| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkowalska
Szeregowiec

Szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Potrzebna sala konferencyjna na zlot fanów militarii

Witam wszystkich, mam do zorganizowania zlot fanów militariów, gdzie kilku wysokiej klasy specjalistów przeprowadzi wykład. Sala musi być dużo (ponad 100 osób) mieć dobry sprzęt multimedialny i znajdować się niedaleko lotniska w Warszawie. Polecicie coś?

Wto 04 Cze, 2019 10:50

Powrót do góry
anulkaaa
Szeregowiec

Szeregowiec

SALA

Cześć. Podaj co to będzie za konferencja może wpadnę Uśmiech
W stolicy to chyba nie ma co narzekać na brak obiektów? Question Teraz nawet malutkie restauracje chcą organizować takie eventy. Myślę, że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem czegoś. Zajrzyj tu http://salekonferencyjne.pl portal o konferencjach z całej Polski. Warszawa też oczywiście jest. SPoro zdjęć i opisów. Do zobaczenia Mr. Green Piwo

Pią 07 Cze, 2019 11:30

Powrót do góry
wittentry
Szeregowiec

Szeregowiec

tu masz forum o takich obiektach http://www.forum.konferencje.com/ ,może tam ktoś Ci pomoże, to forum tylko związane z konferencjami

Sro 12 Cze, 2019 13:56

Powrót do góry
Strona 1 z 1

Skocz do: