| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pudełko

Witam. Takie pudełko, ma szanse być epokowe?
Odznaczenia dołożyłem, bo nie było.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Sty, 2019 8:40

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pudełko

Kosiornik napisał:
Witam. Takie pudełko, ma szanse być epokowe?
Odznaczenia dołożyłem, bo nie było.


Szansa jest ale udowodnie tego to w wiekszosci przypadkow utopia chyba ze istnieja zdjecia ktore pokazuja owe pudelko w epoce z ktorej wlasciciel uwaza ze pochodzi. Ogromna wiekszosc z nich pochodzi z wyrobow srebrnych i zostala 'adoptowana' na potrzeby medali przez weteranow aczkolwiek zdazaja sie tez sety wykonane na zamowienie jubilerow, glownie na bazie pudelek firmy D&B (i pewnie wielu innych).

Czw 03 Sty, 2019 19:14

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja nie chcę niczego udowadniać. O pudełkach mam mgliste pojęcie a o takich tym bardziej, to dostałem od kolegi, który przywiózł je z Niemiec i tyle wiem na jego temat. A nie, przepraszam, już się dowiedziałem na Fb. no i od Ciebie.
Dziękuję.

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Sty, 2019 19:35

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosiornik napisał:
Ja nie chcę niczego udowadniać.


Ale chyba bylbys zainteresowany tym zeby osoba ktora ktora ocenia to o ocene czeko prosisz poparla to dowodami ergo udowodnila lub przynajniej chciala udowodnic swoje opinie?

Czw 03 Sty, 2019 19:41

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj jak ktoś pomaga w takich sprawach popiera to w jakiś sposób, np. swoim autorytetem i to mi wystarczy, opinii głupkowatych, lub mało wiarygodnych nie biorę pod uwagę.
Tak przynajmniej było, ale co raz więcej tu przepychanek i waśni niż merytorycznej dyskusji i widzę że już się wielu osobom nie chce tu nawet zaglądać... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Sty, 2019 19:45

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosiornik napisał:
Zazwyczaj jak ktoś pomaga w takich sprawach popiera to w jakiś sposób, np. swoim autorytetem i to mi wystarczy, opinii głupkowatych, lub mało wiarygodnych nie biorę pod uwagę.
Tak przynajmniej było, ale co raz więcej tu przepychanek i waśni niż merytorycznej dyskusji i widzę że już się wielu osobom nie chce tu nawet zaglądać... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Moze dlatego ze sa juz zmeczeni czytajac tezy 'wszystkowiedzacych' ktore nie sa poparte dowodami tylko ich reputacja?

Czw 03 Sty, 2019 19:51

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

matthew napisał:
Kosiornik napisał:
Zazwyczaj jak ktoś pomaga w takich sprawach popiera to w jakiś sposób, np. swoim autorytetem i to mi wystarczy, opinii głupkowatych, lub mało wiarygodnych nie biorę pod uwagę.
Tak przynajmniej było, ale co raz więcej tu przepychanek i waśni niż merytorycznej dyskusji i widzę że już się wielu osobom nie chce tu nawet zaglądać... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Moze dlatego ze sa juz zmeczeni czytajac tezy 'wszystkowiedzacych' ktore nie sa poparte dowodami tylko ich reputacja?

Niektórych reputacja wiele znaczy, uwierz mi...

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Czw 03 Sty, 2019 19:55

Powrót do góry
matthew
Aspirant

Aspirant





Posty: 158
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosiornik napisał:
Niektórych reputacja wiele znaczy, uwierz mi...


Nie ma ludzi ktorzy nie popelniaja bledow. I ci z reputacjami i ci bez. Zdajac sie na opinie nie poparta faktami wydana przez kogokolwiek odbierasz sobie samemu prawo do wiedzy.
Znakomita wiekszosc autoryteow i innych krzykaczy w naszym hobby to albo zwykli klamcy, albo zlodzieje albo jedno i drugie. Oczywiscie zdazaja sie tez perelki ale jest ich coraz mniej.

Czw 03 Sty, 2019 20:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.