| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rambo
Starszy sierżant

Starszy sierżant

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kordzik

Witam proszę o identyfikację oraz potwierdzenie oryginalnośc i pytanie czy to rzadki egzemplarz.poz

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Nie 01 Paź, 2017 19:28

Powrót do góry
Torunczyk5919
Mat

Mat

Kordzik

Glownia firmy SMF Solingen produkcja 1939-42.Uchwyt wydaje sie byc z lat 1933-35, bo " Gapa " ,tak mi sie wydaje, jest z nowego srebra ( Alpaka).Pochwa niesamowicie wypolerowana . Tak jak i jelce ,ktore tez chyba sa z Alpaki. Dla mnie to skladak i bezwartosciowy.To jest tylko moje zdanie i nie ma zadnej wartosci aby sie na nie powolywac, Zdjecia sa tak beznadziejne ,ze trudno stwierdzic orginalnosc glowni ktorej widac niezbyt wiele.Musisz sie postarac o lepsze zdjecia robione aparatem z wysoka rozdzielczoscia . Bez uzywania " blysku " i przy swietle dziennym. Na tych zdjeciach ktore sa do dyspozycji wszystko sie swieci i blyszczy.Poz.

Nie 01 Paź, 2017 20:05

Powrót do góry
Hary.Z
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki

Pochwał: 6

Zgodzę się z przedmówcą. Mimo iż wszystkie części wyglądają na oryginalne, nie sądzę aby w tej konfiguracji opuścił fabrykę.
Pozdr.
Jakub

Pon 02 Paź, 2017 9:23

Powrót do góry
altekameraden
Chorąży

Chorąży

Pochwał: 1

No cóż Panowie,abstrahując na razie resztę zgadnienia to ja bardzo poproszę o wyjaśnienie, wykładnię, szczególnie pana Toruńczyka bo zwrócił na to uwagę, dlaczego to niby alpakowe inserty rękojeści kolidują z głownią RZM?

Sro 01 Lis, 2017 18:37

Powrót do góry
Torunczyk5919
Mat

Mat

Kordzik

Zanim mnie wyklucza z tego forum odpowiem na twoje pytanie.
Kordzik to klasyczny skladak. Glownia z ostatniego okresu produkcji 1939-42 Pochwa wypolerowana ale po okuciach ( Alpaka)widac , ze jest tak jak reszta ,czyli jelce , Alpaka lub Aluminium i uchwyt z pierwszego okresu produkcji 1933-35.Uchwyt i jelce raczej tez nie byly razem od nowego bo drzewo niezbyt pasuje do formy jelca.
Wszystko co napisalem to tylko moja opinia i kazdy moze z nia sie zgodzic lub nie.

Pią 10 Lis, 2017 19:16

Powrót do góry
Strona 1 z 1
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Zamknij Tagi
Bardzo szczęśliwy Uśmiech Smutny Zdziwiony Zszokowany Zniesmaczony Wyluzowany Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Neutral Mr. Green Piwo Czołg2 Kciuk w dół Kciuk do góry Zdziwko Super W szoku Eureka
 Więcej Ikon 

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.