| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

3 Niesmiertelniki SS ,prosze o identyfikcaje

nabylem 3 niesmiertelniki ss czy moge prosisc o identyfikacje i ocene oryginalnosci..podobno wyszly kiedy pod Halbe..

Nie 11 Lut, 2018 23:11

Powrót do góry
torpeda3945
Major

Major





Posty: 1787
Pochwał: 4
Skąd: Gotenhafen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witaj , Zeesen dobra miałem kilka Super Co do pierwszej , trzeba uważać !!! Bardzo modne wybicie w blaszkach , ostatnim czasem. Nie neguje że jest zła Piwo
_________________
pozd Darek

Nie 11 Lut, 2018 23:32

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dzieki Darek za opinie

torpeda3945 napisał:
Witaj , Zeesen dobra miałem kilka Super Co do pierwszej , trzeba uważać !!! Bardzo modne wybicie w blaszkach , ostatnim czasem. Nie neguje że jest zła Piwo

dzieki za opinie ..a ta PZ AUfklerung ss rzadko spotykana w przyrodzie ?pozdr Robert

Nie 11 Lut, 2018 23:46

Powrót do góry
torpeda3945
Major

Major





Posty: 1787
Pochwał: 4
Skąd: Gotenhafen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie tak Super Będąc na giełdzie na pewno bym ją kupił Mr. Green Co do pierwszej zobacz wątek koleżanki ELI Przyjaciele co do blaszek lipnych
_________________
pozd Darek

Pon 12 Lut, 2018 0:03

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Darek dorzuce pare fotek

torpeda3945 napisał:
Moim zdanie tak Super Będąc na giełdzie na pewno bym ją kupił Mr. Green Co do pierwszej zobacz wątek koleżanki ELI Przyjaciele co do blaszek lipnych

pare fotek dorzucam ,moim zdaniem za tak przemawiaja wrzerki na krawedziach liter jak rowniez rownomierna patyna ktora jest na niesmiertelniku jak i zarowno wewnatrz liter..tutaj lepsze fotki bo w zasadzie to podstawa do dobrej oceny..co do watku Eli nie znalazlem kopi tej jednostki gdzie moge znalezsc te lipna blaszke tef formacji? na ktorej stronie..

Pon 12 Lut, 2018 1:12

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maly link..

wlasnie natrafilem na taki watek z WAFu...
http://www.wehrmacht-awards.com/forums/showthread.php?p=6620501
tam tez widnieje taki niesmiertelnik uklad liter,opuszczenia liter odstepy rodzaj czcionki odpowiada mojemu..jakby ktos mial uwagi na nie lub tak to bardzo mnie ucieszy kazda wskazowka..pozdr Robert

Pon 12 Lut, 2018 1:27

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przy Zessen jak pisał Darek nie ma wątpliwości, że dobra. Pozostałe to końcówka wojny i dla tego nie ma za wiele do porównania. Bardzo rzadkie. Pz Aufkl moim zdaniem będzie dobra. Widać, że zmiany powierzchni wchodzą na bicia. Taką blaszkę widziałam tylko w książce o blachach SS. Falke - taka też jest w książce (co nie musi stanowić gwarancji Wink) i wygląda, że plamki też wchodzą na bicia. Trudna do oceny ale może być dobra.

Pon 12 Lut, 2018 12:33

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ss

perperuna75 napisał:
Przy Zessen jak pisał Darek nie ma wątpliwości, że dobra. Pozostałe to końcówka wojny i dla tego nie ma za wiele do porównania. Bardzo rzadkie. Pz Aufkl moim zdaniem będzie dobra. Widać, że zmiany powierzchni wchodzą na bicia. Taką blaszkę widziałam tylko w książce o blachach SS. Falke - taka też jest w książce (co nie musi stanowić gwarancji Wink) i wygląda, że plamki też wchodzą na bicia. Trudna do oceny ale może być dobra.

Dzieki Ela za wypowiedz..dla mnie wlasnie przekonujace sa punktowe utlenienia na krawedziach liter i numerow..plus wewnatrz liter jest patyna taka sama jak na powierzchni ekma..to rodzaj zdrowej patyny co mnie preekonuje..masz moze jakies namiary na kopie elm Falke lub oryginal lub watpliwy oryginal?jak piszesz ciezko znalezsc material porownawczy..ale sugerujac sie stanem zachowania utlenien punktowych patyny jestem jednak na tak ale jezeli pojawi sie jakis dowod ze moze byc bee to oczywiscie uznam to a szczegolnie ze mam je z pewnego zrodla..o moge zawsze zwrocic..moj kolega mial ich w klaserze z 30.40 szuk ss i sam wybieralem co chcialem..reszte jak spotkam go na gieldzie to pofotografuje i dam do oceny..wowczas bede mogl moze przejac je wszystkie:)te ekmy mialy eostac wydobyte pod Halbe..pozdr Robert

Pon 12 Lut, 2018 13:14

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fotki dobrych Falke mam właśnie z tego linka z WAFu (jest tam też ta z książki). Mam też zdjęcie wykopanej w Niemczech III /SS Gren Rgt F. Dodaję fotkę tej wykopanej plus kilka kopii.

Pon 12 Lut, 2018 21:29

Powrót do góry
Karo32
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 284
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzieki Ela za foty...

perperuna75 napisał:
Fotki dobrych Falke mam właśnie z tego linka z WAFu (jest tam też ta z książki). Mam też zdjęcie wykopanej w Niemczech III /SS Gren Rgt F. Dodaję fotkę tej wykopanej plus kilka kopii.

Na tej wykopanej widac ze lezala glebiej i jest podjedzona natomiasr rowniez widac patyne w glebi liter i tego falszerz nie podrobi..moze zabrudzic litery ale nie osiagnie efektu zdrowej patyny powierzchniowo i w srodku liter..ten Falke vo wstawilem do oceny wyglada na znalezisko podsciolkowe byl pewnie plytko z dosxiadczenia wiem ze wowczas rzeczy sa w dobrym stanie..moze ktos moglby wstawic ten niesmiertelnik na WAF czy GCA do oceny..?moze znalazlby ktos z tamtych forow wiecej materialu?
Dla nas tez bylby pozytek bo bedziemy madrzejsi ...pozd i dziekuje za wypowiedzi,Robert

Pon 12 Lut, 2018 21:55

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.