| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odznaka pilota

Witam proszę o weryfikację oryginalności i wycenę czy 2,5 tyś będzie ok


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 16 Sty, 2020 8:01

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bym odpuścił
_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 16 Sty, 2020 8:39

Powrót do góry
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nie wierzę że to kopia , wiesz ja już chyba odpuszczę wszelkie militaria niemieckie , bo to nie ma sensu kopi więcej razem wziętych niż cała 3 rzesza , a co ci w niej nie pasuje podzielisz się spostrzeżeniem dzięki

Czw 16 Sty, 2020 8:43

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

LEE napisał:
... a co ci w niej nie pasuje podzielisz się spostrzeżeniem dzięki


Dosłownie wszystko. Ani set up, ani awers nie odpowiada oryginałowi

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 16 Sty, 2020 12:54

Powrót do góry
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

LEE napisał:
nie wierzę że to kopia , wiesz ja już chyba odpuszczę wszelkie militaria niemieckie , bo to nie ma sensu kopi więcej razem wziętych niż cała 3 rzesza , a co ci w niej nie pasuje podzielisz się spostrzeżeniem dzięki


....tu nie ma co odpuszczać tylko trzeba się za kieszeń złapać i kupować sprawdzone rzeczy a nie szukać niby okazji których w dobie internetu nie ma Razz

Czw 16 Sty, 2020 15:29

Powrót do góry
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

chłopaki to powiedzcie mi czy nóż ten z akucji to też kopia bo od tego samego sprzedawcy bo nóż na poczcie musze pojechać po niego

Czw 16 Sty, 2020 18:34

Powrót do góry
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

powklejam wam linka do tej aukcji noża

https://aukro.cz/nemecky-bojovy-utocny-nuz-jednotek-lw-a-wh-z-ww2-znaceny-tiger-top-6960630971

a tu do aukcji nożą

https://aukro.cz/nemecky-odznak-pro-piloty-v-etuji-znaceny-bsw-r-top-stav-6960597134

już wiem niestety że coś jest z tym nożem nie tak , miałem go kupić nóż już jest na poczcie typ wysłał napisałem do niego że , będę chciął przed zapłatą sprawdzić paczkę czy jest to ten nóż z aukcji bo mógł mi włożyć coś innego

typ starsznie się oburzył że nie pozwoli mi rozpakować paczki na poczcie dopuki za nią nie zapłacę , więc niestety zapaliła mi się czerowna lampka że albo nóż to podróba , albo zapakował mi coś innego do tej paczki , bo gdyby był uczciwy to czego miałby się obawiać , gnojek napisał że jak nie zapłacę to mi nie pozwoli rozpakować paczki ostatecznie może się zgodzić na rozpakowanie paczki przez tel tam na poczcie , zadałem mu pytanie a ile waży nóż on mi odpisał że nie wie a co to za pytanie bo paczka ma prawie 70 deko to ile ten nóż waży ile może ważyć karton

Czw 16 Sty, 2020 19:05

Powrót do góry
rakus13
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 193
Skąd: z Bunkra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Wracając do odznaki ... to pudełko też nie jest oryginalne. Co do nożyka to ja bym odpuścił ( choć klikając w link, aukcja niby trwa, więc nie wiem, jak ten noż na Ciebie czeka na poczcie ? ). Pochwa powinna być czarna. No, a druga sprawa ... sporo negatywnych komentarzy ma ten sprzedający. Jeśli to nawet oryginał, to ja bym nie ryzykował. Tym bardziej, że sprzedawca nie chce z Tobą współpracować. Tylko wyrażam swoją opinie. Pozdrawiam

Czw 16 Sty, 2020 20:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.