| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

UFO nad Tenri i St. Maarten

Donosi nam Pan Kiyoshi Amamiya z Tenri:

Ujrzeliśmy Nocne Światło

W dniu 27.XI.2017 roku, o godzinie 17:50 wyszliśmy z separatki naszej córki Shimy i schodziliśmy po schodach.
Kiedy moja żona i ja opuściliśmy szpitalny hall, ujrzałem „gwiazdę” bardzo jasną, położoną na górze i nieco w prawo. Przesuwała się powoli w kierunku północnego-wschodu. Wycelowałem aparat fotograficzny w jej stronę i zacząłem robić zdjęcia.
Świecący obiekt przesunął się przez tarczą Księżyca (w konstelacji Wodnika). Pewna kobieta wyszła także ze szpitala o także obserwowała Nocne Światło.
- To jest spadająca gwiazda – rzekła.
Obiekt poruszał się wciąż. Potem zasłonił go dach szpitala. Zmieniłem pozycję i patrzyłem nań poza dachem szpitala. Jednakże tam już nie było tego światła.
- To trwało jakieś trzy minuty – powiedziała moja żona patrząc na zegarek. A oto zdjęcia tego NL: http://wszechocean.blogspot.com/2017/12/ufo-nad-tenri-i-st-maarten.html ...

Drugi ciekawy przypadek – tym razem Obiektu Dziennego – udało mi się znaleźć na YT, na filmiku ukazującego okolice lotniska na St. Maarten na Karaibach – zob. https://www.youtube.com/watch?v=XBWCPxnkyPA. Mniej więcej w połowie filmu pokazano podejście do lądowania i lądowanie Boeinga-747 Jumbo Jet w barwach chińskiej kompanii CATHAY PACIFIC CARGO z Hong Kongu, o numerze rejestracyjnym B-LJE. I tu rzecz ciekawa – w 5 minucie i 6 sekundzie na ujęciu pokazującym podchodzącego do lądowania Boeinga nieco w lewo i na górze widać jasny punkt, który przypomina kulkę zawieszoną w powietrzu. Żeby było ciekawiej, to ten obiekt błyska nieregularnie białym światłem, co wyraźnie widać na filmie.
Co to było? Ptak? – być może, ale ptaki regularnie łopoczą skrzydłami i przesuwają się, zaś ten obiekt jest jakby nieruchomy. Może to inny samolot? Gdyby tak było, to światło byłoby stałe i zmieniałoby pozycję. Balon? Możliwe, ale też nie wisiałby nieruchomo. Tak czy owak, ten obiekt wypełnia definicję UFO – Nieznany Obiekt Latający…

Czy ktoś może ma jakiś pomysł?

Pon 25 Gru, 2017 13:03

Powrót do góry
saddam44
Major

Major





Posty: 1700
Pochwał: 6
Skąd: Guantanamo Bay
Archiwum: Langley, Virginia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

link juz nie dziala. Mysle ze gwiazdy spadajacej nie da sie ogladac az tak dlugo.
_________________
Tatarska jazda, półksiężyc i gwiazda.

Czw 04 Sty, 2018 0:41

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gwiazda spadająca to błyskawiczny przelot świecącej kulki wlokącej za sobą płomienisto-dymowy ślad. Tutaj tego nie było, a obiekt zdawał się tkwić w jednym miejscu...

Nie 11 Lut, 2018 10:11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.