| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pocztówki ze Wschowy

Moje uszanowanie.
Może trochę nie na temat, może trochę jednak tak Wink
Ostatnio coś tam, coś tam nabyłem drogą kupna od Jerzego. Oczywiście zakupiony artefakt przykuł moją uwagę w pierwszej kolejności.
Już prawie chciałem wsadzić opakowanie (Jurek zawsze solidnie zabezpiecza przed uszkodzeniem podczas transportu) tam gdzie jego miejsce, czy do niebieskiego wora ( w Krakowie segregujemy odpady) jednak w ostatniej chwili zobaczyłem napis Wschowa. który wyglądał z pod znacznej ilości taśmy klejącej. Po usunięciu taśmy okazało się, że to nie jak w pierwszej kolejności myślałem karton wycięty z jakiegoś opakowania tylko pocztówki z rodzinnego miasta Jurka.
Na pierwszej pocztówce Klasztor Jezuitów
Na drugiej pocztówce kościół klasztorny pw. św. Józefa Oblubieńca wchodzący w skład kompleksu klasztornego Franciszkanów dawniej Bernardynów.

ps:
Mam nadzieję Jurku, że mi wybaczysz tą osobistą wycieczkę, ale nie mogłem się powstrzymać.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
"Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów" - Jaroslav Hasek

Sob 30 Gru, 2023 14:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.