| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podziękowanie

Chciałbym wam opowiedzieć pewną sytuację. Ktoś powie a cóż to takiego ? Przecież to normalne.Ale w dzisiejszych czasach niestety bywa różnie.A z uczciwością bywa różnie.
Ale do rzeczy.Po ostatnim ,,update,, sprzedałem dwa odznaczenia mocno do siebie podobne tyle że jeden z ,,WH,, a drugi z ,,LW,, .No i mój siwy łeb podczas pakowania zamienił odbiorców. Sprawa szybko się wydała. Wyobrażcie sobie że koledzy podeszli do tego na zupełnym luzie wręcz przyjażnie a wcale nie musieli.Odznaczenie z Wrocławia poszło do Krakowa a z Krakowa do Wrocławia. Jestem dumny że mamy takich forumowych kolegów. Paweł,Krzysiek dziękuję za wyrozumiałość .Jesteście wielcy.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 04 Cze, 2019 20:11

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Drogi Jurku.
Czuję się trochę zażenowany i trochę onieśmielony po Twoim wpisie. Tego typu sytuacje zdarzały się i będą się komuś zdarzać. Człowiek jest tylko człowiekiem. Nikt nie działa perfekcyjnie cały czas.
Najważniejsze, że wszystko udało się poukładać, bo taki problem to nie problem.
Pozdrawiam.

Wto 04 Cze, 2019 20:40

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Jurku,
Też jestem zaskoczony wpisem, bo jest to, albo bardziej powinien być zupełnie naturalny odruch przy rozwiązaniu losowo zaistnialej sytuacji. Ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby mógło być inaczej. Jak napisał Paweł taki problem, to nie poroblem Uśmiech , a Twój pomysł żeby wysłać sobie wzajemnie odznaczenia najlepszy z możliwych. Jednym slowem dobrze sie z Wami współpracuje, nie tylko na forum, ale i poza nim.
Serdecznie Was pozdrawiam
Krzysztof

Wto 04 Cze, 2019 23:42

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bo to jest normalny, naturalny odruch, nie wydaje mi się to dziwne. Super
_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Sro 05 Cze, 2019 22:51

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.