| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yunona
Szeregowiec

Szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nieśmiertelniki olx

Czołem kamraci. Uśmiech Na olixie wpadły mi w oko te oto blaszeczki. Czy ktoś może potwierdzić, oszacować jaka jest ich wartość i czy jest taka jaką podaje sprzedający? Może jeszcze jakieś info dodatkowe na temat tego skąd pochodzą itd.
Question Kciuk do góry
https://www.olx.pl/oferta/niesmiertelniki-CID767-IDsQ7or.html#934ebae5e3

Ostatnio zmieniony przez yunona dnia Wto 10 Lip, 2018 11:26, w całości zmieniany 1 raz

Pią 20 Kwi, 2018 14:16

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wartość jest zawyżona przynajmniej dwukrotnie. Blaszki należą do tych popularniejszych. Po kolei - Stamm Kp GEB 350 - komp kadrowa 350 zapasowego batl grenadierów, 4 komp karabinów maszynowych 185 pułku piechoty, następna to moim zdaniem - 3 komp VIII batl strzelców krajowych z VIII okręgu wojskowego i któraś komp 456 pułku piechoty.

Sob 21 Kwi, 2018 9:44

Powrót do góry
Strona 1 z 1
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Zamknij Tagi
Bardzo szczęśliwy Uśmiech Smutny Zdziwiony Zszokowany Zniesmaczony Wyluzowany Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Neutral Mr. Green Piwo Czołg2 Kciuk w dół Kciuk do góry Zdziwko Super W szoku Eureka
 Więcej Ikon 

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.