| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mannet
Chorąży

Chorąży




Posty: 186
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

polskie lokomotywy opancerzone

Witam
poszukuje zdjec polskich opancerzonych lokomotyw Ti-3. najbardziej zalezy mi na zdjeciach lokomotywy z pociagu pancernego "Poznanczyk"... jesli ktos dysponuje takimi, prosilbym o podeslanie, ewentualnie o nakierowanie gdzie moglbyn takie znaleźć. sam dysponuje tomikiem leksykonu wrzesien'39 "pociagi pancerne z Legionowa"

Od razu podepnę drugie pytanie- czy niemieckie lokomotywy pancerne byly uzywane przez LWP/SOK ? o Panzertriebwagen 16 oczywiscie wiem.. bardziej interesuja mnie lokomotywy Panzerlok 57 i podobne.. Dzieki za pomoc Uśmiech

P.S. Przepraszam za znaki narodowe- ogarniam Maca, a w nim wszystko inne niz w poprzednim laptopie, a autokorekta nie wszystko chwyta Razz

Pon 25 Gru, 2017 15:59

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4535
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, o lokomotywach Ti-3 jest sporo na tej stronie http://derela.republika.pl/ti3pl.htm . Co się tyczy lokomotyw niemieckich w LWP/SOK to poszukaj w dziale "Pojazdy zabytkowe, czołgi , samochody..." w tematach "kolejowych" np: http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=11949&sid=2f5e08e069231d71e72e04e707da0cc6
Pozdrawiam.

Sro 27 Gru, 2017 18:30

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.