| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polon1975
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hobby

Witam
Nie zgodze sie ze kazdy jakies Hobby ma, bo niestety sa osoby ktore niczym sie nie interesuja i zadne ciekawe sprawy ich nie zajmuja...
A szkoda, bo rzeczywiscie jakiekolwiek hobby moze czegos uczyc, rozwijac czy zwyczajnie poglebiac nasza wiedze. Pomijajac juz fakt milo spedzonego czasu , czy oderwania od spraw codziennych i obowiazkow.
Dlatego tez zycze pozytywnych emocji, radosci i satysfakcji w realizacji wlasnych zainteresowan cokolwiek by to bylo!
Pozdrawiam

Pią 22 Mar, 2019 13:51

Powrót do góry
tomol9548
Szeregowiec

Szeregowiec

Moim hobby jest poznawanie historii rzeczy o małym znaczeniu historycznym(ciekawostki). Teraz zainteresowala mnie histroia baniek mydlanych . Czy może ktoś zna tą histrię ? Wyluzowany

Pon 25 Mar, 2019 11:00

Powrót do góry
tobiaszz
Szeregowiec

Szeregowiec

Zbieranie znaczkow pocztowych.

Sob 13 Kwi, 2019 18:19

Powrót do góry
malykMo
Szeregowiec

Szeregowiec

A ja sobie hobbistycznie nurkuje. Kategoria najniższa p1 do 20m, ale fajny klimacik jest pod wodą ( ale czasami trafi się bagno ;d - ostatnio widoczność na jakieś 40cm, woda mętna na maxa, uczucie jakbym był na jakiejś innej planecie ;d)

Pią 07 Cze, 2019 9:53

Powrót do góry
korolka
Szeregowiec

Szeregowiec

Ja również dużo czytam Uśmiech ostatnio kryminały Cobena

Pią 23 Sie, 2019 11:27

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik

Pochwał: 1

Jedno z moich hobby jest czytanie nadzwyczajnych tematów na forum IOH Mr. Green

Pon 18 Lis, 2019 0:11

Powrót do góry
karolyynka
Szeregowiec

Szeregowiec

A mówią, że Polacy mało czytają. Ja tu widzę wielu fanów literatury Uśmiech U mnie kryminały zdecydowanie na pierwszym miejscu. Ostatnio zaczytuję się w Mrozie.

Pon 18 Lis, 2019 18:37

Powrót do góry
JuliaM
Szeregowiec

Szeregowiec

Hobby to rzecz, którą warto mieć, ale czasami całe życie poszukujemy tego czegośUśmiech Dla jednych jest to miłość do historii, co widac po członkach forum. Czasami to uprawianie sportu- bieganie, jazda na rowerze, narciarstwo, czy inne dyscypliny- mówiąc hobby mam na mysli niekoniecznie samo uprawianie sportów, chociaż znam takich, którzy najlepiej z danej dyscypliny znają się na sprzęcie- marki rowerowe, odzież do biegania, która najlepsza, najgorsza, którą warto polecić, jaki materiał, jakie buty. Czy to można nazwac hobby? Zdecydowanie. Są pasjonaci nowinek technologicznych, miłośnicy kolei, czemu nie sprzętu sportowego? Warto mieć hobby, chociażby po to, aby zachować pewną higienę życia, i mieć coś, co pozwoli nam na oddech po pracy.

Wto 19 Lis, 2019 12:09

Powrót do góry
Vorok9
Szeregowiec

Szeregowiec

Ja mam bardzo wiele zainteresowań.. Przede wszystkim fotografia - to moje hobby numer jeden aktualnie. Potem myślę, że historia oczywiście. Miejsce, które uwielbiam odwiedzać to moja ulubiona siłownia w łodzi bo staram się o siebie dbać Uśmiech Lubię też lotnictwo. Odwiedzam kiedy tylko mogę różne pokazy i pikniki Uśmiech Polecam wszystkim Uśmiech

Czw 21 Lis, 2019 20:44

Powrót do góry
Ganda
Szeregowiec

Szeregowiec

U mnie na pierwszym miejscu jest piłka nożna Wink

Pon 02 Gru, 2019 1:20

Powrót do góry
Strona 1 z 1

Skocz do: