| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zagadka dotycząca GOTTLIEB HAMMESFAHR FOCHE

Panowie co możecie powiedzieć o tych 3 nożach , dla znawców to się wyda śmieszne ale dla mniej doświadczonych bardzo pomocne , zachęcam do wypowiedzi

Wto 04 Lut, 2020 22:22

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa





Posty: 1545
Pochwał: 36
Skąd: EU/DE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czołem.

Jak masz zamiar zakupić - to zwróć uwagę - nr 1 i 2 to oryginały Gottlieba, nr 3 to replika (tego 2-go)

pzdr.
stani

_________________
http://www.szabla.org.pl/phpBB3/index.php

Wto 04 Lut, 2020 23:26

Powrót do góry
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kurcze jak zwykle bezbłędnie nie mam pytań , gdybym nie wyczytał tego w książce to na pewno bym się naciął na tą 3 , Gottleb Hammesfahr Solingen Foche najczęściej kopiowany model noża tego producenta , bardzo dobre podróbki są robione w Indiach i Pakistanie ,Oznaczenia na ostrzu są dość wysokiej jakości, chociaż mają większą głębokość niż oryginalne. Na odwrocie znajduje się znaczek odbioru, również wykonany na wysokim poziomie, który bardzo często wprowadza w błąd początkujących kolekcjonerów.

Sro 05 Lut, 2020 0:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.