| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chemtrails?

Czy to chemtrails?

W dniu 29.V.2017 roku miałem bardzo dziwną przygodę i zaobserwowałem coś, czego nie byłem w stanie wytłumaczyć. Otóż koło wpół do dziewiątej rano wracałem z zakupów i jak zwykle spozierałem na niebo, na którym widać było smugi kondensacyjne przelatujących samolotów. Niby nic ciekawego, a jednak...

Jeden z nich lecący z NE na SW zostawiał wyraźnie dwie smugi, z których jedna rozdzielała się na fragmenty o mniej-więcej takich sekwencjach: -^- - =- ^ ^ -- =^ ^=^- ^^- itd. Miałem wrażenie, że prawy silnik tego samolotu pracował z przerwami. Co ciekawe, w ciągu minuty, może dwóch fragmenty te rozpływały się w chmury Cirrus, co wyglądało mniej więcej tak: ^=^-^-=^^-//////////, tak że kiedy przyszedłem do domu i złapałem za aparat, to już ich nie było... Zrobiłem tylko zdjęcie tej drugiej smugi (która rozpływała się znacznie wolniej) na tle powstałego z tej pierwszej Cirrusa... Aha, żeby było śmieszniej, to nie mogłem ustalić, który samolot zostawił to dziwo-przedziwne cudo-cudowne. Ale teraz wiem, skąd poszła legenda o chemtrails!

Nawiasem mówiąc, po przejrzeniu moich zasobów stwierdziłem, że coś takiego udało mi się sfotografować dwukrotnie w 2008 roku. Na pierwszym zdjęciu widać podwójny ślad, na drugim znów kichał prawy silnik. Czyżby oba miały kluski w silniku… Nie słyszałem nic o jakiejkolwiek katastrofie lotniczej w tych dniach, a zatem to nie były awarie. Jakiś czynnik atmosferyczny? – ale jaki?

Może ktoś ma jakiś pomysł???



Opis załącznika:
Początkowa faza rozpadu smug...

Opis załącznika:
Początkowa faza rozpadu jednej smugi...

Opis załącznika:
Przekształcenie połowy smugi w chmurę - druga jest trwała i rozwiewa się powoli.

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:
Samolot i normalne contrails...

Czw 01 Cze, 2017 5:11

Powrót do góry
Donwania
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niewiarygodne .... Zdjęcia sa niesamowite, nigdy czegoś takiego nie widzialem.
Ale co podobno charakterystyczne dla chemtrailsów to nienormalnie długi czas pozostawania ich na niebie.
A Ty mówisz, że nie zdążyłes ich sfotografować.
W sumie żadne badanie nie potwierdza, by w smugach znajdowały się jakiekolwiek substancje poza tymi, które są normalnymi produktami spalania paliwa lotniczego wiec czy ja wiem czy jest co się nad tym rozwodzić Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

_________________
Czy krem przeciwzmarszczkowy 50+ Richevon pomoże?
- poznaj moją opinię


Ostatnio zmieniony przez Donwania dnia Wto 29 Sie, 2017 8:30, w całości zmieniany 1 raz

Pią 28 Lip, 2017 12:51

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Donwania napisał:

W sumie żadne badanie nie potwierdza, by w smugach znajdowały się jakiekolwiek substancje poza tymi, które są normalnymi produktami spalania paliwa lotniczego wiec czy ja wiem czy jest co się nad tym rozwodzić Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy


Ba! W Internecie toczy się cała batalia o chemtrails, i jak dotąd nie ma żadnego mądrego, który by udowodnił, że one są bądź ich nie ma... Dla mnie to jest taka sama legenda, jak o UFO czy potworze z Loch Ness - z tym, że UFO i Nessie jednak istnieją... Wink

Pią 28 Lip, 2017 18:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.