| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacperowski
Младший сержант

Младший сержант

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dzieki Bogu jednego bandyty mniej. Musial zaplacic swoja smiercia i lepiej dla niego ze zginal tak szybko a nie byl torturowany jak jego ofiary

Pią 02 Lut, 2007 19:18

Powrót do góry
Wincenty
Chorąży

Chorąży

Nie jestem zwolennikiem kary śmierci i uważam, że nie było to najlepsze rozwiązanie, ponieważ jego zwolennicy będą się mścić.

Pią 02 Lut, 2007 21:41

Powrót do góry
kacperowski
Младший сержант

Младший сержант

To co Pana zdaniem powinno się robić z takimi mordercami i zwyrodnialcami??

Nie 04 Lut, 2007 19:52

Powrót do góry
patryksharks321
Szeregowiec

Szeregowiec

zgadzam sie z kacperowskim
Jednak proces Saddama wedlug mnie byl zle przedstawiony przez Media(chodzi mi glownie o amerykanskie np. CNN) gdyz przedstawily one wyrok jako zemste Busha i jego zwolennikow na jakies tam osobie
Gdy tym czasem powinni byli przedstawic jak naprawde bylo czyli konkretne zarzuty mordow na Kurdach i uzywanie broni odkrycie masowych grobow
Tych rzeczy sie po prostu nie naglasnia.Naglasnia sie to jaki to zly jest wyrok smierci i ze trzeba tego unikac.Poza tym mysle ze Saddam musial zniknac bo na dozywiocie nie mogl trafic bo byloby to niesprawiedliwe wobec rodzin jego ofiar

Wto 06 Lut, 2007 19:12

Powrót do góry
Jurgen
Master Sergeant

Master Sergeant

panowie, Irak, to inny system, nie możemy oceniać go z naszej perspektywy. Tam życie człowieka jest mniej warte niż wielbłąda....
Zaszczepienie demokracji w narodzie, który nigdy jej nie znał i od setek lat jedyną formą rządów była siła pięści, to jak sklep z lodówkami na biegunie.
My ze swoją demokracją wydajemy się dla nich równie dziwni, jak oni dla nas.
A kara śmierci jest takim samym morderstwem, jak inne. Ja nie czuję się moralnie gotowy do decydowania o czyimś życiu lub śmierci. A co do sprawiedliwości to czy jedna śmierć za tysiąc jest sprawiedliwa ?????
Jaka to kara?
Nie mylmy sprawiedliwości z zemstą!
I jakie mamy moralne prawo decydować, że nasza cywilizacja jest lepsza niż inna.
Chcielibyście, żeby przyszli tutaj muzułmanie i narzucili wam swoje prawa, czy religię jako bardziej humanitarne i lepsze dla obywateli ??

Sro 07 Lut, 2007 9:37

Powrót do góry
patryksharks321
Szeregowiec

Szeregowiec

Nie ale muzulmanie to caly czas probuja i mysle ze wkrotce sie im to uda
Chodzi mi tu o zalewanie Niemiec przez emigrantow tureckich oraz masowa emigracja do Francji ludnosci z ich bylych koloni w Afryce Pn.
Kara smierci nie jest w zaden sposob nieuzasadniona
Czasami trzeba usunac osobe bo trzymanie jej jest na niereke wszystkim
A poza tym takie osoby nie powinny dostac szanse po szansy.
Amerykanie wiele razy ostrzegali Saddama i ta wojna nie jest jego pierwsza nawiazuje tu do wojny w Zatoce Perskiej :okret: w 1991

Sro 07 Lut, 2007 19:03

Powrót do góry
Jurgen
Master Sergeant

Master Sergeant

wszystko to prawda, ale poprzednim eksportem naszego stylu życia (wojny krzyżowe i rekonkwista) cofneliśmy ich do epoki kamiennej prawie. Nie wiem czy drugi raz to nie za dużo

Sro 07 Lut, 2007 23:30

Powrót do góry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 Strona 6 z 6

Skocz do: