| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEE
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zagadka dotycząca GOTTLIEB HAMMESFAHR FOCHE

Panowie co możecie powiedzieć o tych 3 nożach , dla znawców to się wyda śmieszne ale dla mniej doświadczonych bardzo pomocne , zachęcam do wypowiedzi

Opis załącznika:

Wto 04 Lut, 2020 22:22

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa

Pochwał: 36

Czołem.

Jak masz zamiar zakupić - to zwróć uwagę - nr 1 i 2 to oryginały Gottlieba, nr 3 to replika (tego 2-go)

pzdr.
stani

Opis załącznika:

Wto 04 Lut, 2020 23:26

Powrót do góry
LEE
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Kurcze jak zwykle bezbłędnie nie mam pytań , gdybym nie wyczytał tego w książce to na pewno bym się naciął na tą 3 , Gottleb Hammesfahr Solingen Foche najczęściej kopiowany model noża tego producenta , bardzo dobre podróbki są robione w Indiach i Pakistanie ,Oznaczenia na ostrzu są dość wysokiej jakości, chociaż mają większą głębokość niż oryginalne. Na odwrocie znajduje się znaczek odbioru, również wykonany na wysokim poziomie, który bardzo często wprowadza w błąd początkujących kolekcjonerów.

Sro 05 Lut, 2020 0:57

Powrót do góry
Strona 1 z 1
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Zamknij Tagi
Bardzo szczęśliwy Uśmiech Smutny Zdziwiony Zszokowany Zniesmaczony Wyluzowany Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Neutral Mr. Green Piwo Czołg2 Kciuk w dół Kciuk do góry Zdziwko Super W szoku Eureka
 Więcej Ikon 

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.