| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

weekendowe wykopki

w sumie namierzonych ok. 50 szt, wykopanych 20 Uśmiech - moja lopata powiedziala w pewnym momencie dosc.


Opis załącznika:

_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Nie 10 Paź, 2004 13:34

Powrót do góry
sapertorun
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To Kolega sobie w śmietanie chyba zrobi he he'.Ato moje fanty.Pozdrawiam Saper.

Nie 10 Paź, 2004 21:48

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Kruku, gdzie wy kopiecie? Na polu biwakowym..he..he.. rozumiem, że pustych puszek po piwie, znalezionych w krzaczorach nie będziesz wstawiał na forum..he..he. A teraz na poważnie - troszkę słabą miejscówkę wybraliście na kopanie. Uderzajcie lepiej na pola, to nie będą się Niuńkom trafiać zardzewiałe łożyska i śledzie od namiotów. To co z Saperem czeszemy widać u góry. Saper pomysł ze śmietaną bardzo dobry, ale zapomniałeś doradzić Krukowi, żeby dodał jeszcze cebulę, a wówczas będą jeszcze lepsze...
Uśmiech

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 12 Paź, 2004 15:00

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

UśmiechUśmiech ladnie to sie tak smiac z kolegi ??Uśmiech

a tak na powaznie - sledzie te sluzyly do rozciagniecia siatek maskujacych. jest ich od ..... Z drugiej strony swiadczy to o tym ze nikt tam wczesniej nie lazil co sie potwierdza w drugiej czesci fantow, o ktorych z wiadomych wzgledow pisac nie wypada Uśmiech.


a jezeli ktos chce wybrac sie do lasu na sledzie to serdecznie zapraszam Uśmiech

pozdrawiam serdecznie

_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Wto 12 Paź, 2004 23:53

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

He..he.. cześć Kruku, nie bierz tego do Siebie, nie miałem nic złego na myśli. Tak po prostu sobie trochę dowcipkowałem. Wiem jak to jest szukać na zaśmieconym terenie, u nas występuje jeden podstawowy problem, a jest nim niezliczona ilość foli aluminiowej oraz opakowania tetrapak, które dają bardzo ładne sygnały, myślisz, że kopiesz moniaka, a tu znów sreberko. życzę Wam owocnych poszukiwań i trafiania samych konkretów.
_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Czw 14 Paź, 2004 10:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.