| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smok
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Prywatna wiadomość

Czy to możliwe, żeby system wysyłał błędne maile? Dostałem maila o nowej prywatnej wiadomości, klikam, patrzę a tu nic. Błąd jakiś?

Sob 04 Cze, 2005 11:56

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Raczej mało prawdopodobne mi się takie coś jeszcze nie zdarzyło Uśmiech Może dostałeś wcześniej np. wczoraj jakiegoś priva, a powiadomienie na maila przyszło dopiero dzisiaj Wink

Sob 04 Cze, 2005 12:58

Powrót do góry
Smok
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie, nie. Skrzynka jest pusta - nie dostałem tu jeszcze żadnego priva więc się dziwię. Question

Sob 04 Cze, 2005 15:34

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hmm w takim razie może faktycznie skrypt odpowiedzialny za wysyłanie maili się pomylił Wink Hmm jak narazie zdarzyło się coś takiego tylko raz (z tego co wiem), jak sytuacja będzie się powtarzać też u innych to wtedy się tym głębiej zajme, narazie uznaje to za jednorazową pomyłke Wink

Sob 04 Cze, 2005 15:41

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.