| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Jestem Hitlerem"

Niemiecki emigrant mieszkający od zakończenia II wojny światowej w Argentynie, twierdzi, że jest Adolfem Hitlerem. 128-latek mówi, że musiał ukrywać się przez tyle lat, gdyż obwiniono go o zbrodnie, których nigdy nie popełnił.

Argentyński dziennik „El Patriota” opublikował wywiad z Hermannem Guntherbergiem – 128-letnim Niemcem, który zarzeka się, że jest kanclerzem III Rzeszy.

– Obwiniano mnie o zbrodnie, których nie popełniłem i przez to właśnie musiałem połowę mojego życia ukrywać się przed Żydami. Zostałem więc w wystarczający sposób ukarany – przekonywał.

Guntherberg tłumaczył dziennikarzom, że obwiniono go straszne zbrodnie tylko dlatego, że Niemcy przegrały wojnę.

– Gdy ludzie poznają prawdę, zmienią zdanie na ten temat – oznajmił.


Hitler czy choroba?


Żona wiekowego Niemca przekazała jednak mediom, że dwa lata temu u jej męża zdiagnozowano chorobę Alzheimera. Para jest małżeństwem 60 lat, a mąż dotąd ani razu nie wspomniał o swojej sensacyjnej przeszłości.

Źródło: Dostarczane przez Platforma Mediowa Point Group SA

Wto 02 Sty, 2018 13:46

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alzheimer i wszystko jasne! A do tego może jeszcze paranoja?
Ale osobiście jestem zdania, że Hitler uciekł do Argentyny. Z tym się zgodzę. Gdyby było inaczej, to KGB nie szukałoby go do połowy lat 70-tych właśnie w Argentynie i Brazylii.

Wto 02 Sty, 2018 20:07

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cóż- jak to mawiają a propos całkiem - lepiej mieć Parkinsona i trochę rozlać, niż Alzheimera i w ogóle zapomnieć wypić...

Sro 24 Sty, 2018 23:55

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zubek napisał:
Cóż- jak to mawiają a propos całkiem - lepiej mieć Parkinsona i trochę rozlać, niż Alzheimera i w ogóle zapomnieć wypić...


He, he - dobre. Bardzo szczęśliwy Ale o ile wiem, to Hitler był nietrunkowy... Question Question Question Bardzo szczęśliwy

Czw 12 Kwi, 2018 13:05

Powrót do góry
Daminn
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ale sobie wybrał postać Razz może po cichu go fascynował tylko nie chciał się przyznać

Sro 03 Paź, 2018 14:08

Powrót do góry
Sator007
Leutnant

Leutnant





Posty: 201
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alzheimer nie wybiera ,a jego urojenia według mnie są dziełem czystego przypadku,albo jakiegoś losowego wydarzenia z ostatnich lat Uśmiech
_________________
Pozdrawiam - Artur

Sob 20 Paź, 2018 14:47

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.