| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krce1945 napisał:
Hej Hubert,
Niesamowite zdjęcia z giełdy, co dopiero być na miejscu, można rzeczywiście dostać palpitacji serca. Jakiś czas temu bywałem na zlocie militarnym War & Peace w UK. To była mieszanka rekonstruktorów połączona z giełdą staroci i sprzedawców książek o tematyce militarnej. Świetnie były zorganizowane i prezentowane inscenizacje róznych bitew z okresu głównie II WŚ. Bardzo fajne klimaty. Do Kassel po Twoich zdjęciach mam coraz większa chęć sie wybrać mimo że blisko nie jest :-/
Pozdr Kr
PS. zdjęcia z event'u War & Peace może nie z odznaczami, ale również z pasją do historii.


Hej, na War & Peace nigdy nie byłem, ale filmy i zdjęcia oglądałem wielokrotnie. To chyba największa impreza tego typu na świecie. W naszym Darłówku i Bornym też jest fajny klimat.

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Sro 11 Wrz, 2019 12:03

Powrót do góry
Kafarek
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 209
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To namowiles mnie zeby zostac do soboty Super

Sro 11 Wrz, 2019 12:29

Powrót do góry
EK75
Oberfeldwebel

Oberfeldwebel





Posty: 106
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piękna sprawa ta giełda jak uzbieram więcej kasy to pewnie się wybiorę. Super Super

Czw 12 Wrz, 2019 5:47

Powrót do góry
apze
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To jeszcze dopytam o środę. Na stronie organizatora nie ma nic o środzie. O której więc się pojawić i ile przygotować za wstęp. Wielkie dzięki!
_________________
Poszukuję wszelkich pamiątek, przedmiotów, odznak z przedwojennego Bytomia - Beuthen, oraz ościennych miast na Górnym Śląsku (to już dla kolegów).

Czw 12 Wrz, 2019 9:51

Powrót do góry
Kafarek
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 209
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zobacz na stronce z tego co pamiętam w tym roku jest cos kolo 17euro kobiety bezpłatnie

Czw 12 Wrz, 2019 10:12

Powrót do góry
Kafarek
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 209
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tu masz ...


Opis załącznika:

Czw 12 Wrz, 2019 11:06

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W środę można wyłącznie wejść kupując imienną wejściówkę dilerską ważną przez cała giełdę śr-niedz. Ostatnio kosztowała 90 eur jeśli mnie pamięć nie myli, do nabycia w biurze giełdy - należy się udać do ochrony a oni zaprowadzą do biura.
_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 12 Wrz, 2019 17:31

Powrót do góry
leba57
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1471
Skąd: Gdańsk/Stockholm
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Byłem tam rok temu... ciężko to prosto opisać, widząc przedmioty z kręgu marzeń W szoku
Zaczęło się we wtorek wieczorem. Do dni otwartych dla zwiedzających, większość wartościowych przedmiotów już jest sprzedane. Tak więc bez droższej wejściówki, lub znajomości (po raz enty dziękuję koledzy- wiem, że czytacie) przyjazd w piątek, sobotę nie ma sensu...
Stanowiska Helmuta Weitze, Andreasa Thiese, Petera (ratisbon's), wszystkich, których znamy ze stron internetowych, powalają, dosłownie. Daleko nie jest. Samolotem, samochodem, zaplanować i tam być… warto!

Jeszcze co chcę "zaliczyć", to Ciney w Belgii. Może na wiosnę. Wiem kogo spotkam, tak więc Piwo do zobaczenia!



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam,
Grzegorz

Czw 12 Wrz, 2019 21:06

Powrót do góry
Fryc
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 311
Skąd: WARMIA MAZURY
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Odnośnie prezentowany zdjęć? Można robić zdjęcia na legalu czy raczej z ukrycia?

_________________
Pozdrawiam.
Tomek

Sob 14 Wrz, 2019 12:06

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fryc napisał:
Witam.
Odnośnie prezentowany zdjęć? Można robić zdjęcia na legalu czy raczej z ukrycia?


Większość wystawców jest niechętna fotografowaniu ich zbiorów wystawionych na sprzedaż.
pzdr,
Bubba_Z

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Sob 14 Wrz, 2019 15:39

Powrót do góry
Fryc
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 311
Skąd: WARMIA MAZURY
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bubba_Z napisał:
Fryc napisał:
Witam.
Odnośnie prezentowany zdjęć? Można robić zdjęcia na legalu czy raczej z ukrycia?


Większość wystawców jest niechętna fotografowaniu ich zbiorów wystawionych na sprzedaż.
pzdr,
Bubba_Z

Tak też myślałem. Wybieram się w tym roku , i szkoda że z wyjazdu nie będzie można zrobić pamiątkowego albumu.

_________________
Pozdrawiam.
Tomek

Sob 14 Wrz, 2019 16:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.