| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biletykomunikacyjne
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolekcjonuję bilety komunikacji miejskiej

Witam,

mówimy tu o innych obliczach historii, więc podzielę się z Wami moją kolekcją.

Od 18 lat kolekcjonuję bilety komunikacji miejskiej z całej Polski. Mam już ponad 4000 biletów z 144 miast Polski.

Wiem, że na co dzień, jadąc do pracy czy szkoły nie zwracacie uwagi na bilety i po przyjeździe na przystanek wyrzucacie je do kosza. Ja kiedyś też tak robiłam, ale było to bardzo dawno. Jeździłam komunikacją miejską w wielu miastach i zauważyłam jak różne i ciekawe mogą być wzory biletów. Wtedy postanowiłam zebrać je wszystkie!

I tu mam do Was prośbę, bo bez takich ludzi jak Wy, zebranie tak imponującej kolekcji nie byłoby możliwe. Jeśli masz w portfelu używane bilety ulgowe, normalne, miesięczne, dobowe itp. to chętnie się nimi zaopiekuję. Liczy się dla mnie każdy bilet, ponieważ każdy skrywa w sobie historię podróży.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wzbogacić moją kolekcję, proszę o wiadomość e-mail, a podam adres do wysyłki:

E-mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/Kolekcja-biletów-Komunikacji-Miejskiej-166030427103808/
Opłacę przesyłkę
Dziękuję za każdą wiadomość i każdy bilet!



Opis załącznika:

_________________
Kolekcjonuje bilety komunikacji miejskiej http://biletykomunikacyjne.pl/


Ostatnio zmieniony przez Biletykomunikacyjne dnia Nie 22 Wrz, 2019 18:05, w całości zmieniany 1 raz

Nie 20 Maj, 2018 19:52

Powrót do góry
Pawel29
Nitto Hei

Nitto Hei





Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobra zajawka. Kiedyś zbierałem ale w trakcie przeprowadzek, wiele z nich poginęło i zaginęło w "tajemniczych okolicznosciach". Często w czasie podróży zbieram bilety, bo mają dla mnie wyjątkową wartość sentymentalną Uśmiech Bardzo szczęśliwy

Sro 23 Maj, 2018 12:36

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.