan.Bartosek
Itto Hei

Itto Hei




Posty: 29
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piękny Wink
Chce więcej

Nie 19 Sie, 2007 16:38

Powrót do góry
ThaN
Feldwebel

Feldwebel




Posty: 90
Skąd: WLKP
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

film ciekawie zrealizowany, pokazanie calej sprawy z obydwoch stron, swoista polemika na temat istnienia tych piramid.
gratulacje!

_________________
W marszu nie ma czasu na pytania,
w tlumie nie ma miejsca na roznice.

Pon 20 Sie, 2007 14:14

Powrót do góry
thorvald
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ja tam byłem

przejazdem, niestety nie widzialem dokladniej tej niby piramidy ale z daleko robi niezłe wrażenie. Oczywiscie wszedzie sa pamitaki w kształcie piramidy Wink a filmu nie mialem okazji widziec niestety...

Wto 28 Sie, 2007 17:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.