| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
c4rdiv
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukuje historyka-do wydania książki

Witam

Z góry przepraszam jeśli złamałem regulamin. Od pewnego czasu pracuje nad ważnym projektem - jestem w posiadaniu około 400 stron dzienników i pamiętników ludzi którzy przeżyli okupację polską, byli więźniami obozów jenieckich oraz koncentracyjnych są to zapiski Polaków znajdują się tam też zapiski z powstania wielkopolskiego oraz wiele zdjęć (reprodukcji oraz oryginałów) przedstawiających życie w obozie koncentracyjnym, zdjęcia z Monte Cassino, Powstańców Wielkopolskich. Niektóre zdjęcia liczą 100 lat i są oryginalne (np, zdjęcie z berlina 1918r, zdjęcie wojska polskiego 1919 i wiele innych ciekawych zdjęć oraz oryginalnych rozkazów).

Poszukuje osoby z tytułem uczelnianym, która specjalizuję się w historii okupowanej Polski oraz okresu 1919-do końca II wojny światowej.
Osoba ta miałaby za zadanie uczestniczyć w przedsięwzięciu jakim jest opracowanie posiadanych przez nas materiałów i dopisanie tam faktów.Osoba miała by zysk % we wspólnym wydaniu książki. Jesteśmy w kluczowym etapie zdobywania funduszy oraz ciekawych nazwisk do promocji książki, jednak brakuje nam kluczowej postaci- Historyka który podpiszę się swoim nazwiskiem pod daną publikacją i weźmie na siebie także odpowiedzialność przy opracowaniu publikacji tak by żadne fakty nie były zakłamane. Szacowany nakład ma wynieść minimum kilka tysięcy egzemplarzy książki a może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych sztuk. Kluczową postacią będzie tutaj Historyk.
Nie ukażemy żadnych materiałów ani zapisków z posiadanych przez nas zbiorów oraz wszelkie informacje zostaną uzyskane po kontakcie mailowym a później telefoniczym z nami.

Uprzedzam książka nie trafi do żadnej instytucji publicznej, mieliśmy już takie propozycje jednak są one mało atrakcyjne z punktu widzenia że miało by to trafić głównie do uczelni wyższych i uniwersytetów. Naszym zadaniem jest tak opracowanie książki i jej publikacji aby trafiła do jak najszerzej ilości narodu Polskiego, tak żeby Polska historia nie została zapomniana.

Proszę o kontakt mailowy: [email protected]
Lub podawanie tutaj kontaktu historyków, którzy chcieliby z nami współpracować.

Zdjęcie książki : https://imgur.com/a/Sr0fFqL

Sro 31 Lip, 2019 12:09

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.