| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 708, 709, 710 ... 774, 775, 776  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam i proszę o info czy to oryginał.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7136597594

Sob 20 Sty, 2018 13:41

Powrót do góry
Jaro76
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 26
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważasz że to Jacku kopia to po co licytujesz ?

Sob 20 Sty, 2018 13:50

Powrót do góry
Jaro76
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 26
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Więcej zdjęć BEOBACHTERABZEICHEN. Pierwszy właściciel delikatnie odgiął skrzydła orła i dlatego tak wygląda.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sob 20 Sty, 2018 14:17

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wczoraj trochę nad nim posiedziałem, nie pasował mi układ jednego pióra na skrzydle, co raczej jest wynikiem uszkodzeń mechanicznych. Po odgiętych skrzydła i śladach na awersie orła można wnioskować że było coś kombinowane, orzeł mógł być naderwany lub poluzować się i z tego powodu nity były powtórnie dobijane. W mojej ocenie mimo tych dewastacji jest to wciąż oryginalny obserwator Meybauera.
Pozdr/Krzysztof

Sob 20 Sty, 2018 15:01

Powrót do góry
Jaro76
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 26
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to że około 2 lat temu był na IOH i wszyscy twierdzili że na 1000% oryginał i był kupiony od użytkownika IOH. Teraz budzi wątpliwości. Laughing

Sob 20 Sty, 2018 15:59

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jaro76 napisał:
Najlepsze jest to że około 2 lat temu był na IOH i wszyscy twierdzili że na 1000% oryginał i był kupiony od użytkownika IOH. Teraz budzi wątpliwości. Laughing


Nie budzi wątpliwości jej oryginalność, ale to że mogło być coś kombinowane. Nie dowiemy się pewnie nigdy, czy jest to składak, czy miał tylko dobicie nitów (stawiam bardziej na to drugie).
P/Kr

Sob 20 Sty, 2018 16:57

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cześć
Czy ktoś miał do czynienia z użytkownikiem prezzemolo na allegro i jego sklepem internetowym order-one ? wszystko gra ?
http://allegro.pl/talerz-ebonitowy-z-runami-ss-rarytas-i7133124370.html
Co sądzicie o tej aukcji powyżej bo chciałem znacznie przebić,ale ostatecznie zrezygnowałem.

Sob 20 Sty, 2018 23:02

Powrót do góry
leba57
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1471
Skąd: Gdańsk/Stockholm
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

AtomikDestruktor napisał:
Cześć
Czy ktoś miał do czynienia z użytkownikiem prezzemolo na allegro i jego sklepem internetowym order-one ? wszystko gra ?
http://allegro.pl/talerz-ebonitowy-z-runami-ss-rarytas-i7133124370.html
Co sądzicie o tej aukcji powyżej bo chciałem znacznie przebić,ale ostatecznie zrezygnowałem.



Co do pierwszego pytania, to dobry sprzedawca Kciuk do góry
Jeszcze nie słyszałem złych komentarzy na Jego temat, a już dobrych kilka lat sprzedaje na Alezło.

_________________
Pozdrawiam,
Grzegorz

Nie 21 Sty, 2018 1:24

Powrót do góry
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kupowałem już od Order One. Bez problemów. Jak ustalaliśmy ostateczną cenę to nigdy nie zmieniał i nie odwoływał jak co niektórzy ( zainteresowany wie o kim mowa ). Na pewno można się z gościem dogadać.

Nie 21 Sty, 2018 9:27

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kilka razy kupowałem od Niego, nigdy nie miałem żadnych problemów. Można się dogadać. Nigdy też nie widziałem aby oferował kopie.

Nie 21 Sty, 2018 10:03

Powrót do góry
Kamil1989
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Dabrowa Gornicza
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kolejna odznaka luftwaffe Zobacz ofertę: PILOTA ZA 110 LOTÓW - SYGNOWANA B&NL !!
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7139719849 warto ? Kurde mam takie parcie na wronę luftwaffe ale nie chce popełnić gafy Smutny

Nie 21 Sty, 2018 10:05

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kamil1989 napisał:
Kolejna odznaka luftwaffe Zobacz ofertę: PILOTA ZA 110 LOTÓW - SYGNOWANA B&NL !!
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7139719849 warto ? Kurde mam takie parcie na wronę luftwaffe ale nie chce popełnić gafy Smutny


To sfatygowane i naprawianym chaczykiem oryginalne odznaczenie z mylącym opisem. Za odbyte misje bojowe nadawane były szpangi nie odznaczenia specjalizacyjne.
Dla porównania z mojej kolekcji



Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Nie 21 Sty, 2018 10:27

Powrót do góry
Kamil1989
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Dabrowa Gornicza
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To szukam dalej dziękuje Uśmiech

Nie 21 Sty, 2018 10:28

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jaro76 napisał:
Jeżeli uważasz że to Jacku kopia to po co licytujesz ?


To prawda, w pierwszym odruchu zalicytowałem, ponieważ jednak potem powziąłem pewne wątpliwości temat poruszyłem na WAF.
Jak wiesz opinie były niejednoznaczne dlatego upubliczniłem wątek na IOH.
Masz rację, odznaczenie jest dobre, wątpliwości uniknęlibyśmy gdybyś przy sprzedaży pokazał dobre zdjęcia, te z kolejnej Twojej odpowiedzi.

Ps: do końca licytacji pozostało jeszcze ponad 2 godz. dlatego myślę że kto chce ten jeszcze zdąży.

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Nie 21 Sty, 2018 13:06

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi.A druga aukcja ?
Szczerze to moim zdaniem gościu coś kombinuje,bo sprzedawał kilka rzeczy a jak nie szły po jego myśli to zaczął wycofywać oferty na kilka minut przed końcem.

Nie 21 Sty, 2018 13:17

Powrót do góry
Jaro76
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 26
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

e-maus napisał:
Jaro76 napisał:
Jeżeli uważasz że to Jacku kopia to po co licytujesz ?


To prawda, w pierwszym odruchu zalicytowałem, ponieważ jednak potem powziąłem pewne wątpliwości temat poruszyłem na WAF.
Jak wiesz opinie były niejednoznaczne dlatego upubliczniłem wątek na IOH.
Masz rację, odznaczenie jest dobre, wątpliwości uniknęlibyśmy gdybyś przy sprzedaży pokazał dobre zdjęcia, te z kolejnej Twojej odpowiedzi.

Ps: do końca licytacji pozostało jeszcze ponad 2 godz. dlatego myślę że kto chce ten jeszcze zdąży.


Dziękuję za informację i lekcję.
Pozdrawiam

Nie 21 Sty, 2018 16:44

Powrót do góry
Kamil1989
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Dabrowa Gornicza
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

kolejny lotnik ;] co to za wysyp sie zrobił ;] http://allegro.pl/beobachterabzeichen-luftwaffe-obserwator-i7145496039.html#thumb/8

Pon 22 Sty, 2018 15:58

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To ten sam.

Pon 22 Sty, 2018 16:04

Powrót do góry
kubi
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 268
Skąd: Kielce
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam,
2 RP?



Opis załącznika:

Wto 23 Sty, 2018 16:57

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 773
Pochwał: 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie, PRL nadawany do 1952 roku.

Wto 23 Sty, 2018 18:20

Powrót do góry
kubi
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 268
Skąd: Kielce
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

robson7106 napisał:
Nie, PRL nadawany do 1952 roku.

Po czym można tutaj poznać?

Wto 23 Sty, 2018 18:33

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 773
Pochwał: 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Choćby literach "RP".
Z lewej II RP, z prawej PRL.



Opis załącznika:

Wto 23 Sty, 2018 18:49

Powrót do góry
kubi
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 268
Skąd: Kielce
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

robson7106 napisał:
Choćby literach "RP".
Z lewej II RP, z prawej PRL.

Dzięki Super

Wto 23 Sty, 2018 19:37

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krym

A co myślicie o tej tarczy,dobra?http://allegro.pl/krimschild-piekny-i7145741665.html#thumb/1

Sro 24 Sty, 2018 13:58

Powrót do góry
kubi
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 268
Skąd: Kielce
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam.
Można informację na temat oryginalności i okresu?
Pozdrawiam.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 24 Sty, 2018 21:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 708, 709, 710 ... 774, 775, 776  Następny Strona 709 z 776

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.