| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adalbert05
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szfka szpitalna, narzędziowa lub biurowa.

Metalowa, niekompletna, pierwotnie zielona, solidnie wykonana. Metalowe kółka z łożyskami, otwór po szufladzie, drewnianej lub metalowej. Brak blatu, być może był drewniany. Brak oznaczeń poza przynitowaną tabliczką z napisem "Reichseigentum". Wymiary: dł.75cm, wys.54cm, szer.42cm. Pierwotnie myślałem o szafce narzędziowej, ale raczej za niska, jeżeli narzędziowa to służyła osobie siedzącej. Na szafkę biurową nie wygląda, może improwizowane wyposażenie sztabu lub urzędu? Poza tabliczką nie znalazłem innych oznaczeń.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 22 Maj, 2019 16:47

Powrót do góry
Asabye
Leutnant

Leutnant





Posty: 477
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Reichseingentum to znaczy,, wlasnosc Rzeszy,, a szafka mogla sluzyc na,, wszystko,,. Najpewniej blaty byly szklane, moze wyposazenie lazaretu. Nie wiem. Jakby bylo wyposażenie sztabu to by winno byc,, Reichseingentum H. V. st,, czyli Heeresverwaltungsstelle,, wlasnosc armii. A przynajmniej tak mysle.
Fajna polka, dorob szklane blaty, bedzie git.
Cheers
Lukas Piwo

_________________
Wenn es von den Zeiten des Friedens zu lernen, ist, Sie zahlen einen hohen Preis während des Krieges.

Sro 22 Maj, 2019 17:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.