| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbirek102
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 373
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ISA do id

Witajcie koledzy, u Fishera znalazłem coś podobnego i u niego widnieje jako niesygnowany S&L, czy się mylę ?
pozdrawiam Maciej



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 09 Maj, 2018 8:05

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: ISA do id

zbirek102 napisał:
Witajcie koledzy, u Fishera znalazłem coś podobnego i u niego widnieje jako niesygnowany S&L, czy się mylę ?
pozdrawiam Maciej


Hej,
Wygląda dość dziwnie - połączenie niby zaciskanego haczyka (słabo widać na zdjęciu) z lutowanym zawiasem (nie spotkałem sie z taką wersją, albo jest wszystko lutowane, albo wszystko zaciskane) i kanciasto szlifowane wewnętrzne krawędzie prawego wieńca od strony mausera i do tego te malowanie imitujące srebrzenie. IMO malowana kopia S&L'a, ale poczekaj z decyzją na opinie innych forumowiczów.
P/Kr



Opis załącznika:

Sro 09 Maj, 2018 15:54

Powrót do góry
DEEP DIGGER
Porucznik

Porucznik





Posty: 780
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: ISA do id

zbirek102 napisał:
Witajcie koledzy, u Fishera znalazłem coś podobnego i u niego widnieje jako niesygnowany S&L, czy się mylę ?
pozdrawiam Maciej


Hej Koiledzy

Według mnie to kopia naszego ulubieńca Staegemeir'a. 2 pionowe kreski na rewersie to jedna z cech charakterystycznych tej podróby. IMO

Piwo

_________________
-----------------------------

Poszukuję artefaktów militarnych sygnowanych Stargard i p, Stettin, Sedina Finkenwalde.

Szukam również pamiatek związanych ze STALAGIEM IID Stargard oraz byłym lotniskiem w Kluczewie.

Pozdrawiam Seba

Sro 09 Maj, 2018 19:00

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej Seba,
Trzeba uważać bo te kreski pionowe wystepuja rownież w oryginalnych odznaczeniach ISA S&L wlasnie przy wersjach z lutowanym set-upem.
P/Kr

Sro 09 Maj, 2018 19:32

Powrót do góry
zbirek102
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 373
Skąd: Radom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krce1945 napisał:
Hej Seba,
Trzeba uważać bo te kreski pionowe wystepuja rownież w oryginalnych odznaczeniach ISA S&L wlasnie przy wersjach z lutowanym set-upem.
P/Kr


Właśnie tym się zasugerowałem zaryzykować pomimo kiepskich zdjęć na aukcji, no cóż wtopa...
Albo będę próbował zwrócić, dzięki Panowie Super

Sro 09 Maj, 2018 20:38

Powrót do góry
DEEP DIGGER
Porucznik

Porucznik





Posty: 780
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krce1945 napisał:
Hej Seba,
Trzeba uważać bo te kreski pionowe wystepuja rownież w oryginalnych odznaczeniach ISA S&L wlasnie przy wersjach z lutowanym set-upem.
P/Kr

Jasna sprawa Super
Pisząc szybko z pracy nie ma się czasu na rozwijanie wypowiedzi...

_________________
-----------------------------

Poszukuję artefaktów militarnych sygnowanych Stargard i p, Stettin, Sedina Finkenwalde.

Szukam również pamiatek związanych ze STALAGIEM IID Stargard oraz byłym lotniskiem w Kluczewie.

Pozdrawiam Seba

Sro 09 Maj, 2018 21:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.