| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Automatyczna blokada kont :)

Od dzisiaj każda próba błędnego logowania jest zapisywana w bazie danych. Jeżeli w ciągu tygodnia ktoś 3 razy się źle zaloguje to takie konto zostanie zablokowane, a na adres e-mail użytkownika zostanie wysłany link aktywacyjny umożliwiający dalsze korzystanie z konta Wink Dzięki temu włam na czyjeś konto poprzez zgadywanie hasła jest trochę utrudnione Wink

Sob 04 Cze, 2005 23:20

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A po co cały ten cyrk z blokowaniem kont, skoro i tak każdy moze pisać co mu się podoba na forum ogólnodostępnym? I moze sobie pisać co chce i bez żadnej kontroli, i nawet można podpisac się jak kto chce a później tlumaczyć że to cytat....

Po co to wszystko...?
Wytłumacz mi, Panie i Władco, bo jakoś nie trybię....

Tylko tu, na forum.....
To nie jest sprawa na pw.

Pozdrawiam Matejko

Nie 05 Cze, 2005 2:45

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi generalnie o to żeby ktoś nie mógł pisać, bo nawet jak konto zostanie zablokowane to jeżeli jesteś jego właścicielem to sobie odblokujesz bez problemu. Chodzi o coś takiego, że załóżmy ktoś Cię bardzo nie lubi i będzie chciał usilnie dostać się na Twoje konto na forum, jeżeli mu się to uda to będzie mógł pisać co chce, ale będzie podpisany jako ty, bo będzie pisał z Twojego konta. Niby jest to mało potrzebne, ale jednak po tym jak ktoś włamał się na moje konto na innym forum i zaczął wszystkich wyzywać, a potem ja dostałem za to zjeby i musiałem się tłumaczyć, a nie osoba, która się włamała Wink Życia to nie utrudnia, a może jedynie pomóc, bo nawet jeżeli ktoś napisze na ogólnym jako gość a podpisze się naszym nickiem to widać, że to jest gość Wink

Nie 05 Cze, 2005 13:14

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie!

Było to z mojej strony pytanie retoryczne.
Wiem po co ta blokada, i to dobry pomysł.

Niemniej jednak, dziękuje za odpowiedź.
Zrozumiałem nadzwyczaj jasno i przejrzyście, za pierwszym razem i bez powtarzania. Bardzo szczęśliwy

A powód mojego pytania mozesz Dawidzie z powodzeniem wyczytać "między wierszami'...

Pozdrawiam Matejko

Nie 05 Cze, 2005 14:28

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hmmm.........nie mam nic przeciwko, z racji że koledzy chcieli sie włamać na moie konto na informatyce Bardzo szczęśliwy
_________________

Nie 05 Cze, 2005 15:38

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

karol napisał:
Hmmm.........nie mam nic przeciwko, z racji że koledzy chcieli sie włamać na moie konto na informatyce Bardzo szczęśliwy
A tak dla ścisłości to jakie to ma znaczenie, czy ktoś w tej chwili jest za czy przeciw Wink Pierwszy post to nie było pytanie, czy takie coś wprowadzić tylko oświadczenie, że takie coś już jest Wink

Wto 07 Cze, 2005 19:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.