| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulk23
Szeregowiec

Szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bagnet lebel prośba o identyfikację

Witam wszystkich. Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo się odnajduję. Stałam się szczęśliwą posiadaczką takiego oto bagnetu i chciałabym czegoś więcej się o nim dowiedzieć. Wiem że to bagnet francuski używany również w wojsku polskim. Niestety nie ma żadnych oznaczeń (przypuszczam że zatarł je czas). O ile się orientuję pochodzi z lat 1915-1916 ale nie wiem czy mam dobre informacje. Bardzo proszę o pomoc. Chciałabym też wiedzieć ile jest wart.

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pon 18 Mar, 2019 11:59

Powrót do góry
Zegarnik
Szeregowiec

Szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lebel 1886/93/16 z mosiężną rękojeścią. Stan taki sobie raczej słaby(rękojeść ładna i głownia wygląda na przyzwoitą). Kogoś wyrobionego nie zainteresuje. Było tego multum wyprodukowane i ceny za ładne bagnety to kilka stówek. Za tego to auta nie zmienisz, mieszkania nie wyremontujesz jeśli już to może duża pizza ci wyskoczy...może 2.

Pią 29 Mar, 2019 17:22

Powrót do góry
Strona 1 z 1
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Zamknij Tagi
Bardzo szczęśliwy Uśmiech Smutny Zdziwiony Zszokowany Zniesmaczony Wyluzowany Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Neutral Mr. Green Piwo Czołg2 Kciuk w dół Kciuk do góry Zdziwko Super W szoku Eureka
 Więcej Ikon 

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.