| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Kapitan

Kapitan

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Groteska - miło mi, że czytasz moje opracowania. A tak BTW, to te "teorie spiskowe" zawsze brzmi hmmm... niepoważnie. Rzecz w tym, że nie wszystkie są do niczego, bo niektóre z nich są naprawdę sensowne.

Nie 03 Gru, 2017 15:11

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik

Hmmm, spiskowa teoria dziejów Bua cha cha cha Laughing Ale czy nie jest to teoria najbliższa prawdzie, jeśli spisek zdefiniujemy jako tajemne knowania kogoś/grupy przeciwko innym ludziom, w celu osiągnięcia swoich celów, korzyści, najczęściej kosztem straty innych? Czy prawie wszystkie zdarzenia historyczne, mniejsze i większe, składające się na obecny obraz świata, nie miały u swojego podłoża spisku? Komu więc służy wyśmiewanie tych teorii, prowadzące do tego, że ich wyznawcy bezkrytycznie są traktowani jako kandydaci do psychiatryka? Pytanie retoryczne, ja znam odpowiedź. Niech każdy odpowie sobie sam. W szoku

Wto 05 Gru, 2017 18:00

Powrót do góry
Robert05
Podpułkownik

Podpułkownik

Pochwał: 7

Witam, ciekawa analiza wypadu "San Juan", jednak nawet ona nie udziela odpowiedzi na pytanie dlaczego nie zadziałały boje sygnalizacyjne. Pozdrawiam. http://www.defence24.pl/706938,san-juan-vs-kursk-argentynczycy-nie-wyciagneli-wnioskow-z-rosyjskiej-katastrofy-analiza

Sro 06 Gru, 2017 17:20

Powrót do góry
erkael56
Kapitan

Kapitan

No, nareszcie coś konkretnego - dzięki Robert05!

Czw 07 Gru, 2017 7:41

Powrót do góry
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Skocz do: