| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fryc
Podporucznik

Podporucznik

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wniosek do administracji

Proszę szanowną Administrację Forum IOH, o przyznanie koledze Jakubowi Hary.Z wyróżnienia w postaci pochwały.
Uzasadnieniem mojej prośby jest :
Bezinteresowność Jakuba w dzieleniu się ogromną wiedzą w dziale- Broń Biała.
Koleżeńską pomoc i doradztwo w kompletowaniu mojej kolekcji.
Za pozytywne rozpatrzenie prośby z góry dziękuję.

Czw 15 Gru, 2016 18:28

Powrót do góry
VEB
Маиор

Маиор

Pochwał: 10

Trudno się nie zgodzić! Super

Czw 15 Gru, 2016 20:01

Powrót do góry
Fryc
Podporucznik

Podporucznik

VEB napisał:
Trudno się nie zgodzić! Super

Dzięki za poparcie Piwo

Czw 15 Gru, 2016 20:15

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik

He He He O jakiej administracji mówisz? Bardzo szczęśliwy Pisz Pan na Berdyczów :lolPatrz- strona główna- EKIPA. Aadministrator był na forum parę miesięcy temu Razz wiekszość moderatorów nie zagląda od wielu miesięcy a nawet lat Mr. Green Nieliczni zaglądnęli w ostatnich miesiącach, a mało który w ostatnim kwartale Evil or Very Mad To forum widmo. Zszokowany Istnieje chyba tylko siłą inercji i dzięki Opatrzności Boskiej. Rolling Eyes A może to jakiś eksperyment anarchistów by sprawdzić, czy społeczność już dojrzała, by się sama rządzić? Zdziwko Jak wynik będzie pomyślny, a dotychczasowe obserwacje są obiecujące Rolling Eyes to może eksperyment zostanie powtórzony w makroskali narodów? W szoku Evil or Very Mad Chociaż, muszę dać świadectwo sprawiedliwości- naliczyłem chyba 4 osoby z ekipy które pilnują w miarę na bieżąco, by mechanizmy działały...

Czw 15 Gru, 2016 20:28

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik

LATAJĄCY HOLENDER? FORUM JESZCZE JAKOŚ DRYFUJE DZIĘKI KILKU PASJONATOM FALERYSTYKI. OWSZEM, KRZYCZĘ WIELKIMI LITERAMI. CZY KTOŚ Z ADMINISTRACJI TO USŁYSZY? POŁOWA WPISÓW TO JAKIEŚ ROBOTY CZY INNE WPISY REKLAMOWE. TYLKO PATRZEĆ, JAK TERRORYŚCI ZROBIĄ Z FORUM SKRZYNKĘ KONTAKTOWĄ. NIKT ZA TO NIE ODPOWIADA, NIE PILNUJE JUŻ TEGO Question Zdziwko

Czw 02 Lis, 2017 15:59

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel

Pochwał: 4

Kilka lat temu to forum było jedną z najciekawszych miejscówek w internecie. Było dużo postów, ciekawych i na wysokim poziomie. Konkursy, dyskusje na ciekawe tematy. Merytorycznie bardzo wysoki poziom. Kilku osobom w tym paru moderatorom to przeszkadzało i krok po kroku załatwili problem. Kogo to dziś interesuje?

Czw 02 Lis, 2017 21:45

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik

Mnie interesuje. Ale nadziwic sie nie moge, że to jest taki dryfujący wrak. Ale ktoś jest właścicielem tego ? Chyba? Swoje spostrzeżenia i obawy już wcześniej opisałem. A teraz? połowa wpisów to: słusznie, też tak uwazam, kup buty, lampe , sukienke, środek na odchudzanie, na potencję, gdzie dostarczyc walizeczkę z tnt
j Twisted Evil Mr. Green

Sob 04 Lis, 2017 1:15

Powrót do góry
Strona 1 z 1

Skocz do: